О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 44-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2019-2021 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 30 октября 2019 года № 63-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 ноября 2019 года № 4393
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Сарысуского районного маслихата от 24 октября 2019 года № 62-2 "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №43-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4371) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 44-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4087, опубликовано 17 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
в пункте 1:
По городу Жанатас:
в подпункте 1):
цифры "759 485" заменить цифрами "766 835";
цифры "707 347" заменить цифрами "707 347";
в подпункте 2):
цифры "765 679" заменить цифрами "773 029";
По Байкадамскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "157 561" заменить цифрами "164 821";
цифры "150 861" заменить цифрами "152 207";
в подпункте 2):
цифры "164 047" заменить цифрами "171 307";
По Жайылминскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "63 602" заменить цифрами "64 322";
цифры "61 420" заменить цифрами "61 308";
в подпункте 2):
цифры "64 929" заменить цифрами "65 649";
По Игиликскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "66 154" заменить цифрами "66 882";
цифры "63 665" заменить цифрами "64 393";
в подпункте 2):
цифры "66 747" заменить цифрами "67 475";
По Тогызкентскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "80 659" заменить цифрами "87 903";
цифры "79 269" заменить цифрами "86 513";
в подпункте 2):

"2019-2021 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №44-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 қазандағы № 63-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 қарашада № 4393 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №43-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 қазандағы №62-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4371 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019 - 2021 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 44-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4087 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 17 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) тармақшада:
"759 485" сандары "766 835" сандарымен ауыстырылсын;
"707 347" сандары "707 347" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"765 679" сандары "773 029" сандарымен ауыстырылсын;
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"157 561" сандары "164 821" сандарымен ауыстырылсын;
"150 861" сандары "152 207" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"164 047" сандары "171 307" сандарымен ауыстырылсын;
Жайылма ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"63 602" сандары "64 322" сандарымен ауыстырылсын;
"61 420" сандары "61 308" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"64 929" сандары "65 649" сандарымен ауыстырылсын;
Игілік ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"66 154" сандары "66 882" сандарымен ауыстырылсын;
"63 665" сандары "64 393" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"66 747" сандары "67 475" сандарымен ауыстырылсын;
Тоғызкент ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"80 659" сандары "87 903" сандарымен ауыстырылсын;
"79 269" сандары "86 513" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "81 426" заменить цифрами "88 670".
Приложения 1 - 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 - 5 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развития местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата С.Абдималиков
Секретарь районного маслихата С.Бегеев
Приложение 1 к решению
маслихата Сарысуского района
от 30 октября 2019 года № 63-2
Приложение 1 к решению
маслихата Сарысуского района
от 26 декабря 2018 года № 44-2
Бюджет аппарата акима города Жанатас на 2019 год
Категория
Наименование
Cумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

"81 426" сандары "88 670" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1- 5 қосымшаларына осы шешімнің 1 - 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы С.Әбдімәліков
Аудандық мәслихат хатшысы С.Бегеев
Сарысу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 30 қазандағы
№ 63-2 шешіміне 1 қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 44-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Жаңатас қаласы әкімі аппаратының бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР