"2019-2021 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 39-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қазандағы № 53-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 қазанда № 4382 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 38-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 қазандағы № 52-2 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4370 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 39-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4069 болып тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Казақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электроннық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.2 Алға ауылдық округі:
1) тармақшада:
"53527" сандары "54439" сандарымен ауыстырылсын;
"47793" сандары "48705" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"53822" сандары "54734" сандарымен ауыстырылсын.
1.4 Бірлікүстем ауылдық округі:
1) тармақшада:
"52428" сандары "52968" сандарымен ауыстырылсын;
"48494" сандары "48994" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"52875" сандары "53375" сандарымен ауыстырылсын.
1.5 Ескі -Шу ауылдық округі:
1) тармақшада:
"69135" сандары "66235" сандарымен ауыстырылсын;
"5518" сандары "5511" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "7" санымен ауыстырылсын;
"63617" сандары "60717" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"69393" сандары "66493" сандарымен ауыстырылсын.
1.6 Жаңажол ауылдық округі:
1) тармақшада:
"61672" сандары "62172" сандарымен ауыстырылсын;
"53606" сандары "54106" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"64094" сандары "64594" сандарымен ауыстырылсын.
1.7 Жаңақоғам ауылдық округі:
1) тармақшада:
"46394" сандары "47594" сандарымен ауыстырылсын;
"41487" сандары "42687" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"46754" сандары "47954" сандарымен ауыстырылсын.
1.8 Қонаев ауылы:
1) тармақшада:
"88244" сандары "87674" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 39-2 "О бюджете города Шу и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 29 октября 2019 года № 53-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 31 октября 2019 года № 4382
В соответствии со статьями 9, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Шуского районого маслихата 24 октября 2019 года № 52-2 "О внесении изменений в решение Шуского районого маслихата от 21 декабря 2018 года № 38-3 "Об районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4370) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 39-2 "О бюджете города Шу и сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4069, опубликовано 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электроном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
1.2 Алгинский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "53527" заменить цифрами "54439";
цифры "47793" заменить цифрами "48705";
в подпункте 2):
цифры "53822" заменить цифрами "54734".
1.4 Бирликустемский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "52428" заменить цифрами "52968";
цифры "48494" заменить цифрами "48994";
в подпункте 2):
цифры "52875" заменить цифрами "53375".
1.5 Ескишуский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "69135" заменить цифрами "66235";
цифры "5518" заменить цифрами "5511";
цифры "0" заменить цифрами "7";
цифры "63617" заменить цифрами "60717";
в подпункте 2):
цифры "69393" заменить цифрами "66493".
1.6 Жанажолский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "61672" заменить цифрами "62172";
цифры "53606" заменить цифрами "54106";
в подпункте 2):
цифры "64094" заменить цифрами "64594".
1.7 Жанакогамский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "46394" заменить цифрами "47594";
цифры "41487" заменить цифрами "42687";
в подпункте 2):
цифры "46754" заменить цифрами "47954".
1.8 село Конаева:
в подпункте 1):
цифры "88244" заменить цифрами "87674";