О повышение ставки налога на неиспользуемые сельскохозяйственные земли сельскохозяйственного назначения района Т. Рыскулова
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 30 октября 2019 года № 47-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 ноября 2019 года № 4391
В соответствии с пунктом 5 статьи 509, пунктом 3 cтатьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговой кодекс) и подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат Т.Рыскуловского района РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
3. Признать утратившим силу решение Т.Рыскуловского районного маслихата от 23 ноября 2015 года №37-9 "О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в районе Т.Рыскулова" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2854, опубликовано в газете "Құлан таңы" - "Огни Кулана" от 22 декабря 2015 года.
4. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
К.Рыскулов Т.Джаманбаев

Т.Рысқұлов ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер cалығының мөлшерлемелерін және біріңғай жер салығының мөлшермелерін жоғарылату туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 қазандағы № 47-5 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қарашада № 4391 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) кодексінің 509-бабының 5-тармағына, 704-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 13) тармақшасына сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
3. "Т.Рысқұлов ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшермелерін жоғарылату туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 қарашадағы №37-9 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2854 болып тіркелген, "Құлан таңы" - "Огни Кулана" газетінің 2015 жылғы 22 желтоқсанда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
К.Рыскулов Т.Джаманбаев