О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 38-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 25 сентября 2019 года № 51-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 сентября 2019 года № 4336
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 38-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4059, опубликовано 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "21 128 427" заменить цифрами "21 138 427";
цифры "3 197 852" заменить цифрами "3 207 852";
в подпункте 2):
цифры "21 342 947" заменить цифрами "21 35 2947".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 38-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 51-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қыркүйекте № 4336 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 38-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4059 болып тіркелген, 2019 жылы 14 қаңтарда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"21 128 427" сандары "21 138 427" сандарымен ауыстырылсын;
"3 197 852" сандары "3 207 852" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"21 342 947" сандары "21 352 947" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Ж. Абенов
Секретарь маслихата Е. Умралиев
Приложение к решению
Шуского районного маслихата
от 25 сентября 2019 года № 51-2
Приложение 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 38-3
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Әбенов
Мәслихат хатшысы Е. Өмірәлиев
Шу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 қыркүйегіндегі
№ 51-2 шешіміне қосымша
Шу аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 38-3 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

5000
04
Образование
11483166
464
Отдел образования района (города областного значения)
1360421
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
489384
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
871037
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3791
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
3791
464
Отдел образования района (города областного значения)
8215853
003
Общеобразовательное обучение
7741431
006
Дополнительное образование для детей
474422
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
166866
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
166866
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1176927
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1176927
464
Отдел образования района (города областного значения)
559308
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
62129
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
200600
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3500
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
40886
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого–медико–педагогической консультативной помощи населению
20786
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
231407
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2849176
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2038414
005
Государственная адресная социальная помощь
2038414
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
702817
002
Программа занятости
382511
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18528
006
Оказание жилищной помощи
11098
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

5000
04
Бiлiм беру
11483166
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1360421
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
489384
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
871037
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3791
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3791
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8215853
003
Жалпы білім беру
7741431
006
Балаларға қосымша білім беру
474422
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
166866
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
166866
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1176927
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1176927
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
559308
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62129
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
200600
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
40886
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
20786
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
231407
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2849176
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2038414
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2038414
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
702817
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
382511
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18528
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
11098
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

58978
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6917
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
77011
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
75000
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
72774
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
106973
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39253
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10031
021
Капитальные расходы государственного органа
1000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
44296
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3460
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1700
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7233
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
972
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
972
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2094603
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
97996
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
8000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
35583
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
54413
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
532492
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
5101
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
460191
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
67200
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
11977
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
11857
005
Капитальные расходы государственного органа
120
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

58978
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6917
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
77011
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
75000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
72774
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
106973
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39253
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10031
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
44296
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3460
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1700
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7233
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
972
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
972
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2094603
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
97996
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
8000
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
35583
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
54413
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
532492
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
5101
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
460191
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
67200
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
11977
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11857
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

31725
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
87220
015
Капитальные расходы государственного органа
58724
12
Транспорт и коммуникации
619391
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
557891
022
Развитие транспортной инфраструктуры
303169
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
129875
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
124847
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
61500
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
61500
13
Прочие
1581643
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10316
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020
10316
452
Отдел финансов района (города областного значения)
196919
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
35000
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
144199
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
17720
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
48139
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
48139
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
629988
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
615282
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

31725
013
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
87220
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
58724
12
Көлiк және коммуникация
619391
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
557891
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
303169
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
129875
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
124847
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
61500
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
61500
13
Басқалар
1581643
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10316
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
10316
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
196919
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
35000
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
144199
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17720
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
48139
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
48139
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
629988
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
615282
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру