О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 39-2 "О бюджете города Шу и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 15 мая 2019 года № 48-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 мая 2019 года № 4244
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Шуского районого маслихата 8 апреля 2019 года № 47-5 "О внесении изменений в решение Шуского районого маслихата от 21 декабря 2018 года № 38-3 "Об районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4225) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 39-2 "О бюджете города Шу и сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4069, опубликовано 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электроном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
1.1 Аксуский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "25 602" заменить цифрами "29 166";
цифры "21 168" заменить цифрами "24 732";
подпункте 2):
цифры "26 094" заменить цифрами "29 658";
1.2 Алгинский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "48 537" заменить цифрами "53 527";
цифры "42 803" заменить цифрами "47 793";
в подпункте 2):
цифры "48 832" заменить цифрами "53 822";
1.3 Бирликский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "58 176" заменить цифрами "62 790";
цифры "49649" заменить цифрами "54263";
подпункте 1):
цифры "59 853" заменить цифрами "64 467";
1.4 Бирликустемский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "46 472" заменить цифрами "52 468";
цифры "42 498" заменить цифрами "48 494";
в подпункте 2):
цифры "46 879" заменить цифрами "52 875";
1.5 Ескишуский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "58 553" заменить цифрами "63 135";
цифры "53 035" заменить цифрами "57 617";
в подпункте 2):
цифры "58 811" заменить цифрами "63 393";
1.6 Жанажолский сельский округ:
в подпункте 1):

"2019-2021 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 39-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық маслихатының 2019 жылғы 15 мамырдағы № 48-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 мамырда № 4244 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 38-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 мамырдағы № 47-5 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4225 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 39-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4069 болып тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Казақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электроннық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Ақсу ауылдық округі:
1) тармақшада:
"25 602" сандары "29 166" сандарымен ауыстырылсын;
"21 168" сандары "24 732" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"26 094" сандары "29 658" сандарымен ауыстырылсын;
1.2 Алға ауылдық округі:
1) тармақшада:
"48 537" сандары "53 527" сандарымен ауыстырылсын;
"42 803" сандары "47 793" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"48 832" сандары "53 822" сандарымен ауыстырылсын;
1.3 Бірлік ауылдық округі:
1) тармақшада:
"58 176" сандары "62 790" сандарымен ауыстырылсын;
"49 649" сандары "54 263" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"59 853" сандары "64 467" сандарымен ауыстырылсын;
1.4 Бірлікүстем ауылдық округі:
1) тармақшада:
"46 472" сандары "52 468" сандарымен ауыстырылсын;
"42 498" сандары "48 494" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"46 879" сандары "52 875" сандарымен ауыстырылсын;
1.5 Ескі-Шу ауылдық округі:
1) тармақшада:
"58 553" сандары "63 135" сандарымен ауыстырылсын;
"53 035" сандары "57 617" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"58 811" сандары "63 393" сандарымен ауыстырылсын;
1.6 Жаңажол ауылдық округі:
1) тармақшада: