О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2018 года №34-3 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 19 ноября 2019 года № 49-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 ноября 2019 года № 4417
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 17 ноября 2019 года № 40-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 30-3 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4400) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2018 года № 34-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4049, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 4 января 2019 года в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 702 649" заменить цифрами "8 631 539";
цифры "1 292 237" заменить цифрами "1 283 127";
цифры "21 537" заменить цифрами "26 597";
цифры "12 810" заменить цифрами "16 860";
цифры "7 376 065" заменить цифрами "7 304 955";
в подпункте 2):

"2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы №34-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 қарашадағы № 49-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қарашада № 4417 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2019 жылғы 12 қарашадағы 40-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4400 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 34-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4049 болып тіркелген, электрондық түрде 2019 жылғы 4 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 702 649" деген сандары "8 631 539" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1 292 237" деген сандары "1 283 127" деген сандарымен ауыстырылсын;
"21 537" деген сандары "26 597" деген сандарымен ауыстырылсын;
"12 810" деген сандары "16 860" деген сандарымен ауыстырылсын;
"7 376 065" деген сандары "7 304 955" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "8 732 902" заменить цифрами "8 661 792".
Приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среде.

"8 732 902" деген сандары "8 661 792" деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

398517
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
170084
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
35058
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
193375
464
Отдел образования района (города областного значения)
3582841
003
Общеобразовательное обучение
3277482
006
Дополнительное образование для детей
305359
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
81253
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
81253
464
Отдел образования района (города областного значения)
561355
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
160673
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
7920
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
86020
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
12000
012
Капитальные расходы государственного органа
12185
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5177
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
24949
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
252431
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
824785
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
465598
005
Государственная адресная социальная помощь
465598
464
Отдел образования района (города областного значения)
1033
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1033
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
306825
002
Программа занятости
195521
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10284
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8581
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

398517
009
Мектепкедейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
170084
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35058
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
193375
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3582841
003
Жалпы білім беру
3277482
006
Балаларға қосымша білім беру
305359
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
81253
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
81253
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
561355
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
160673
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
7920
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекеме-лер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
86020
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
12000
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12185
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз ата қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
5177
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
24949
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
252431
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
824785
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
465598
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
465598
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1033
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1033
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
306825
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
195521
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10284
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8581
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

1400
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
6000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
9000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
133069
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
22591
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
22447
007
Капитальные расходы государственного органа
144
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
22057
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
22057
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
48987
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
48987
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
31614
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
14929
015
Капитальные расходы государственного органа
2444
12
Транспорт и коммуникации
199673
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
155125
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
155125
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44548
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
44548
13
Прочие
94074
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12320
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
12320
452
Отдел финансов района (города областного значения)
81754
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
14700
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий

1400
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
6000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
9000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
133069
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
22591
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22447
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
144
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
22057
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
22057
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
48987
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
48987
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
31614
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
14929
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2444
12
Көлiк және коммуникация
199673
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
155125
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
155125
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
44548
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
44548
13
Басқалар
94074
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12320
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
12320
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
81754
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
14700
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер