Об образовании избирательных участков
Решение акима города Жезказган Карагандинской области от 9 января 2019 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 января 2019 года № 5138. Утратило силу решением акима города Жезказган области Ұлытау от 13 декабря 2023 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Жезказган области Ұлытау от 13.12.2023 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", руководствуясь статьями 32, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким города Жезказган РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки в городе Жезказган согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Жезказган от 26 декабря 2016 года №1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4124, опубликовано в газете "Сары Арка" от 10 февраля 2017 года № 6(8019), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 февраля 2017 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Жезказган.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Жезказгана К.Бегимов
Приложение
к решению акима города
Жезказган от "09" января
2019 года № 01
Избирательные участки по городу Жезказган
Избирательный участок № 209
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Жезказганский казахский музыкально-драматический театр имени Серке Кожамкулова", улица Сатпаева, дом 1.
Границы:
переулок Строительный, дома № 4, 6, 14, 15;
улица Әміралина, дома № 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 30, 32;
улица Аманжолова, дома № 2, 8;
улица Курманбаева, дома № 3, 5, 10, 11, 15;
улица Омарова, дома № 6, 8, 9а, 11, 12, 14, 17, 19, 21, 25a;
улица Пирогова, дома № 13, 15, 17, 18, 19, 21, 21б, 22, 23, 25;
улица Пушкина, дома № 3, 5, 6, 8, 9, 16;
улица Расковой, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 9;
улица Сатпаева, дома № 7, 9, 11, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 28а, 28б, 30, 32;
улица Холмецкого, дома № 48, 50, 52;
потребительский кооператив Здравница;
потребительский кооператив Автомобилист.
Избирательный участок № 210
Центр: коммунальное государственное учреждение "Гимназия №26 отдела образования города Жезказгана", улица Абая, дом 30.
Границы:

Сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімінің 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қаңтарда № 5138 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жезқазған қаласының әкімінің 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жезқазған қаласының әкімінің 13.12.2023 № 1 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33, 37 баптарын басшылыққа алып, Жезқазған қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жезқазған қаласында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Жезқазған қаласы әкімінің 2016 жылғы 26 желтоқсанындағы №1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4124 болып тіркелген, 2017 жылғы 10 ақпанындағы № 6(8019) "Сары Арқа" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 13 ақпанда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі К. Бегимов
Жезқазған қаласы әкімінің
2019 жылғы "9" қаңтардағы
№01 шешіміне қосымша
Жезқазған қаласы бойынша сайлау учаскелері
№209 сайлау учаскесі
Орталығы: "Серке Қожамқұлов атындағы Жезқазған қазақ сазды-драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорны, Сәтбаев көшесі,1 үй.
Шекаралары:
Строительный тұйық көшесі, № 4, 6, 14, 15 үйлері;
Әміралин көшесі, № 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 30, 32 үйлері;
Аманжолов көшесі № 2, 8 үйлері;
Құрманбаев көшесі № 3, 5, 10, 11, 15 үйлері;
Омаров көшесі № 6, 8, 9а, 11, 12, 14, 17, 19, 21, 25a үйлері;
Пирогов көшесі № 13, 15, 17, 18, 19, 21, 21Б, 22, 23, 25 үйлері;
Пушкин көшесі № 3, 5, 6, 8, 9, 16 үйлері;
Раскова көшесі № 3, 4, 5, 6, 7, 9 үйлері;
Сәтбаев көшесі № 7, 9, 11, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 28а, 28б, 30, 32 үйлері;
Холмецкий көшесі № 48, 50, 52 үйлері;
Тұтыну кооперативі Здравница;
Тұтыну кооперативі Автомобилист.
№210 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған қаласының білім бөлімінің №26 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абай көшесі, 30 үй.
Шекаралары:

переулок Курманова, дома № 2, 4, 5, 7, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28;
проспект Мира, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18;
улица Әміралина, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Абая, дома № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
улица Айбасова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Асылбекова, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Аубакирова, дома № 4, 6, 8, 14, 16;
улица Гагарина, дома № 7, 9, 11, 13;
улица Гурбы, дома № 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 46;
улица Желтоқсан, дома № 6, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23;
улица Курманбаева, дом № 12;
улица Литке, дома № 3, 6, 9;
улица Омарова, дома № 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Пирогова, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Пушкина, дом № 4;
улица Ранова, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Рыскулова, дома № 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 20, 22, 24;
улица Сатпаева, дома № 2, 4;
улица Тимирязева, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 16;
улица Фурманова, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Холмецкого, дома № 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 16, 20,26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
улица Чехова дома № 7,11;
улица Штифанова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21.
Избирательный участок № 211
Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "Корпорация Казахмыс", головной проектный институт, улица Гагарина, дом 6.
Границы:
бульвар Гарышкерлер, дома № 1, 7, 11, 13, 15а, 17, 19, 21, 21а, 23, 25а;
проспект Мира, дома № 17, 19, 20, 24;
улица Асылбекова, дома № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица Аубакирова, дома № 3, 11, 13, 15;
улица Гагарина, дома № 2, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 28, 30;
переулок Либкнехта, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 32;
улица Ранова, дома № 15, 17, 19;
улица Смайлова, дома № 4, 6, 8, 14, 16.
Избирательный участок № 212
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 22 отдела образования города Жезказгана", улица Сейфуллина, дом 40.
Границы:
Бульвар Гарышкерлер, дома № 27, 29, 33, 55;
переулок Космодемьянской, дома № 3, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Абая, дома № 64б, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84;
улица Асылбекова, дома № 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55;

Құрманов тұйық көшесі № 2, 4, 5, 7, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28 үйлері;
Бейбітшілік даңғылы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18 үйлері;
Әміралин көшесі № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері;
Абай көшесі № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62 үйлері;
Айбасов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15 үйлері;
Асылбеков көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері;
Әубәкіров көшесі № 4. 6, 8, 14, 16 үйлері;
Гагарин көшесі № 7, 9, 11, 13 үйлері;
Гурбы көшесі № 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 46 үйлері;
Желтоқсан көшесі № 6, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23 үйлері;
Құрманбаев көшесі № 12 үйі;
Литке көшесі № 3, 6, 9 үйлері;
Омаров көшесі № 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32 үйлері;
Пирогов көшесі № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері;
Пушкин көшесі № 4 үйі;
Ранов көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері;
Рысқұлов көшесі № 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 20, 22, 24 үйлері;
Сәтбаев көшесі № 2, 4 үйлері;
Тимирязев көшесі № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 16 үйлері;
Фурманов көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлері;
Холмецкий көшесі № 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 16, 20,26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46 үйлері;
Чехов көшесі № 7,11 үйлері;
Штифанов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21 үйлері.
№211 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақмыс корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, бас жобалау институты, Гагарин көшесі, 6 үй.
Шекаралары:
Ғарышкерлер бульвары № 1, 7, 11, 13, 15а, 17, 19, 21, 21а, 23, 25а үйлері;
Бейбітшілік даңғылы № 17, 19, 20, 24 үйлері;
Асылбеков көшесі № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлері;
Әубәкіров көшесі № 3, 11, 13, 15 үйлері;
Гагарин көшесі № 2, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 28, 30 үйлері;
Либкнехт тұйық көшесі № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 32 үйлері;
Ранов көшесі № 15, 17, 19 үйлері;
Смайлов көшесі № 4, 6, 8, 14, 16 үйлері.
№212 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған қаласының білім бөлімінің №22 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сейфуллин көшесі, 40 үй.
Шекаралары:
Ғарышкерлер бульвары № 27, 29, 33, 55 үйлері;
Космодемьянскаятұйық көшесі № 3, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері;
Абай көшесі № 64б, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 үйлері;
Асылбеков көшесі № 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55 үйлері;

улица Гагарина, дома № 25, 27, 29, 31, 32, 33, 36, 37, 39;
улица Курмангазы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Сейфуллина, дома № 26, 30, 33, 36, 37, 39, 45;
улица Смайлова, дома № 5, 7, 9, 11;
улица Шевченко, дома № 24, 32.
Избирательный участок № 213
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 24 отдела образования города Жезказгана", улица Аманжолова, дом 18.
Границы:
улица Абая, дома № 49, 49а, 49б, 51, 53, 55, 57, 59;
улица Аманжолова, дома № 1, 3, 5, 9, 11, 13, 13а, 15;
улица Байконурова, дома № 18а, 23, 25, 27, 29;
улица Жанасова, дома № 1, 1/1, 1/6, 1/8, 1а, 1б, 1г, 2, 2а, 4, 4а, 4б, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Молдагуловой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Некрасова, дома № 2, 4, 6, 12;
улица Пушкина, дома № 15, 17, 17а, 17в, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 32;
улица Сатпаева, дома № 27, 29, 31, 31а, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Сейфуллина, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 27;
улица Холмецкого, дома № 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72;
улица Шевченко, дома № 16а, 16г.
Избирательный участок № 214
Центр: коммунальное государственное учреждение "Жезказганский юридический колледж", улица Пушкина, дом 35.
Границы:
улица Абая, дома № 61, 63, 67, 69;
улица Аманжолова, дома № 32, 34, 36, 38, 38а;
улица Байконурова, дома № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 42/2, 44, 46, 46/1, 46/2, 48, 49, 50;
улица Пушкина, дома № 33, 35, 36, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51;
улица Сейфуллина, дома № 3, 5, 7, 13, 15, 17;
улица Шевченко, дома № 1, 3, 5, 6, 7, 7а, 9, 11, 12, 13, 15, 16б, 16в, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 39, 39/1, 39/2.
Избирательный участок № 215
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 5 имени КабденаШынгысова отдела образования города Жезказгана", улица Жанасова, дом 15.
Границы:
переулок 1-й Инженерный, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
переулок 2-й Инженерный, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Байконурова, дома № 4, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/2, 17, 21;
улица Байсеитовой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26;
улица Жанасова, дома № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 36, 39, 41, 43, 45а,47, 49, 51, 53;
улица Жангельдина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7а, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Некрасова, дома № 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Панфилова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;

Гагарин көшесі № 25, 27, 29, 31, 32, 33, 36, 37, 39 үйлері;
Құрманғазы көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері;
Сейфуллин көшесі № 26, 30, 33, 36, 37, 39, 45 үйлері;
Смайлов көшесі 5, 7, 9, 11 үйлері;
Шевченко көшесі № 24, 32 үйлері.
№213 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған қаласының білім бөлімінің №24 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Аманжолов көшесі, 18 үй.
Шекаралары:
Абай көшесі № 49, 49а, 49б, 51, 53, 55, 57, 59 үйлері;
Аманжолов көшесі № 1, 3, 5, 9, 11, 13, 13а, 15 үйлері;
Байқоңыров көшесі № 18а, 23, 25, 27, 29 үйлері;
Жанасов көшесі № 1, 1/1, 1/6, 1/8, 1а, 1б, 1г, 2, 2а, 4, 4а, 4б, 6, 8, 10, 12, 14, 16 үйлері;
Молдағұлова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері;
Некрасов көшесі № 2, 4, 6, 12 үйлері;
Пушкин көшесі № 15, 17, 17а, 17в, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 32 үйлері;
Сәтбаев көшесі № 27, 29, 31, 31а, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43 үйлері;
Сейфуллин көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 27 үйлері;
Холмецкий көшесі № 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 үйлері;
Шевченко көшесі № 16а, 16г үйлері.
№214 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған заң колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Пушкин көшесі, 35 үй.
Шекаралары:
Абай көшесі № 61, 63, 67, 69 үйлері;
Аманжолов көшесі №, 32, 34, 36, 38, 38а үйлері;
Байқоңыров көшесі № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 42/2, 44, 46, 46/1, 46/2, 48, 49, 50 үйлері;
Пушкин көшесі № 33, 35, 36, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51 үйлері;
Сейфуллин көшесі № 3, 5, 7, 13, 15, 17 үйлері;
Шевченко көшесі № 1, 3, 5, 6, 7, 7а, 9, 11, 12, 13, 15, 16б, 16в, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 39, 39/1, 39/2 үйлері.
№215 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған қаласының білім бөлімінің Қабден Шыңғысов атындағы №5 орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жанасов көшесі, 15 үй.
Шекаралары:
1-й Инженерный тұйық көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері;
2-й Инженерный тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері;
Байқоңыров көшесі № 4, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/2, 17, 21 үйлері;
Байсеитова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26 үйлері;
Жанасов көшесі № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 36, 39, 41, 43, 45а,47, 49, 51, 53 үйлері;
Жангельдин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7а, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлері;
Некрасов көшесі № 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19 үйлері;
Панфилов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері;

улица Салыкбаева, дома № 2, 3, 4, 9, 10, 14, 16, 18, 20;
улица Сатпаева, дома № 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 72, 74;
улица Улытауская, дома № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 46;
улица Холмецкого, дома № 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90.
Избирательный участок № 216
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 133 отдела образования города Жезказгана", улица Железнодорожная, дом 1.
Границы:
улица 1-й аул, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,10а, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 32, 33;
улица 2-й аул;
улица 3-й аул, дом № 5;
улица 8 Марта, дома № 2, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 27, 33, 35;
улица Аварийная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18;
улица Альмуханбетова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29
улица Базарная, дома № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16б, 17, 18, 18а, 19а, 20, 21, 22, 23, 24а, 27, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37;
улица Байконурова, дома № 1, 3, 5, 7;
улица Балхашская, дома № 1, 3, 5, 5a, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 52;
улица Берденова, дома № 2, 7a, 9, 9а;
улица Ботанический сад, дома № 1, 3, 4, 5, 6;
улица Железнодорожная, дома № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 28а;
улица Зеленая, дома № 1, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 24, 26;
улица Иманжанова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 36а, 43;
улица Кирзаводская, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Майкутова, дома № 3, 5, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 19а, 20, 21, 22, 24, 24а, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 41а, 46;
улица Майлина, дома № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 25а, 25б, 25в, 27, 28, 28а, 29, 30, 32, 34а, 35, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 46а, 47, 54, 54а, 58, 62, 72, 73;
улица Новопролетная, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Пархоменко, дома № 6, 7, 8, 9, 13, 15, 18, 20;
улица Песчаная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 13, 16, 17, 19, 21, 25, 27, 28, 31;
улица Поселковая, дома № 3, 4а, 5, 8, 13, 16, 20;
улица Пролетарская, дома № 6, 8, 10, 12, 16, 18, 19, 24, 26, 30, 34, 36, 38, 40, 42;
улица Сатпаева, дома № 64, 66, 70, 72, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 89a, 91, 93, 95, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117;

Салықбаев көшесі № 2, 3, 4, 9, 10, 14, 16, 18, 20 үйлері;
Сәтбаев көшесі № 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 72, 74 үйлері;
Ұлытау көшесі № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 46 үйлері;
Холмецкий көшесі № 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90 үйлері.
№216 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған қаласының білім бөлімінің №133 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Железнодорожная көшесі, 1 үй.
Шекаралары:
1-ші ауыл көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,10а, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 32, 33 үйлері;
2-ші ауыл көшесі;
3-ші ауыл көшесі № 5 үйі;
8 Марта көшесі № 2, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 27, 33, 35 үйлері;
Аварийный көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18 үйлері;
Әлмұханбетов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29 үйлері;
Базарная көшесі № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16б, 17, 18, 18а, 19а, 20, 21, 22, 23, 24а, 27, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37 үйлері;
Байқоңыров көшесі № 1, 3, 5, 7 үйлері;
Балхашский көшесі № 1, 3, 5, 5a, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 52 үйлері;
Берденов көшесі № 2, 7a, 9, 9а үйлері;
Ботанический сад көшесі № 1, 3, 4, 5, 6 үйлері;
Железнодорожная көшесі № 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 28а үйлері;
Зеленая көшесі № 1, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 24, 26 үйлері;
Иманжанов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 36а, 43 үйлері;
Кирзаводский көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 үйлері;
Майкөтов көшесі № 3, 5, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 19а, 20, 21, 22, 24, 24а, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 41а, 46 үйлері;
Майлин көшесі № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 25а, 25б, 25в, 27, 28, 28а, 29, 30, 32, 34а, 35, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 46а, 47, 54, 54а, 58, 62, 72, 73 үйлері;
Новопролетный көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 үйлері;
Пархоменко көшесі № 6, 7, 8, 9, 13, 15, 18, 20 үйлері;
Песчаный көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 13, 16, 17, 19, 21, 25, 27, 28, 31 үйлері;
Поселковый көшесі № 3, 4а, 5, 8, 13, 16, 20 үйлері;
Пролетарский көшесі № 6, 8, 10, 12, 16, 18, 19, 24, 26, 30, 34, 36, 38, 40, 42 үйлері;
Сәтбаев көшесі № 64, 66, 70, 72, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 89a, 91, 93, 95, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117 үйлері;

улица Сафронова, дома № 1, 2, 3, 5, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
улица Степная, дома № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33а, 34, 55;
улица Транспортная, дома № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 30, 32;
улица Улытауская, дом № 2;
улица Холмецкого, дома № 94, 96, 98, 102, 104;
улица Шинтуринова, дома № 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5в, 6, 7, 7б, 8, 8а, 8а/1, 8б, 9, 9б, 10б, 12, 13, 14, 16, 24, 25, 29;
улица Шолохова, дома № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 20а, 21a, 22, 23, 25, 27, 27б, 28, 30, 30в, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица Щорса, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15а, 16, 17, 17a, 19, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 41;
Потребительский кооператив Энергетик;
Потребительский кооператив Дачник.
Избирательный участок № 217
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 13 отдела образования города Жезказгана", улица Гоголя , дом 9.
Границы:
переулок Рабочий, дома № 3, 5, 22, 24;
переулок Совхозный, дом № 5;
переулок Целинный, дома № 4, 6, 8;
улица Абая, дома № 87, 87а, 89, 91, 93;
улица Абдирова, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
улица Аманжолова, дома № 31, 33, 35;
улица Гоголя, дома № 4, 6, 8, 10, 12, 14;
улица Жарокова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Ломоносова, дома № 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
улица Маметовой, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
улица Пугачева, дома № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 22, 23, 24, 30, 32, 34, 36;
улица Улытауская, дома № 30, 34, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66.
Избирательный участок № 218
Центр: коммунальное государственное учреждение "Жезказганский колледж технологии и сервиса", улица Абая, дом 148.
Границы:
улица Абая, дома № 95, 95а, 97, 99, 142, 146, 148;
улица Сарыарка, дома № 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 32, 50, 54, 56, 58;
улица Шашубая, дом 25.
Избирательный участок № 219
Центр: коммунальное государственное учреждение "Горно-металлургический колледж", улица Абая, дом 75.
Границы:
улица Абая, дома № 73а, 75, 79, 81, 81а, 83, 85, 86, 88, 94, 100, 106, 110, 116, 120, 126, 128, 130;
улица Абдирова, дома № 11, 13, 14, 14б, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
улица Асатова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;

Сафронов көшесі № 1, 2, 3, 5, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26 үйлері;
Степная көшесі № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33а, 34, 55 үйлері;
Транспортная көшесі № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 30, 32 үйлері;
Ұлытау көшесі № 2 үйі;
Холмецкий көшесі № 94, 96, 98, 102, 104 үйлері;
Шынтуринов көшесі № 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5в, 6, 7, 7б, 8, 8а, 8а/1, 8б, 9, 9б, 10б, 12, 13, 14, 16, 24, 25, 29 үйлері;
Шолохов көшесі № 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 20а, 21a, 22, 23, 25, 27, 27б, 28, 30, 30в, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлері;
Щорса көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15а, 16, 17, 17a, 19, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 41 үйлері;
Тұтыну кооперативі Энергетик;
Тұтыну кооперативіДачник.
№217 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған қаласының білім бөлімінің №13 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гоголь көшесі, 9 үй.
Шекаралары:
Рабочий тұйық көшесі №3, 5, 22, 24 үйлері;
Совхозный тұйық көшесі № 5 үйі;
Целинный тұйық көшесі №4, 6, 8 үйлері;
Абай көшесі № 87, 87а, 89, 91, 93 үйлері;
Әбдіров көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 үйлері;
Аманжолов көшесі № 31, 33, 35 үйлері;
Гоголь көшесі № 4, 6, 8, 10, 12, 14 үйлері;
Жароков көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері;
Ломоносов көшесі № 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18 үйлері;
Мәметова көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 үйлері;
Пугачев көшесі № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 22, 23, 24, 30, 32, 34, 36 үйлері;
Ұлытау көшесі № 30, 34, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66 үйлері.
№218 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған технология және сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абай көшесі, 148 үй.
Шекаралары:
Абай көшесі № 95, 95а, 97, 99, 142, 146, 148 үйлері;
Сарыарқа көшесі № 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 32, 50, 54, 56, 58 үйлері;
Шашубай көшесі № 25 үйі.
№219 сайлау учаскесі
Орталығы: "Тау-кен металлургия колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абай көшесі, 75 үй.
Шекаралары:
Абай көшесі № 73а, 75, 79, 81, 81а, 83, 85, 86, 88, 94, 100, 106, 110, 116, 120, 126, 128, 130 үйлері;
Әбдіров көшесі № 11, 13, 14, 14б, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 үйлері;
Асатов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлері;

улица Асылбекова, дома № 57, 61, 63, 65, 67, 69, 81, 89/1, 93, 95, 97, 97/1, 97/2;
улица Байконурова, дома № 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79;
улица Жангельдина, дома № 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
улица Заслонова, дом № 2;
улица Курмангазы, дома № 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40;
улица Маметовой, дома № 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
улица Молдагуловой, дома № 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44;
улица Орджоникидзе, дома № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Панфилова, дома № 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65;
улица Шевченко, дом 43.
Избирательный участок № 220
Центр: коммунальное государственное учреждение "Жезказганский гуманитарный колледж", улица Гагарина, дом 74.
Границы:
улица Абая, дом 92;
улица Абдирова, дома № 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77;
улица Асылбекова, дома № 56, 58, 60, 84, 86, 88, 88/1, 88/2, 90, 92, 94, 98;
улица Байконурова, дома № 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121;
улица Гагарина, дома № 66, 68, 70, 72, 72/2, 72/4, 76, 78, 80, 80а, 82;
улица Есенова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40;
улица Жангельдина, дома № 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90;
улица Мамажанова, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 6б, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39;
улица Маметовой, дома № 43, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
улица Орджоникидзе, дома № 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56;
улица Панфилова, дома № 60, 62, 64, 66, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100;

Асылбеков көшесі № 57, 61, 63, 65, 67, 69, 81, 89/1, 93, 95, 97, 97/1, 97/2 үйлері;
Байқоңыров көшесі № 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79 үйлері;
Жангелдин көшесі № 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 үйлері;
Заслонов көшесі № 2 үйі;
Құрманғазы көшесі № 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40 үйлері;
Мәметова көшесі № 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 үйлері;
Молдағұлова көшесі № 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44 үйлері;
Орджоникидзе көшесі № 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері;
Панфилов көшесі № 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, 22, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65 үйлері;
Шевченко көшесі № 43 үйі.
№220 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гагарин көшесі, 74 үй.
Шекаралары:
Абай көшесі № 92 үйі;
Әбдіров көшесі № 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77 үйлері;
Асылбеков көшесі № 56, 58, 60, 84, 86, 88, 88/1, 88/2, 90, 92, 94, 98 үйлері;
Байқоңыров көшесі № 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121 үйлері;
Гагарин көшесі № 66, 68, 70, 72, 72/2, 72/4, 76, 78, 80, 80а, 82 үйлері;
Есенов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40 үйлері;
Жангелдин көшесі № 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90 үйлері;
Мамажанов көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 6б, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 15а, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39 үйлері;
Маметова көшесі № 43, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 үйлері;
Орджоникидзе көшесі № 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56 үйлері;
Панфилов көшесі № 60, 62, 64, 66, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100 үйлері;

