Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 12 сентября 2019 года № 53/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 сентября 2019 года № 5480. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 19 сентября 2023 года № 67/01
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата Карагандинской области от 19.09.2023 № 67/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 19 января 2015 года № 34 "Об утверждении Правил безопасности на водоемах" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10335), в целях соблюдения экологических требований и безопасности жизни человека, акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Карагандинской области согласно приложению.
2. Акимам городов и районов обеспечить соблюдение требований Правил безопасности на водоемах.
3. Государственным учреждениям "Управление физической культуры и спорта Карагандинской области", "Управление предпринимательства Карагандинской области", "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Карагандинской области" в установленном законодательством порядке принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Карагандинской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Кошанов
Приложение
к постановлению акимата Карагандинской области
от "___" _______ 2019 года
№ ____
Перечень мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Карагандинской области Республики Казахстан
№ п/п
Наименование и месторасположение мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях
Наименование землепользователя
Документ, удостоверяющий право землепользования
город Караганда
1
Городской пляж, береговая полоса центрального озера в Парке имени 30 летия ВЛКСМ
Коммунальное государственное предприятие "Управление парками культуры, отдыха и скверами" акимата города Караганды отдела коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Караганды

Қарағанды облысының су нысандары мен су шаруашылығы құрылыстарында жаппай демалуға, туризм мен спортқа арналған орындарды белгілеу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 12 қыркүйектегі № 53/04 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қыркүйекте № 5480 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 67/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 19.09.2023 № 67/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 34 "Су айдындарындағы қауіпсіздік қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10335 болып тіркелген) сәйкес, экологиялық талаптарды және адам өмірінің қауіпсіздігін сақтау мақсатында, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысының су нысандары мен су шаруашылығы құрылыстарында жаппай демалуға, туризм мен спортқа арналған орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қала және аудан әкімдері су айдындарындағы қауіпсіздік ережелері талаптарының сақталуын қамтамасыз етсін.
3. "Қарағанды облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі, "Қарағанды облысының кәсіпкерлік басқармасы" мемлекеттік мекемесі, "Қарағанды облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Қошанов
Қарағанды облысы әкімдігінің
2019 жылғы "_____" ____________
№ ______ қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Қарағанды облысының су нысандары мен су шаруашылығы құрылыстарында жаппай демалуға, туризм мен спортқа арналған орындардың тізімі
№ р/с
Су нысандары мен су шаруашылығы құрылыстарындағы жаппай демалуға, туризм мен спортқа арналған орындардың атауы және орналасқан жері
Жер пайдаланушының атауы
Жер пайдалану құқығын куәландыратын құжат
Қарағанды қаласы
1
Қалалық жағажай, БЛКЖО 30 жылдығы атындағы саябағындағы орталық көлдің жағалау белдеуі
Қарағанды қаласының әкімдігі Қарағанды қаласы тұрғын-үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Мәдениет, демалыс саябақтары және гүлзарлар басқармасы" Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын

Акт постоянного землепользования от 21 октября 2016 года № 2187
2
Городской пляж, береговая полоса Федоровского водохранилища
Коммунальное государственное предприятие "Управление парками культуры, отдыха и скверами" акимата города Караганды отдела коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Караганды
Акт постоянного землепользования от 05 сентября 2018 года № 11231
город Жезказган
3
Пляж "Лагуна", береговая полоса Кенгирского водохранилища
Индивидуальный предприниматель "Толубяк Андрей Владимирович"
Договор на благоустройство пляжа города Жезказган от 21 октября 2015 года № 2503 Договор об аренде земельного участка (от 18 декабря 2013 года №130з). Акт на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) от 15 января 2018 года №21
4
Пляж "Максимум", береговая полоса Кенгирского водохранилища
Индивидуальный предприниматель "Назаренко Евгения Евгеньевна"
Договор на благоустройство пляжа города Жезказган от 27 апреля 2016года №09-10900011162
5
Пляж, береговая полоса Кенгирского водохранилища
Индивидуальный предприниматель "Кыздарбеков Дулат Айтпаевич"
Договор об аренде земельного участка (от 17 апреля 2018 года №138 З). Акт на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) от 15 января 2019 года №26
6
Зона отдыха "Горняк", береговая полоса Кенгирского водохранилища
Индивидуальный предприниматель "Союз работников ШПТ" Ранов Дархан Набиевич"
Договор об аренде земельного участка (от 27 августа 2015 года №204 р). Акт на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) от 06 января 2016 года №2920
7
Зона отдыха "Обогатитель", береговая полоса Кенгирского водохранилища
Товарищество с ограниченной ответственностью "Mustangservice 2030"
Договор об аренде земельного участка (от 18 декабря 2013 года №130 З). Акт на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды) от 06 февраля 2013 года №3678
8
Гребная база для занятии по гребле на байдарках и каноэ
Комунальное государственное учреждение "Специализированная детско – юношеская школа олимпийского резерва по гребле на байдарках и каноэ города Жезказган" Управления физической культуры и спорта Карагандинской области
Акт на право постоянного землепользования Кадастровый номер земельного участка (код) – от 06 июля 2007 года 09-109-020-010 №567/7
город Темиртау
9
Пляж "Солнечная лагуна", береговая полоса Самаркандского водохранилища
Товарищество с ограниченной ответственностью "Никсман"

2016 жылғы 21 қазандағы №2187 жерді тұрақты пайдалану актісі
2
Қалалық жағажай, Федоров су қоймасының жағалау белдеуі
Қарағанды қаласының әкімдігі Қарағанды қаласы тұрғын-үй шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Мәдениет, демалыс саябақтары және гүлзарлар басқармасы" Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын
2018жылғы 05 қыркүйектегі №11231 Жерді тұрақты пайдалану актісі
Жезқазған қаласы
3
"Лагуна" жағажайы, Кеңгір су қоймасының жағалау белдеуі
"Толубяк Андрей Владимирович" Жеке кәсіпкер
Жезқазған қаласының жағажайын абаттандыруға арналған шарт 2015 жылғы 21 қазандағы №2503 Жер телімін жалға беру туралы келісімшарт (2013 жылғы 18 желтоқсандағы №130з). Жерді уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) пайдалану (жалға беру) құқығы актісі 2018 жылғы 15 қаңтардағы №21
4
"Максимум" жағажайы, Кеңгір су қоймасының жағалау белдеуі
"Назаренко Евгения Евгеньевна" Жеке кәсіпкер
Жезқазған қаласының жағажайын абаттандыруға арналған шарт 2016 жылғы 27 сәуірдегі №09-10900011162
5
Жағажай, Кеңгір су қоймасының жағалау белдеуі
"Кыздарбеков Дулат Айтпаевич" Жеке кәсіпкер
Жер телімін жалға беру туралы келісімшарт (2018 жылғы17 сәуірдегі №138 З) Жерді уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) пайдалану (жалға беру) құқығы актісі 2019 жылғы 15 қаңтардағы №26
6
"Горняк" демалыс орны, Кеңгір су қоймасының жағалау белдеуі
"Союз работников ШПТ" Ранов Дархан Набиевич Жеке кәсіпкер
Жер телімін жалға беру туралы келісімшарт (2015 жылғы 27 тамыздағы №204 р). Жерді уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) пайдалану (жалға беру) құқығы актісі 2016 жылғы 06 қаңтардағы №2920
7
"Обогатитель" демалыс орны Кеңгір су қоймасының жағалау белдеуі
"Mustangservice 2030" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Жер телімін жалға беру туралы келісімшарт (2013 жылғы 18 желтоқсандағы №130 З). Жерді уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) пайдалану (жалға беру) құқығы актісі 2013 жылғы 06 ақпандағы №3678
8
Байдарка және каноэ бойынша сабақтарға арналған есу базасы
Қарағанды облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Жезқазған қаласының байдарка және каноэде есу бойыншы балалар – жасөспірімдердің мамандырылған олимпиадалық резерв мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекеме
Жерді тұрақты пайдалану құқығының Актісі Жер учаскесінің қадастрлық номері (код) – 2007 жылғы 06 шілдедегі 09-109-020-010 №567/7
Теміртау қаласы
9
"Солнечная лагуна" жағажайы, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
"Никсман" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

Договор временного возмездного землепользования от 03 июня 2015 года, № 179 Договор временного возмездного землепользования от 08 ноября 2011 года № 180, Договор временного возмездного землепользования от 08 ноября 2011 года № 181, Договор временного возмездного землепользования от 08 ноября 2011года № 183,
10
Пляж, береговая полоса Самаркандского водохранилища
Товарищество с ограниченной ответственностью "Спортивно-оздоровительный комплекс "Восток-1"
Договор аренды от 06 августа 2018 года № 203, Договор аренды от 01 октября 2014 года № 274, Изменение к договору аренды от 23 июня 2016 года № 274
11
Пляж "Сан-Тропе", береговая полоса Самаркандского водохранилища
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сан-Тропе"
Договор временного возмездного землепользования от 26 июня 2012 года № 80
12
База отдыха "Ракета", береговая полоса Самаркандского водохранилища
Договор купли-продажи комплекса зданий и права временного возмездного землепользования от 11 сентября 2014 года № 250 на имя Умбеталиев Н.Г. Договор безвозмездного землепользования между Умбеталиевым Н.Г. и ТОО "Сан-Тропе"
13
Семейная база отдыха "Космонавт", береговая полоса Самаркандского водохранилища
Индивидуальный предприниматель "Теплов"
Договор временного возмездного землепользования от 12 января 2015 года № 10
14
Детский оздоровительный лагерь "Жас Алаш", береговая полоса Самаркандского водохранилища
Акционерное общество "ТЭМК"
Договор временного возмездного землепользования от 15 августа 2011 года № 123.
15
Зона отдыха береговая полоса Самаркандского водохранилища
Договор временного возмездного землепользования от 01 сентября 2016 года № 161
город Балхаш
16
Зона отдыха "Барковское", береговая полоса озера Балхаш
Индивидуальный предприниматель "Тен О.Т."
Договор об аренде земельного участка от 07 ноября 2014 года № 373 Акт на право временного землепользования от 15 декабря 2014 года № 0116560
17
Зона отдыха "Самал", береговая полоса озера Балхаш
Индивидуальный предприниматель "Нуриманов Н.К."
Договор об аренде земельного участка от 06 марта 2017 года № 149 Акт на право временного землепользования от 24 марта 2017 года № 0118224
18
Зона отдыха "Жемчужина", береговая полоса озера Балхаш
Индивидуальный предприниматель "Хон И.Б."
Договор купли продажи от 21 июля 2014 года № 4793 Акт на право частной собственности от 21 февраля 2019 года № 0120645
19
Зона отдыха "Нурбакыт", береговая полоса озера Балхаш
Индивидуальный предприниматель "Маканалин Т.И."
Договор об аренде земельного участка от 24 апреля 2014 года № 117, от 25 апреля 2014 года № 116, от 25 апреля 2014 года № 116 "А" Акт на право временного землепользования от 09 февраля 2018 года № 0119297
20
Зона отдыха "Фламинго", береговая полоса озера Балхаш
Индивидуальный предприниматель "Оразбаев Е.Т."

Жерді уақытша өтеулі пайдалану келісімшарты 2015 жылғы 03 маусымдағы №179, Жерді уақытша өтеулі пайдалану келісімшарты 2011 жылғы 08 қарашадағы №180, Жерді уақытша өтеулі пайдалану келісімшарты 2011 жылғы 08 қарашадағы №181, Жерді уақытша өтеулі пайдалану келісімшарты 2011 жылғы 08 қарашадағы №183
10
Жағажай, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
"Спортивно-оздоровительный комплекс "Восток-1" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Жалға беру келісімшарты 2018 жылғы 06 тамыздағы №203, Жалға беру келісімшарты 2014 жылғы 01 қазандағы № 274, Жалға беру келісімшартына өзгерістер 2016 жылғы 23 маусымдағы № 274
11
"Сан-Тропе" жағажайы, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
"Сан-Тропе" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Жерді уақытша өтеулі пайдалану келісімшарты 2012 жылғы 26 маусымдағы №80
12
"Ракета" демалыс базасы, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Ғимараттар кешенін және уақытша өтеулі жер пайдалану құқығын сатып алу-сату 2014 жылғы 11 қыркүйектегі №250 келісім-шарты Н.Г. Үмбеталиев атына Н. Г. Үмбеталиев және "Сан-Тропе" ЖШС арасындағы өтеусіз жер пайдалану шарты
13
"Космонавт" отбасылық демалыс базасы, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
"Теплов" Жеке кәсіпкер
Жерді уақытша өтеулі пайдалану келісімшарты 2015 жылғы 12 қаңтардағы №10
14
"Жас Алаш" балалар сауықтыру лагері, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
"ТЭМК" Акционерлік қоғамы
Жерді уақытша өтеулі пайдалану келісімшарты 2011 жылғы 15 тамыздағы №123
15
Демалыс орны, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Жерді уақытша өтеулі пайдалану келісімшарты 2016 жылғы 01 қыркүйектегі № 161
Балқаш қаласы
16
"Барковское" демалыс орны, Балқаш көлінің жағалау белдеуі
"Тен О.Т." Жеке кәсіпкер
Жер телімін жалға беру туралы келісімшарт 2014 жылғы 07 қарашадағы №373 Жерді уақытша пайдалану құқығы актісі 2014 жылғы 15 желтоқсандағы №0116560
17
"Самал" демалыс орны, Балқаш көлінің жағалау белдеуі
Жеке кәсіпкер "Нуриманов Н.К."
Жер телімін жалға беру туралы келісімшарт 2017 жылғы 06 наурыздағы №149, Жерді уақытша пайдалану құқығы актісі 2017 жылғы 24 наурыздағы №0118224
18
"Жемчужина" демалыс орны, Балқаш көлінің жағалау белдеуі
"Хон И.Б." жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісімшарты 2014 жылғы 21 шілдедегі №4793 Жеке меншік құқығы актісі 2019 жылғы 21 ақпандағы №0120645
19
"Нұрбақыт" демалыс орны, Балқаш көлінің жағалау белдеуі
"Маканалин Т.И." жеке кәсіпкер
Жер телімін жалға беру туралы келісімшарт 2014 жылғы 24 сәуірдегі №117, 2014 жылғы 25 сәуірдегі №116, 2014 жылғы 25 сәуірдегі №116 "А" Жерді уақытша пайдалану құқығы актісі 2018 жылғы 09 ақпандағы №0119297
20
"Фламинго" демалыс орны, Балқаш көлінің жағалау белдеуі
"Оразбаев Е.Т." жеке кәсіпкер

Договор об аренде земельного участка от 05 марта 2012 года № 171 Акт на право временного землепользования от 07 марта 2012 года №0114176
21
Зона отдыха "Лазурный берег", береговая полоса озера Балхаш
Индивидуальный предприниматель "Мирзалиева М.Л."
Договор об аренде земельного участка от 14 апреля 2014года № 79 Акт на право временного землепользования от 23 апреля 2014 года № 0115868
22
Зона отдыха "Аква", береговая полоса озера Балхаш
Индивидуальный предприниматель "Кравцов А.Г."
Договор купли продажи от 30 июля 2004 года № 2-1409 Акт на право частной собственности от 30 мая 2007 года № 0108028
город Шахтинск
23
Пляж, береговая полоса речки Шерубай Нура
Фермерское хозяйство "Баян"

Жер телімін жалға беру туралы келісімшарт 2012 жылғы 05 наурыздағы №171 Жерді уақытша пайдалану құқығы актісі 2012 жылғы 07 наурыздағы №0114176
21
"Лазурный берег" демалыс орны, Балқаш көлінің жағалау белдеуі
"Мирзалиева М.Л."жеке кәсіпкер
Жер телімін жалға беру туралы келісімшарт 2014 жылғы 14 сәуірдегі №79 Жерді уақытша пайдалану құқығы актісі 2014 жылғы 23 сәуірдегі №0115868
22
"Аква" демалыс орны, Балқаш көлінің жағалау белдеуі
"Кравцов А.Г." жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісімшарты 2004 жылғы 30 шілдедегі №2-1409 Жеке меншік құқығы актісі 2007 жылғы 30 мамырдағы №0108028
Шахтинск қаласы
23
Шерубай Нұра өзенінің жағалау белдеуі, жағажай
"Баян" фермерлік қожалығы

Акт временного долгосрочного землепользования от 27 февраля 2019 года № 03-09-92-10/555
город Каражал
24
Пляж, береговая полоса Водохранилища Клыч
Товарищество с ограниченной ответсвенностью "Бейбарыс – ХХI"
Договор аренды земельного участка от 24 января 2014 года № 2 Акт на право временного землепользования от 14 февраля 2014 года
Абайский район
25
Зона отдыха № 1а "Шахта имени Ленина", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Акционерное общество "АрселорМиттал Темиртау"
Контракт на право временного безвозмездного землепользования от 18 февраля 1998 года б/н, дополнительное соглашение от 19 мая 2005 года 1, дополнительное соглашение от 22 июня 2005года 2
26
Зона отдыха № 4 "Шахта Казахстанская", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселко Топар
Контракт на право временного безвозмездного землепользования от 18 февраля 1998 года б/н, дополнительное соглашение от 19 мая 2005 года 1, дополнительное соглашение от 22 июня 2005года 2
27
Зона отдыха № 6 "Шахта Абайская", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Контракт на право временного безвозмездного землепользования от 18 февраля 1998 года б/н, дополнительное соглашение от 19 мая 2005 года 1, дополнительное соглашение от 22 июня 2005года 2
28
Зона отдыха № 9 "Автобаза Придолинская", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Контракт на право временного безвозмездного землепользования от 18 февраля 1998 года б/н, дополнительное соглашение от 19 мая 2005 года 1, дополнительное соглашение от 22 июня 2005года 2
29
Зона отдыха № 15 "Шахта Тентекская", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Контракт на право временного безвозмездного землепользования от 18 февраля 1998 года б/н, дополнительное соглашение от 19 мая 2005 года 1, дополнительное соглашение от 22 июня 2005года 2
30
Зона отдыха № 16 "Шахта Саранская", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Контракт на право временного безвозмездного землепользования от 18 февраля 1998 года б/н, дополнительное соглашение от 19 мая 2005 года 1, дополнительное соглашение от 22 июня 2005года 2
31
Зона отдыха № 17, "Шахта имени Кузембаева", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Контракт на право временного безвозмездного землепользования от 18 февраля 1998 года б/н, дополнительное соглашение от 19 мая 2005 года 1, дополнительное соглашение от 22 июня 2005года 2
32
Зона отдыха № 20 "Завод "НОММ", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Контракт на право временного безвозмездного землепользования от 18 февраля 1998 года б/н, дополнительное соглашение от 19 мая 2005 года 1, дополнительное соглашение от 22 июня 2005года 2
33
Зона отдыха № 29 "Шахта Шахтинская", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Контракт на право временного безвозмездного землепользования от 18 февраля 1998 года б/н, дополнительное соглашение от 19 мая 2005 года 1, дополнительное соглашение от 22 июня 2005года 2
34
Зона отдыха № 66 "Шахта имени Костенко", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Контракт на право временного безвозмездного землепользования от 18 февраля 1998 года б/н, дополнительное соглашение от 19 мая 2005 года 1, дополнительное соглашение от 22 июня 2005года 2
35
Зона отдыха № 1, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Товарищество с ограниченной ответственностью "Компания Абсолют Казахстан"

Уақытша ұзақ мерзімді жер пайдалану актісі 2019 жылғы 27 ақпандағы №03-09-92-10/555
Каражал қаласы
24
Жағажай, Қылыш су қоймасының жағалау белдеуі
"Бейбарыс – ХХI" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Жер учаскесін жалдау шарты 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 2 Жерді уақытша пайдалану құқығы актісі от 2014 жылғы 14 ақпандағы
Абай ауданы
25
№1а демалыс орны, "Ленин атындағы шахта", Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"АрселорМиттал Теміртау" акционерлік қоғамы
Жерді өтеусіз пайдалану құқығы келісімшарты 1998 жылғы 18 ақпандағы б/н, қосымша келісім 2005 жылғы 19 мамырдағы 1, қосымша келісім 2005 жылғы 22 маусымдағы 2
26
№4 демалыс орны, "Қазақстан шахтасы", Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жерді өтеусіз пайдалану құқығы келісімшарты 1998 жылғы 18 ақпандағы б/н, қосымша келісім 2005 жылғы 19 мамырдағы 1, қосымша келісім 2005 жылғы 22 маусымдағы 2
27
№6 демалыс орны, "Абай шахтасы", Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жерді өтеусіз пайдалану құқығы келісімшарты 1998 жылғы 18 ақпандағы б/н, қосымша келісім 2005 жылғы 19 мамырдағы 1, қосымша келісім 2005 жылғы 22 маусымдағы 2
28
№9 демалыс орны, "Придолинская автобазасы", Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жерді өтеусіз пайдалану құқығы келісімшарты 1998 жылғы 18 ақпандағы б/н, қосымша келісім 2005 жылғы 19 мамырдағы 1, қосымша келісім 2005 жылғы 22 маусымдағы 2
29
№15 демалыс орны, "Тентек шахтасы", Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жерді өтеусіз пайдалану құқығы келісімшарты 1998 жылғы 18 ақпандағы б/н, қосымша келісім 2005 жылғы 19 мамырдағы 1, қосымша келісім 2005 жылғы 22 маусымдағы 2
30
№16 демалыс орны, "Саран шахтасы", Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жерді өтеусіз пайдалану құқығы келісімшарты 1998 жылғы 18 ақпандағы б/н, қосымша келісім 2005 жылғы 19 мамырдағы 1, қосымша келісім 2005 жылғы 22 маусымдағы 2
31
№17 демалыс орны, "Күзембаев атындағы шахта", Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жерді өтеусіз пайдалану құқығы келісімшарты 1998 жылғы 18 ақпандағы б/н, қосымша келісім 2005 жылғы 19 мамырдағы 1, қосымша келісім 2005 жылғы 22 маусымдағы 2
32
№20 демалыс орны "НОММ" зауыты, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жерді өтеусіз пайдалану құқығы келісімшарты 1998 жылғы 18 ақпандағы б/н, қосымша келісім 2005 жылғы 19 мамырдағы 1, қосымша келісім 2005 жылғы 22 маусымдағы 2
33
№ 29 "Шахта Шахтинская" демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жерді өтеусіз пайдалану құқығы келісімшарты 1998 жылғы 18 ақпандағы б/н, қосымша келісім 2005 жылғы 19 мамырдағы 1, қосымша келісім 2005 жылғы 22 маусымдағы 2
34
№66 демалыс орны, "Костенко атындағы шахта", Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
Жерді өтеусіз пайдалану құқығы келісімшарты 1998 жылғы 18 ақпандағы б/н, қосымша келісім 2005 жылғы 19 мамырдағы 1, қосымша келісім 2005 жылғы 22 маусымдағы 2
35
№1 демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Компания Абсолют Казақстан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

Договор купли-продажи от 02 ноября 2006 года № 104
36
Зона отдыха № 2 "Шубар", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Акционерное общество "Шубарколькомир"
Договор купли-пpодажи от 19 февраля 2003 года № 2с-55
37
Зона отдыха № 8, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Индивидуальный предприниматель "Иноятов Эдуард Асатович"
Договоp купли-пpодажи от 13 июля 2006 года № 2607
38
Зона отдыха № 8, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Индивидуальный предприниматель "Сериков Санат Серикович"
Договоp купли-пpодажи от 22 ноября 2016 года № 01-23-01/2016-Д
39
Зона отдыха № 10, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Индивидуальный предприниматель "Алыпбаев Талгат Байдосекович"
Договоp купли-пpодажи от 06 октября 2006 года № 3888
40
Зона отдыха № 12, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Индивидуальный предприниматель "Нургожин Максат Тегисович"
Договоp купли-пpодажи от 29 июля 2004 года № 730
41
Зона отдыха № 13, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Индивидуальный предприниматель "Коккозов Ерсин Токенович"
Договоp купли-пpодажи от 09 октября 2018 года № 5209
42
Зона отдыха № 18 "Усадьба", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Товарищество с ограниченной ответственностью "Галантерея"
Договоp купли-пpодажи от 15 марта 2013 года № 08
43
Зона отдыха № 21, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища п. Топар
Индивидуальный предприниматель "Тушиев Тахир Элимханович"
Договоp купли-пpодажи от 03 апреля 2017 года № 1556, Распоряжение акима поселка Топар от 24 июля 2018 года № 98р
44
Зона отдыха № 23 участок №1 "Частный домик 23", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Индивидуальный предприниматель "Мацкевич Антон Богданович"
Договоp купли-пpодажи от 25 июля 2013 года № 4708
45
Зона отдыха № 23 участок №2, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Индивидуальный предприниматель "Коновалов Александр Николаевич"
Договоp купли-пpодажи от 25 июля 2013 года № 4717
46
Зона отдыха № 27, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Товарищество с ограниченной ответственностью "МИТ-Инфо"
Контракт на право временного безвозмездного землепользования от 18 февраля 1998 года б/н, дополнительное соглашение от 19 мая 2005 года 1, дополнительное соглашение от 22 июня 2005года 2
47
Зона отдыха № 30 "Дарус", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Индивидуальный предприниматель "Абишев Даулет Сапарбекович"

Сату-сатып алу келісімшарты 2006 жылғы 02 қарашадағы №104
36
№2, "Шұбар" демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Шұбаркөл көмір" акционерлік қоғамы
Сату-сатып алу келісімшарты 2003 жылғы 19 ақпандағы №2с-55
37
№8 демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Иноятов Эдуард Асатович" жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісімшарты 2006 жылғы 13 шілдедегі №2607
38
№8 демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Сериков Санат Серикович" жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісімшарты 2016 жылғы 22 қарашадағы №01-23-01/2016-Д
39
№10 демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Алыпбаев Талгат Байдосекович" жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісімшарты 2006 жылғы 06 қазандағы№3888
40
№12 демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Нургожин Максат Тегисович" жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісімшарты 2004 жылғы 29 шілдедегі №730
41
№13 демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Коккозов Ерсин Токенович" жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісімшарты 2018 жылғы 09 қазандағы №5209
42
№18, "Усадьба" демалыс орыны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Галантерея" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Сату-сатып алу келісімшарты 2013 жылғы 15 наурыздағы №08
43
№21 демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Тушиев Тахир Элимханович" жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісімшарты 2017 жылғы 03 сәуірдегі №1556, Топар кенті әкімінің 2018 жылғы 24 шілдедегі № 98р өкімі
44
№23 демалыс орны №1 участке, "Частный домик 23", Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Мацкевич Антон Богданович" жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісімшарты 2013 жылғы 25 шілдедегі №4708
45
№23 демалыс орны №2 участке, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Коновалов Александр Николаевич" жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісімшарты 2013 жылғы 25 шілдедегі №4717
46
№27 демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"МИТ-Инфо" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Жерді өтеусіз пайдалану құқығы келісімшарты 1998 жылғы 18 ақпандағы б/н, қосымша келісім 2005 жылғы 19 мамырдағы 1, қосымша келісім 2005 жылғы 22 маусымдағы 2
47
№30 "Дарус" демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Абишев Даулет Сапарбекович" жеке кәсіпкер

Договор купли-продажи земельного участка от 11 сентября 2006 года 95
48
Зона отдыха № 34, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Акционерное общество "fortebank"
Договоp купли-пpодажи от 19 октября 2016 года № 01-23-611/2016-Д
49
Зона отдыха №35а "Пикник", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Индивидуальный предприниматель "Калмыкова Надежда Николаевна"
Договоp купли-пpодажи от 31 марта 2014 года № 783, договор купли-продажи от 31 марта 2014 года № 782
50
Зона отдыха № 36 "Отдыхай мазева", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Индивидуальный предприниматель "Валуйских Александр Александрович"
Договоp купли-пpодажи от 23 декабря 2005 года № 5005
51
Зона отдыха № 37 "Лейла", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Товарищество с ограниченной ответственностью "Карагандинский автокомбинат"
Договоp купли-пpодажи от 07 апреля 1997 года № 9д
52
Зона отдыха № 38, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Индивидуальный предприниматель "Макажанов Акдилда Сандыбаевич"
Договоp купли-пpодажи от 07 декабря 2004 года № 31
53
Зона отдыха №39 "Золотые пески", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Индивидуальный предприниматель "Дюсенбаев Аскар Кадыркенович"
Договоp купли-пpодажи от 13 декабря 2001 года б/н
54
Зона отдыха № 40 "Достык", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Индивидуальный предприниматель "Безрукова Татьяна Васильевна"
Договоp купли-пpодажи от 27 августа 2007 года № 2-1-18-6299
55
Зона отдыха № 41, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Индивидуальный предприниматель "Урангазимов Елюбай Молдахметович"
Договоp купли-пpодажи от 20 сентября 2012 года № 8863
56
Зона отдыха № 48, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Индивидуальный предприниматель "Бойченко Олеся Александровна"
Договоp купли-пpодажи от 15 июля 2014 года № 3628, договор дарения от 12 декабря 2018 года № 6296
57
Зона отдыха № 49 "Ариадна", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ариадна"
Договоp купли-пpодажи от 28 мая 2007 года б/н, договоp купли-пpодажи от 28 мая 2007 года № 08/1/863
58
Зона отдыха № 53 "Жайляу", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Индивидуальный предприниматель "Даулетбаева Салтанат Кусмановна"
Договоp купли-пpодажи от 29 ноября 2005 года № 3906
59
Зона отдыха № 55, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Товарищество с ограниченной ответственностью "Коллекторское Агентство "Алатау"

Жер учаскесін сатып алу-сату шарты 2006 жылғы 11 қыркүйектегі №95
48
№34демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"fortebank" акционерлік қоғамы
Сату-сатып алу келісімшарты 2016 жылғы 19 қазандағы №01-23-611/2016-Д
49
№35а "Пикник" демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Калмыкова Надежда Николаевна" жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісімшарты 2014 жылғы 31 наурыздағы №783, сату-сатып алу келісімшарты 2014 жылғы 31 наурыздағы №782
50
№36 "Отдыхай мазева" демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Валуйских Александр Александрович" жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісімшарты 2005 жылғы 23 желтоқсандағы №5005
51
№37 "Лейла" демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Карагандинский автокомбинат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Сату-сатып алу келісімшарты 1997 жылғы 07 сәуірдегі №9д
52
№38 демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Макажанов Акдилда Сандыбаевич" жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісімшарты 2004 жылғы 07 желтоқсандағы №31
53
№39 "Золотые пески" демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Дюсенбаев Аскар Кадыркенович" жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісімшарты 2001 жылғы 13 желтоқсандағы нөмірсіз
54
№40 "Достык" демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Безрукова Татьяна Васильевна" жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісімшарты 2007 жылғы 27 тамыздағы №2-1-18-6299
55
№41 демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Урангазимов Елюбай Молдахметович" жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісімшарты 2012 жылғы 20 қыркүйектегі №8863
56
№48 демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Бойченко Олеся Александровна" жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісімшарты 2014 жылғы 15 шілдедегі №3628, сыйға тарту келісім-шарты 2018 жылғы 12 желтоқсандағы №6296
57
№49 "Ариадна" демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Ариадна" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Сату-сатып алу келісімшарты 2007 жылғы 28 мамырдағы нөмірсіз, сату-сатып алу келісімшарты 2007 жылғы 28 мамырдағы №08/1/863
58
№53 "Жайляу" демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Даулетбаева Салтанат Кусмановна" жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісімшарты 2005 жылғы 29 қарашадағы №3906
59
№55 демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Алатау" Коллекторлық Агенттігі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

Договоp купли-пpодажи от 10 августа 2011 года № 6372, договоp купли-пpодажи от 10 августа 2011 года № 6375
60
Зона отдыха №56, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища п. Топар
Индивидуальный предприниматель "Мудрый Владимир Александрович"
Договоp купли-пpодажи от 03 марта 2008 года № 1042
61
Зона отдыха №59, береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Товарищество с ограниченной ответственностью "Восточная компания"
Договоp купли-пpодажи от 26 октября 2005 года № 2с-58
62
Зона отдыха №60 "Фиеста", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Индивидуальный предприниматель "Ибраимханова Майра Махмудовна"
Договоp купли-пpодажи от 01 ноября 2004 года № 28
63
Зона отдыха №60 "Конфеты Караганды", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Товарищество с ограниченной ответственностью "Конфеты Караганды Групп"
Договоp купли-пpодажи от 02 февраля 2016 года б/н
64
Зона отдыха № 60 "Женис", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Индивидуальный предприниматель "Токишев Есенкельды Сагиндыкович"
Договоp мены от 28 мая 2018 года № 1474
65
Зона отдыха № 61 "Арасан", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Индивидуальный предприниматель "Ахметова Алия Каиржановна"
Договор дарения от 29 июля 2005 года № 2-1-2550
66
Зона отдыха № 62 "Чистые пески", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Индивидуальный предприниматель "Манукян Арсен"
Договоp купли-пpодажи от 12 марта 2018 года № 990
67
Зона отдыха №67 "Чайка", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Индивидуальный предприниматель "Дедуренко Михаил Иванович"
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 18 августа 2006 года № 24/04, Договор купли-продажи от 12 сентября 2006 года № 97, договоp купли-пpодажи от 12 сентября 2001 года № 01
68
Зона отдыха №68 "Бахыт", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Индивидуальный предприниматель "Бойко Александр Тихонович"
Договоp купли-пpодажи от 09 января 2013 года № 131
69
Зона отдыха №68 "У Олега", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Индивидуальный предприниматель "Калмыков Олег Викторович"
Договоp купли-пpодажи от 13 ноября 2018 года № 5793
70
Санаторий "Жартас", береговая полоса Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
Товарищество с ограниченной ответственностью "BACKUP SERVICE RESORTS"
Договор доверительного управления от 13 сентября 2014 года № 34
Актогайский район
71
Зона отдыха "Тулпар", береговая полоса озера Балхаш, село Торангалык
Индивидуальный предприниматель "Ахметова Г.М."

Сату-сатып алу келісімшарты 2011 жылғы 10 тамыздағы №6372, сату-сатып алу келісімшарты 2011 жылғы 10 тамыздағы №6375
60
№56 демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Мудрый Владимир Александрович" жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісімшарты 2008 жылғы 03 наурыздағы №1042
61
№59 демалыс орны, Шерубай Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Восточная компания" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Сату-сатып алу келісімшарты 2005 жылғы 26 казандағы №2с-58
62
№60 "Фиеста" демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Ибраимханова Майра Махмудовна" жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісімшарты 2004 жылғы 01 қарашадағы №28
63
№60 "Конфеты Караганды" демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Конфеты Караганды Групп" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Сату-сатып алу келісімшарты 2016 жылғы 02 ақпандағы нөмірсіз
64
№60 "Женис" демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Токишев Есенкельды Сагиндыкович" жеке кәсіпкер
Айырбастау шарты 2018 жылғы 28 мамырдағы №1474
65
№61 "Арасан" демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Ахметова Алия Каиржановна" жеке кәсіпкер
Сыйға тарту келісім-шарты 2005 жылғы 29 шілдедегі №2-1-2550
66
№62 "Чистые пески" демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Манукян Арсен" жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісімшарты 2018 жылғы 12 наурыздағы №990
67
№67 "Чайка" демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Дедуренко Михаил Иванович" жеке кәсіпкер
Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2006 жылғы 18 тамыздағы №24/04 қаулысы, сату-сатып алу келісім шарты 2006 жылғы 12 қыркүйектегі 97, сату-сатып алу келісім шарты 2001 жылғы 12 қыркүйектегі №01
68
№68 "Бахыт" демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Бойко Александр Тихонович" жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісім шарты 2013 жылғы 09 қаңтардағы №131
69
№68 "У Олега" демалыс орны, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"Калмыков Олег Викторович" жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісім шарты 2018 жылғы 13 қарашадағы №5793
70
"Жартас" санаторийі, Шерубай-Нұра су қоймасының жағалау белдеуі Топар кенті
"BACKUP SERVICE RESORTS" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Сенімгерлік басқару шарты 2014 жылғы 13 қыркүйектегі №34
Актоғай ауданы
71
"Тұлпар" демалыс орны, Балқаш көлінің жағалау белдеуі Тораңғалық ауылы
" Г.М.Ахметова" жеке кәсіпкер

Договор купли продажи земельного участка от 28 ноября 2007 года № 564269 Акт на право временного землепользования от 07 марта 2008 года № 0210412
72
Зона отдыха "Сказка", береговая полоса озера Балхаш, село Торангалык
Индивидуальный предприниматель "Абишев Ж.С."
Договор об аренде земли от 26 сентября 2016 года № 172 Акт на право временного землепользования от 07 ноября 2016 года № 0511875
73
Зона отдыха "Балхаш", береговая полоса озера Балхаш, село Чубар-тюбек
Индивидуальный предприниматель "Бельбаева Н.Н."
Акт на право временного землепользования от 27 апреля 2009 года № 0216179
74
Зона отдыха "Голубая лагуна", береговая полоса озера Балхаш, село Чубар-тюбек
Индивидуальный предприниматель "Киякин Е.М."
Договор об аренде земельного участка от 07 сентября 2009 года № 775 Акт на право временного землепользования от 01 сентября 2009 года № 0217623
75
Зона отдыха "Коктем", береговая полоса озера Балхаш, село Чубар-тюбек
Индивидуальный предприниматель "Чепелева В.А."
Договор об аренде земельного участка от 08 февраля 2012 года № 943 Акт на право временного землепользования от 16 февраля 2012 года № 0222855
76
Зона отдыха "Алтын кум", береговая полоса озера Балхаш, село Чубар-тюбек
Индивидуальный предприниматель "Аманбаева Г.С."
Акт на право временного землепользования от 25 января 2011 года № 00221164
77
Зона отдыха "Аквамарин", береговая полоса озера Балхаш, село.Чубар-тюбек
Индивидуальный предприниматель "Мирзалиева А.Х."
Договор об аренде земельного участка от 26 декабря 2016 года № 224 Акт на право временного землепользования от 13 января 2017 года № 0511934
78
Зона отдыха "Карагандинка", береговая полоса озера Балхаш, село Чубар-тюбек
Индивидуальный предприниматель "Агубаева Ф."
Договор купли продажи земельного участка от 23 мая 2013 года № 1135 Акт на право временного землепользования от 04 июня 2013 года № 0510740
79
Зона отдыха "Гольфстрим", береговая полоса озера Балхаш, село Чубар-тюбек
Индивидуальный предприниматель "Науанова Р."
Договор купли продажи земельного участка от 23 августа 2006 года № 161 Акт на право временного землепользования от 19 января 2016 года № 0511638
80
Зона отдыха "Ласточкина гнездо", береговая полоса озера Балхаш, село Чубар-тюбек
Индивидуальный предприниматель "Орлов Ю."
Договор купли продажи от 18 ноября 2008 года №264 Акт на право временного землепользования от 02 декабря 2008 года № 0213951
81
Зона отдыха "Риф", береговая полоса озера Балхаш, село Чубар-тюбек
Индивидуальный предприниматель "Асылбеков А."
Договор купли продажи от 13 января 2009 года № б/н Акт на право временного землепользования от 11 февраля 2009 года № 0215086
Каркаралинский район
82
Дом отдыха "Шахтер", береговая полоса озера "Самалкол", город Каркаралинск
Товарищество с ограниченной ответственностью "BackupServiceResorts"

