О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскуловаот 21 декабря2018 года № 34-5 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 24 октября 2019 года № 46-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 октября 2019 года № 4374
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова от 21 декабря 2018 года №34-5 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за №4054, опубликован в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 января 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "14251515" заменить цифрами "14211171";
цифры "3323403" заменить цифрами "3236760";
цифры "13614" заменить цифрами "15544";
цифры "19063" заменить цифрами "19535";
цифры "10895435" заменить цифрами "10939332";
в подпункте 2):
цифры "14390922" заменить цифрами "14350578";
в подпункте 3):
цифры "129629" заменить цифрами "129630";
цифры "162862" заменить цифрами "162863";
в подпункте 5):
цифры "-269036" заменить цифрами "-269037";
в подпункте 6):
цифры "269036" заменить цифрами "269037";
цифры "162862" заменить цифрами "162863".

"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылдың 21 желтоқсандағы № 34-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 қазандағы № 46-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қазанда № 4374 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылдың 21 желтоқсандағы №34-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4054 болып тіркелген, 2019 жылдың 9 қаңтарында Қазақстан Республикасы электрондық түрдегі нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшада:
"14251515" сандары "14211171" сандарымен ауыстырылсын;
"3323403" сандары "3236760" сандарымен ауыстырылсын;
"13614" сандары "15544" сандарымен ауыстырылсын;
"19063" сандары "19535" сандарымен ауыстырылсын;
"10895435" сандары "10939332" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"14390922" сандары "14350578" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"129629" сандары "129630" сандарымен ауыстырылсын;
"162862" сандары "162863" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-269036" сандары "-269037" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"269036" сандары "269037" сандарымен ауыстырылсын;
"162862" сандары "162863" сандарымен ауыстырылсын.

Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата Э.Закимбаева
Секретарь районного маслихата Т.Джаманбаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№46-4 от 24 октября 2019 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№34-5 от 21 декабря 2018 года
Бюджет района на 2019 год
Категория
Наименование доходов
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
I. ДОХОДЫ

Аталған шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрайымы Э.Закимбаева
Аудандық мәслихат хатшысы Т.Джаманбаев
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 24 қазандағы
№46-4 шешіміне 1 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№34-5 шешіміне 1 қосымша
Санаты
Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
I. КІРІСТЕР

1980411
464
Отдел образования района (города областного значения)
6606
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
6606
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
443087
002
Программа занятости
245243
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32830
006
Оказание жилищной помощи
1650
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25869
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4417
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
41592
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
39369
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52117
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
93975
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41051
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
11965
021
Капитальные расходы государственного органа
830
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов Республике Казахстан на 2012-2018 годы
7061
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
28600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
251
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7217
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
627013
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
545602
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3217
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
517725
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
24660
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5925
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
5925
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

1980411
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6606
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
6606
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
443087
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
245243
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32830
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1650
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25869
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4417
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
41592
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға киындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
39369
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52117
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
93975
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41051
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
11965
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
830
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7061
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
28600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
251
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7217
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
627013
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
545602
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3217
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
517725
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
24660
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5925
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
5925
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі