Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Шуского района Жамбылской области от 21 августа 2019 года № 386. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 августа 2019 года № 4319
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 17, 69, 119 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат Шуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 21 тамыздағы № 386 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 тамызда № 4319 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17, 69, 119 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына сәйкес Шу ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить публичный сервитут акционерному обществу "Казахтелеком" без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей сроком на 3 (три) года для прокладки волоконно-оптической линии связи согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Шуского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына талшықты-оптикалық байланыс желісінің құрылысын жүргізу үшін, жекеменшік иелерінен және жер пайдаланушылардан жер телімдерін алып қоймай уақытша жер пайдалану құқығына 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Шу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.