О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2018 года №47-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 18 декабря 2019 года № 66-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 декабря 2019 года № 4453
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 47–2 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4048 опубликовано 27 декабря 2018 года в электронном виде в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "13 107 730" заменить цифрами "13 073 730";
в подпункте 2):
цифры "13 177 919" заменить цифрами "13 143 919".

"2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 47 – 2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 66-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 желтоқсанда № 4453 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 47–2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4048 болып тіркелген 2018 жылы 27 желтоқсанда электронды түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"13 107 730" сандары "13 073 730" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"13 177 919" сандары "13 143919" сандарымен ауыстырылсын.

Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет–ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Таласского районного маслихата Д. Маселбеков
Секретарь маслихата Таласского района А. Тулебаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 20 декабря 2018 года № 47-2
Приложение 1
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және оны аудандық мәслихаттың интернет-ресурстарына жариялау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік–экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Талас аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Д. Маселбеков
Талас аудандық мәслихат хатшысы А. Тулебаев
1 қосымша
Талас ауданы мәслихатының
2018 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 47-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
КІРІСТЕР

391 500
036
Развитие газотранспортной системы
391 500
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
280 398
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
25 633
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
25 218
006
Капитальные расходы государственного органа
415
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
214 124
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
17 069
003
Капитальные расходы государственного органа
345
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
10 473
006
Организация санитарного убоя больных животных
16 265
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 107
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2 516
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1 744
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
23 605
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
140 000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
25 885
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15 648
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
9 977
007
Капитальные расходы государственного органа
260
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
14 756
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14 756
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
46 186
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
46 186
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
22 404
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
23 647
015
Капитальные расходы государственного органа
135
12
Транспорт и коммуникации
649 618
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

391 500
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
391 500
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
280 398
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
25 633
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 218
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
415
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
214 124
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 069
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
345
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
10 473
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
16 265
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 107
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 516
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1 744
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
23 605
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
140 000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
25 885
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 648
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
9 977
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
260
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14 756
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
14 756
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
46 186
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
46 186
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 404
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
23 647
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
135
12
Көлiк және коммуникация
649 618
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі