О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 04 марта 2019 года № 38-7 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района Т. Рыскулова в 2019 году"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 24 октября 2019 года № 46-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 октября 2019 года № 4379
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан" и с пунктом 2 Постановления Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2019 года № 359 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" Т. Рыскуловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Подпункт 1) пункта 1 решения маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 04 марта 2019 года № 38-7 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района Т.Рыскулова в 2019 году" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4139, опубликован в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 мая 2019 года) изложить в следующей редакции:
"1) подъемное пособие в сумме, равной стократному месячному расчетному показателю;".
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
Председатель сессии районного маслихата Э. Закимбаева
Секретарь районного маслихата Т. Джаманбаев

"2019 жылға Т. Рысқұлов ауданының елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету туралы" Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2019 жылдың 04 наурыздағы № 38-7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 қазандағы № 46-5 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қазанда № 4379 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республика Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республика Үкіметінің 2019 жылғы 31 мамырдағы № 359 қаулысының 2-ші тармағына сәйкес, Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019 жылға Т. Рысқұлов ауданының елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету туралы" Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 04 наурыздағы № 38-7 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4139 болып тіркелген, 2019 жылдың 29 мамырында Қазақстан Республикасы электрондық түрдегі нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) 1 тармағының 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) жүз еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы болып айқындалсын;".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрайымы Э. Закимбаева
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Джаманбаев