О внесении изменений в решение XXXIII сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № 353 "О бюджете города Караганды на 2019 - 2021 годы"
Решение Карагандинского городского маслихата от 28 ноября 2019 года № 457. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 декабря 2019 года № 5558
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIII сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2018 года №353 "О бюджете города Караганды на 2019 – 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5094, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 27 декабря 2018 года №155(2043), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 4 января 2019 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 528 040 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 39 622 551 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 537 268 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 781 457 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25 586 764 тысячи тенге;
2) затраты – 71 672 450 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 287 140 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 287 140 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 445 291 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 445 291 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 7 986 259 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 986 259 тысяч тенге:
поступление займов – 9 111 360 тысяч тенге;
погашение займов – 5 037 610 тысяч тенге;

Қарағанды қалалық мәслихатының XXXIII сессиясының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 353 "Қарағанды қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 қарашадағы № 457 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 желтоқсанда № 5558 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының XXXIII сессиясының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 353 "Қарағанды қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5094 болып тіркелген, 2018 жылғы 27 желтоқсандағы №155 (2043) "Взгляд на события" газетінде, 2019 жылдың 4 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қаланың 2019-2021 жылдарға арналған, оның ішінде 2019 жылға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 528 040 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 39 622 551 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 537 268 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 781 457 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25 586 764 мың теңге;
2) шығындар – 71 672 450 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 287 140 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 287 140 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – минус 445 291 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 445 291 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 7 986 259 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 986 259 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 9 111 360 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 037 610 мың теңге;

2 203 834
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
487 367
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
474 220
На выплату государственной адресной социальной помощи
1 761 055
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
4 420
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
212 128
На возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями
315
На проведение капитального и среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
3 685 359
в том числе:
на средний ремонт дорог
1 785 359
на капитальный ремонт дорог
1 900 000
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
3 266 211
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
55 323
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
924 294
На предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
398 737
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
655 336
Целевые трансферты на развитие
10 159 913
в том числе:
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
596 215
На развитие коммунального хозяйства
2 099 261
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
500 000
На развитие объектов культуры
600 000
На развитие транспортной инфраструктуры
639 199
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
600 000
На строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
3 247 255
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
877 983
На развитие газотранспортной системы
1 000 000
Бюджетные кредиты
9 111 360
в том числе:
На предоставление жилищных сертификатов как социальная поддержка
394 000
На проектирование и (или) строительство жилья
4 824 220
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения

2 203 834
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
487 367
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде өндірістік жұмыспен қамту және кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасының аясында еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтар мен дағдылар бойынша қызметкерлерді қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
474 220
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
1 761 055
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс бойынша кеңес берушілер мен ассистенттер енгізуге
4 420
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
212 128
Ауыл шаруашылығының аса қауіпті инфекциялық ауруға шалдыққан жануарларының санитарлық союын жүргізуге құнын иелеріне өтеуге
315
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін орташа және күрделі жөндеуден өткізуге
3 685 359
оның ішінде:
жолдарды орташа жөндеуден өткізуге
1 785 359
жолдарды күрделі жөндеуден өткізуге
1 900 000
Мемлекеттік бюджет есебінен қамтылатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарына, ұйымдардың қызметкерлеріне, мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты жалақысын арттыруға
3 266 211
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
55 323
Заңдардың өзгеруіне байланысты төмен бюджеттердің шығындарын өтеуге
924 294
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге
398 737
Аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
655 336
Нысаналы даму трансферттері
10 159 913
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
596 215
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
2 099 261
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
500 000
Мәдениет объектілерін дамытуға
600 000
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
639 199
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
600 000
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға
3 247 255
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасының атуы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
877 983
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
1 000 000
Бюджеттік кредиттер
9 111 360
оның ішінде:
Әлеуметтік қолдау ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге
394 000
Тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға
4 824 220
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін