Об утверждении норм и предельных цен субсидируемых семян
Постановление акимата Карагандинской области от 9 апреля 2019 года № 21/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 апреля 2019 года № 5287. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 4 мая 2020 года № 28/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 04.05.2020 № 28/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10190) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Субсидияланатын тұқымдардың нормалары мен шекті бағаларын бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 21/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 5287 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 4 мамырдағы № 28/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 04.05.2020 № 28/01 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10190 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемые нормы и предельные цены субсидируемых семян согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Кошанов
Приложение к постановлению
акимата Карагандинской области
от "____" _________2019 года
№ ______
Нормы и предельные цены субсидируемых семян
Наименование района (города)
пшеница яровая
ячмень
овес
норма семян первой репродукции, килограмм/ гектар
предельная цена семян первой репродукции, тенге/тонна
норма семян первой репродукции, килограмм/ гектар
предельная цена семян первой репродукции, тенге/тонна
норма семян первой репродукции, килограмм/ гектар
предельная цена семян первой репродукции, тенге/тонна
1
Абайский

1. Қоса беріліп отырған субсидияланатын тұқымдардың нормалары мен шекті бағалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Қошанов
Қарағанды облысы әкімдігінің
2019 жылғы "____" ______________
№ _____ қаулысына қосымша
Субсидияланатын тұқымдардың нормалары мен шекті бағалары
Ауданның (қаланың) атауы
жаздық бидай
арпа
сұлы
бірінші репродукциялы тұқымдардың нормасы, килограмм/ гектар
бірінші репродукциялы тұқымдардың шекті бағасы, теңге/тонна
бірінші репродукциялы тұқымдардың нормасы, килограмм/ гектар
бірінші репродукциялы тұқымдардың шекті бағасы, теңге/тонна
бірінші репродукциялы тұқымдардың нормасы, килограмм/ гектар
бірінші репродукциялы тұқымдардың шекті бағасы, теңге/тонна
1
Абай