О внесении изменений и дополнение в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2018 года №34-3 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 28 марта 2019 года № 38-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 апреля 2019 года № 4168
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 19 марта 2019 года № 32-5"О внесении измененийв решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 30-3 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4150) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2018года № 34-3 "О районном бюджете 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4049, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 4 января 2019 года в электоронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте1):
цифры "7 814 040" заменить цифрами "7 831 039";
цифры "1 426 839" заменить цифрами "1 456 839";
цифры "6 367 456" заменить цифрами "6 354 455";
в подпункте 2):
цифры "7 814 040" заменить цифрами "7 861 292";
в подпункте 5):
цифры "-44 781" заменить цифрами "-75 034";
в подпункте 6):
цифры "44 781" заменить цифрами "75 034", в том числе:
цифру "0" заменить цифрами "30 253".

"2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы №34-3 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 38-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 сәуірде № 4168 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2019 жылғы 19 наурыздағы 32-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4150 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихатШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 34-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4049 болып тіркелген, электрондық түрде 2019 жылғы 4 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 814 040" деген сандары "7 831 039" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1 426 839" деген сандары "1 456 839" деген сандарымен ауыстырылсын;
"6367456" деген сандары "6354455" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 814 040" деген сандары "7 861 292" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-44 781" деген сандары "-75 034" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"44 781" деген сандары "75 034" деген сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
"0" деген саны "30 253" деген сандарымен ауыстырылсын.

Приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
Указанное решение дополнить пунктом 5.1 следующего содержания:
"5.1. В районном бюджете на 2019 год бюджетам сельских округов предусмотреть целевые текущие трансферты за счет средств районного бюджета распределение которых определяются на основании постановления акима Мойынкумского района".
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среде.

Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Аталған шешім мынадай мазмұндағы 5.1 тармақпен толықтырылсын:
"5.1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінуі Мойынқұм ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады".
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

31670
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
169830
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
166
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
166
464
Отдел образования района (города областного значения)
3566351
003
Общеобразовательное обучение
3242189
006
Дополнительное образование для детей
324162
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
71792
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
71792
464
Отдел образования района (города областного значения)
505669
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
133957
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
9000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
80000
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
9000
012
Капитальные расходы государственного органа
5214
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7000
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)- сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
500
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
20369
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
240629
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
400602
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
65598
005
Государственная адресная социальная помощь
65598
464
Отдел образования района (города областного значения)
892
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
892
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
289700
002
Программа занятости
180579
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9600
006
Оказание жилищной помощи
100
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

31670
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
169830
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
166
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
166
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3566351
003
Жалпы білім беру
3242189
006
Балаларға қосымша білім беру
324162
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
71792
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
71792
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
505669
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
133957
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
9000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекеме-лер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
80000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
9000
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5214
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз ата қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
7000
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
500
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
20369
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
240629
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
400602
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
65598
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
65598
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
892
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
892
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
289700
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
180579
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9600
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
100
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

4730
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1600
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
6000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
9000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
112935
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
21261
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
21117
007
Капитальные расходы государственного органа
144
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
28016
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
28016
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
48126
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
48126
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
28132
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
17550
015
Капитальные расходы государственного органа
2444
12
Транспорт и коммуникации
211108
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
166560
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
166560
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44548
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
44548
13
Прочие
47242
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13447
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
13447
452
Отдел финансов района (города областного значения)
33795
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
27239
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы

4730
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1600
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
6000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
9000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
112935
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
21261
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21117
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
144
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
28016
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
28016
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
48126
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
48126
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
28132
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
17550
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2444
12
Көлiк және коммуникация
211108
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
166560
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
166560
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
44548
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
44548
13
Басқалар
47242
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13447
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
13447
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
33795
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
27239
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер