О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 38-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 23 июля 2019 года № 49-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 июля 2019 года № 4293
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 17 июля2019 года № 37-3 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихатаот 13 декабря 2018 года № 30-3 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4280) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 38-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированов Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4059, опубликовано 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "20373763" заменить цифрами "21128427";
цифры "2890852" заменить цифрами "3197852";
цифры "17442690" заменить цифрами "17890354";
в подпункте 2):

"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 38-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық маслихатының 2019 жылғы 23 шілдедегі № 49-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 шілдеде № 4293 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 37-3 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4280 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 38-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4059 болып тіркелген, 2019 жылы 14 қаңтарда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"20373763" сандары "21128427" сандарымен ауыстырылсын;
"2890852" сандары "3197852" сандарымен ауыстырылсын;
"17442690" сандары "17890354" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "20588283" заменить цифрами "21342947".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

"20588283" сандары "21342947" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

57978
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6917
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
78011
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
75000
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
70274
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
104973
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37253
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10031
021
Капитальные расходы государственного органа
1000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
44296
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3460
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1700
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7233
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
972
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
972
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2114530
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
98413
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
8000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
36000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
54413
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
550047
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
22000
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
460847
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
67200
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
11977
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
11857
005
Капитальные расходы государственного органа
120
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

57978
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6917
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
78011
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
75000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
70274
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
104973
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37253
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10031
021
Мемлекеттікорганныңкүрделішығыстары
1000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
44296
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3460
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1700
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7233
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
972
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
972
07
Тұрғынүй-коммуналдық шаруашылық
2114530
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
98413
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
8000
031
Кондоминиум объектісінетехникалықпаспорттардайындау
36000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
54413
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
550047
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
22000
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
460847
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
67200
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
11977
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11857
005
Мемлекеттікорганныңкүрделішығыстары
120
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

116611
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
29271
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
87220
015
Капитальные расходы государственного органа
120
12
Транспорт и коммуникации
628816
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
567316
022
Развитие транспортной инфраструктуры
303169
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
139300
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
124847
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
61500
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
61500
13
Прочие
1581643
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10316
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020
10316
452
Отдел финансов района (города областного значения)
196919
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
35000
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
144199
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
17720
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
48139
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
48139
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
629988
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

116611
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
29271
013
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
87220
015
Мемлекеттікорганныңкүрделішығыстары
120
12
Көлiкжәне коммуникация
628816
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
567316
022
Көлікинфрақұрылымындамыту
303169
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
139300
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
124847
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
61500
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
61500
13
Басқалар
1581643
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10316
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
10316
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
196919
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
35000
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
144199
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17720
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
48139
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
48139
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
629988
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер