О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 44-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2019-2021 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 25 сентября 2019 года № 60-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 октября 2019 года № 4341
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Сарысуского районного маслихата от 18 сентября 2019 года № 59-2 "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 43-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4334) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 44-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4087, опубликовано 17 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
в пункте 1
По городу Жанатас:
в подпункте 1):
цифры "745 968" заменить цифрами "759 485";
цифры "693 830" заменить цифрами "707 347";
в подпункте 2):
цифры "752 162" заменить цифрами "765 679";
По Байкадамскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "156 061" заменить цифрами "157 561";
цифры "149 361" заменить цифрами "150 861";
в подпункте 2):
цифры "162 547" заменить цифрами "164 047";
По Жайылминскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "63 602" заменить цифрами "63 602";
цифры "61 420" заменить цифрами "61 420";
в подпункте 2):
цифры "64 929" заменить цифрами "64 929";
По Игиликскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "66 075" заменить цифрами "66 154";
цифры "63 586" заменить цифрами "63 665";
в подпункте 2):
цифры "66 668" заменить цифрами "66 747";
По Тогызкентскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "76 699" заменить цифрами "80 659";
цифры "75 309" заменить цифрами "79 269";
в подпункте 2):

"2019-2021 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 44-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 60-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 қазанда № 4341 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 43-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 қыркүйектегі № 59-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4334 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019 - 2021 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 44-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4087 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 17 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) тармақшада:
"745 968" сандары "759 485" сандарымен ауыстырылсын;
"693 830" сандары "707 347" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"752 162" сандары "765 679" сандарымен ауыстырылсын;
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"156 061" сандары "157 561" сандарымен ауыстырылсын;
"149 361" сандары "150 861" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"162 547" сандары "164 047" сандарымен ауыстырылсын;
Жайылма ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"63 602" сандары "63 602" сандарымен ауыстырылсын;
"61 420" сандары "61 420" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"64 929" сандары "64 929" сандарымен ауыстырылсын;
Игілік ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"66 075" сандары "66 154" сандарымен ауыстырылсын;
"63 586" сандары "63 665" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"66 668" сандары "66 747" сандарымен ауыстырылсын;
Тоғызкент ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"76 699" сандары "80 659" сандарымен ауыстырылсын;
"75 309" сандары "79 269" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "77 466" заменить цифрами "81 426".
Приложения 1 - 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 - 5 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развития местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата М. Абишев
Секретарь районного маслихата С. Бегеев
Приложение 1-1 к решению
маслихата Сарысуского района
от 25 сентября 2019 года № 60-2
Приложение 1-1 к решению
маслихата Сарысуского района
от 26 декабря 2018 года № 44-2
Бюджет аппарата акима города Жанатас на 2019 год
Категория
Наименование
Cумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

"77 466" сандары "81 426" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 - 5 қосымшалары осы шешімнің 1 - 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы М. Әбішев
Аудандық мәслихат хатшысы С. Бегеев
Сарысу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 60-2 шешіміне 1-1 қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 44-2 шешіміне 1-1 қосымша
2019 жылға арналған Жаңатас қаласы әкімі аппаратының бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР