"2019-2021 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 39-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қарашадағы № 55-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қарашада № 4431 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 38-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 қарашадағы № 54-2 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4410 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 39-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4069 болып тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Казақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электроннық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.2 Алға ауылдық округі:
1) тармақшада:
"54439" сандары "54052" сандарымен ауыстырылсын;
"48705" сандары "48318" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"54734" сандары "54347" сандарымен ауыстырылсын.
1.3 Бірлік ауылдық округі:
1) тармақшада:
"62790" сандары "63479" сандарымен ауыстырылсын;
"54263" сандары "54952" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"64467" сандары "65156" сандарымен ауыстырылсын.
1.4 Бірлікүстем ауылдық округі:
1) тармақшада:
"52968" сандары "53030" сандарымен ауыстырылсын;
"48994" сандары "49056" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"53375" сандары "53437" сандарымен ауыстырылсын.
1.5 Ескі -Шу ауылдық округі:
1) тармақшада:
"66235" сандары "66028" сандарымен ауыстырылсын;
"60717" сандары "60510" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"66493" сандары "66286" сандарымен ауыстырылсын.
1.6 Жаңажол ауылдық округі:
1) тармақшада:
"62172" сандары "61444" сандарымен ауыстырылсын;
"8066" сандары "6698" сандарымен ауыстырылсын;
"54106" сандары "54746" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"64594" сандары "63866" сандарымен ауыстырылсын.
1.7 Жаңақоғам ауылдық округі:
1) тармақшада:
"47594" сандары "47763" сандарымен ауыстырылсын;
"42687" сандары "42856" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 39-2 "О бюджете города Шу и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 25 ноября 2019 года № 55-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 ноября 2019 года № 4431
В соответствии со статьями 9, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Шуского районого маслихата 18 ноября 2019 года № 54-2-"О внесении изменений в решение Шуского районого маслихата от 21 декабря 2018 года № 38-3 "Об районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4410) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 39-2 "О бюджете города Шу и сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4069, опубликовано 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электроном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
1.2 Алгинский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "54439" заменить цифрами "54052";
цифры "48705" заменить цифрами "48318";
в подпункте 2):
цифры "54734" заменить цифрами "54347".
1.3 Бирликский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "62790" заменить цифрами "63479";
цифры "54263" заменить цифрами "54952";
в подпункте 2):
цифры "64467" заменить цифрами "65156".
1.4 Бирликустемский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "52968" заменить цифрами "53030";
цифры "48994" заменить цифрами "49056";
в подпункте 2):
цифры "53375" заменить цифрами "53437".
1.5 Ескишуский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "66235" заменить цифрами "66028";
цифры "60717" заменить цифрами "60510";
в подпункте 2):
цифры "66493" заменить цифрами "66286".
1.6 Жанажолский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "62172" заменить цифрами "61444";
цифры "8066" заменить цифрами "6698";
цифры "54106" заменить цифрами "54746";
в подпункте 2):
цифры "64594" заменить цифрами "63866".
1.7 Жанакогамский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "47594" заменить цифрами "47763";
цифры "42687" заменить цифрами "42856";
в подпункте 2):