Жер телімін сату-сатып алу келісімшарты 2007 жылғы 28 қарашадағы №564269 Жерді уақытша пайдалану құқығы актісі 2008 жылғы 07 наурыздағы №0210412
72
"Сказка" демалыс орны, Балқаш көлінің жағалау белдеуі, Тораңғалық ауылы
" Ж.С.Абишев" жеке кәсіпкер
Жерді жалға беру келісімшарты 2016 жылғы 26 қыркүйектегі №172 Жерді уақытша пайдалану құқығы актісі 2016 жылғы 07 қарашадағы №0511875
73
"Балқаш" демалыс орны, Балқаш көлінің жағалау белдеуі, Шұбартөбек ауылы
"Н.Н.Бельбаева" жеке кәсіпкер
Жерді уақытша пайдалану құқығы актісі 2009 жылғы 27 сәуірдегі №0216179
74
"Голубая лагуна" демалыс орны Балқаш көлінің жағалау белдеуі, Шұбартөбек ауылы
"Киякин Е.М." жеке кәсіпкер
Жер телімін жалға беру туралы келісімшарт 2009 жылғы 07 қыркүйектегі №775 Жерді уақытша пайдалану құқығы актісі 2009 жылғы 01 қыркүйектегі №0217623
75
"Көктем" демалыс орыны, Балқаш көлінің жағалау белдеуі, Шұбартөбек ауылы
"Чепелева В.А." жеке кәсіпкер
Жер телімін жалға беру туралы келісімшарт 2012 жылғы 08 ақпандағы №943 Жерді уақытша пайдалану құқығы актісі 2012 жылғы 16 ақпандағы №0222855
76
"Алтын құм" демалыс орны, Балқаш көлінің жағалау белдеуі, Шұбартөбек ауылы
"Аманбаева Г.С." жеке кәсіпкер
Жерді уақытша пайдалану құқығы актісі 2011 жылғы 25 қаңтардағы №00221164
77
"Аквамарин" демалыс орны, Балқаш көлінің жағалау белдеуі, Шұбартөбек ауылы
"Мирзалиева А.Х." жеке кәсіпкер
Жер телімін жалға беру туралы келісімшарт 2016 жылғы 26 желтоқсандағы №224 Жерді уақытша пайдалану құқығы актісі 2017 жылғы 13 қаңтардағы №0511934
78
"Карагандинка" демалыс орны, Балқаш көлінің жағалау белдеуі, Шұбартөбек ауылы
"Агубаева Ф." жеке кәсіпкер
Жер телімін сату-сатып алу келісімшарты 2013 жылғы 23 мамырдағы №1135 Жерді уақытша пайдалану құқығы актісі 2013 жылғы 04 маусымдағы №0510740
79
"Гольфстрим" демалыс орны, Балқаш көлінің жағалау белдеуі, Шұбартөбек ауылы
"Науанова Р." жеке кәсіпкер
Жер телімін сату-сатып алу келісімшарты 2006 жылғы 23 тамыздағы №161 Жерді уақытша пайдалану құқығы актісі 2016 жылғы 19 қаңтардағы №0511638
80
"Ласточкина гнездо" демалыс орны, Балқаш көлінің жағалау белдеуі, Шұбартөбек ауылы
"Орлов Ю." жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісімшарты 2008 жылғы 18 қарашадағы №264 Жерді уақытша пайдалану құқығы актісі 2008 жылғы 02 желтоқсандағы №0213951
81
"Риф" демалыс орны, Балқаш көлінің жағалау белдеуі, Шұбартөбек ауылы
"Асылбеков А." жеке кәсіпкер
Сату-сатып алу келісімшарты 2009 жылғы 13 қаңтардағы нөмірсіз Жерді уақытша пайдалану құқығы актісі 2009 жылғы 11 ақпандағы №0215086
Қарқаралы ауданы
82
"Шахтер" демалыс үйі, "Самалкөл" көлінің жағалау белдеуі, Қарқаралы қаласы
"BackupServiceResorts" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

Договор с Каркаралинским Государственным Национальным Природным Парком от 18 марта 2019 года № 3 Акт на право землепользования от 26 марта 2012 года № 016887
Бухар жырауский район
83
Оздоровительный лагерь "Бригантина" Пляж, береговая полоса Чкаловского водохранилища
Коммунальное государственное казенное предприятие Областная специализированная спортивная школа "Жалын" Управления физической культуры и спорта Карагандинской области"
Акт на право постоянного землепользования от 04 декабря 2018 года №7220, 7221

Қарқаралы Мемлекеттік Ұлттық Табиғи Паркімен шарт 2019 жылғы 18 наурыздағы №3 2012 жылғы 26 наурыздағы №016887 жерді пайдалану құқығы актісі
Бұқар жырау ауданы
83
"Бригантина" сауықтыру лагері, Чкалов су қоймасының жағалау белдеуі
"Қарағанды облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Жалын" облыстық мамандандырылған спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Жерді тұрақты пайдалану құқығының Актісі 2018 жылғы 04 желтоқсандағы №7220, 7221