О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 21 декабря 2018 года №34-5 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 1 апреля 2019 года № 39-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 3 апреля 2019 года № 4172
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 19 марта 2019 года № 32-5 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 30-3 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4150) маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 21 декабря 2018 года № 34-5 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4054, опубликован в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 января 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "11 502 405" заменить цифрами "11 630 158";
цифры "7 442" заменить цифрами "8 150";
цифры "3 500" заменить цифрами "11 913";
цифры "8 168 060" заменить цифрами "8 286 692";
в подпункте 2):
цифры "11 502 405" заменить цифрами "11 769 565";
в подпункте 3):
цифры "129 629" заменить цифрами "269 036" ;
в подпункте 5):
цифры "-129 629" заменить цифрами "-269 036" ;
в подпункте 6):
цифры "129 629" заменить цифрами "269 036" ;

"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылдың 21 желтоқсандағы №34-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 1 сәуірдегі № 39-7 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 сәуірде № 4172 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 32-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4150 болып тіркелген) сәйкес, Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылдың 21 желтоқсандағы № 34-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4054 болып тіркелген, 2019 жылдың 9 қаңтарында Қазақстан Республикасы электрондық түрдегі нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшада:
"11 502 405" сандары "11 630 158" сандарымен ауыстырылсын;
"7 442" сандары "8 150" сандарымен ауыстырылсын;
"3 500" сандары "11 913" сандарымен ауыстырылсын;
"8 168 060" сандары "8 286 692" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"11 502 405" сандары "11 769 565" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"129 629" сандары "269 036" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-129 629" сандары "-269 036" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"129 629" сандары "269 036" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "0" заменить цифрами "139 407".
Приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата К. Арыстанбеков
Секретарь районного маслихата Т. Джаманбаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 39-7 от 01 апреля 2019 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 34-5 от 21 декабря 2018 года
Бюджет района на 2019 год
Категория
Наименование доходов
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
I. ДОХОДЫ

"0" сандары "139 407" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 4, 6 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы К. Арыстанбеков
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Джаманбаев
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 01 сәуірдегі
№ 39-7 шешіміне 1 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 34-5 шешіміне 1 қосымша
Санаты
Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
I. КІРІСТЕР

011
Развитие объектов культуры
008
Развитие объектов спорта
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
036
Развитие газотранспортной системы
12
Транспорт и коммуникация
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
Приложение 3 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 39-7 от 01 апреля 2019 года
Приложение 6 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 34-5 от 21 декабря 2018 года
Бюджетные программы сельских округов, предусмотренных в бюджете района на 2019 год
Сельские округа
Бюджетные программы
Всего
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"

011
Мәдениет объектілерін дамыту
008
Спорт объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
12
Көлік және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 01 сәуірдегі
№ 39-7 шешіміне 3 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 34-5 шешіміне 6 қосымша
2019 жылға арналған аудан бюджетінен қарастырылған ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары
Ауылдық округтер
Бюджеттік бағдарламалар
Барлығы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
010 "жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"