улица Шевченко, дома № 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91.
Избирательный участок № 221
Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "Экоэлектро", улица Сарыарка, дом 82.
Границы:
улица Бебеля, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
улица Глинки, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
улица Ермекова, дома № 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
улица Костен-Кол сай, дома № 1, 3, 5, 9, 10, 11, 12;
улица Крупской, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Кутузова, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
улица Макаренко, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Момышулы (поселок Рыбачий), дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9;
улица Мочалова, дома № 1, 2, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16;
улица Пионерская, дома №1, 2, 3, 4, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 21, 27, 32, 36;
улица Плеханова, дома № 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
улица Репина, дома № 1, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
улица Сарыарка, дома № 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
улица Тохтарова, дома № 1, 2, 3, 4, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;
улица Толстого, дома № 3, 4, 6, 8, 10;
улица Шарипова, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Избирательный участок № 222
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 9 отдела образования города Жезказгана", улица Ержанова, дом 11.
Границы:
улица Букурова, дома № 70, 72;
улица Агыбая, дома № 2, 3, 4, 6, 8, 10, 14, 14а;
улица Балочная, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43;
улица Бокейханова, дома № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Болмана, дома № 28, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77;
улица Ержанова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;
улица Ермекова, дома № 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 32, 34;
улица Жанайдара, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 27а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42;
улица Жанибекова, дома № 3, 5, 6, 8, 11, 13;
улица Жездинская, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65;
улица Интернациональная, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36;

Шевченко көшесі № 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91 үйлері.
№221 сайлау учаскесі
Орталығы: "Экоэлектро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Сарыарқа көшесі, 82 үй.
Шекаралары:
Бебель көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 үйлері;
Глинка көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 үйлері;
Ермеков көшесі № 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64 үйлері;
Қостен-Көл сай көшесі № 1, 3, 5, 9, 10, 11, 12 үйлері;
Крупский көшесі № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері;
Кутузов көшесі № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 үйлері;
Макаренко көшесі № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері;
Момышұлы көшесі (Рыбачий кенті) № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9 үйлері;
Мочалов көшесі № 1, 2, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16 үйлері;
Пионерский көшесі №1, 2, 3, 4, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 21, 27, 32, 36 үйлері;
Плеханов көшесі № 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 үйлері;
Репин көшесі № 1, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16 үйлері;
Сарыарқа көшесі № 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 үйлері;
Тохтаров көшесі № 1, 2, 3, 4, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16 үйлері;
Толстой көшесі № 3, 4, 6, 8, 10 үйлері;
Шәріпов көшесі № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері.
№222 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған қаласының білім бөлімінің №9 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ержанов көшесі, 11 үй.
Шекаралары:
Бүкіров көшесі № 70, 72 үйлері;
Ағыбай көшесі № 2, 3, 4, 6, 8, 10, 14, 14а үйлері;
Балочная көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43 үйлері;
Бөкейханов көшесі № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34 үйлері;
Болман көшесі № 28, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77 үйлері;
Ержанов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11 үйлері;
Ермеков көшесі № 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 32, 34 үйлері;
Жанайдар көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 27а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42 үйлері;
Жәнібеков көшесі № 3, 5, 6, 8, 11, 13 үйлері;
Жезді көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65 үйлері;
Интернациональный көшесі № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері;

улица Кенгирская, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 22, 23, 24;
улица Кожабая, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 49, 51, 53, 57;
улица Муканова, дома № 1, 4, 5, 12, 16, 22, 24;
улица Муратбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38;
улица Нуржанова, дома № 2, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
улица Первомайская, дома № 3, 5, 9, 11;
улица Тайжана, дома № 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 75;
улица Толебаева, дома № 5б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
улица Шашубая, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42,44.
Избирательный участок № 223
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 9 отдела образования города Жезказгана", улица Ержанова , дом 11.
Границы:
улица Букурова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 67, 69, 92, 96;
улица Айманова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Болмана, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Букурова, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 67, 69, 70, 72;
улица Булкышева, дома № 1, 3, 4, 4а, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 40, 45, 46, 48;
улица Жубанова, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 75, 76, 77, 78, 79;

Кеңгір көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 22, 23, 24 үйлері;
Қожабай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 49, 51, 53, 57 үйлері;
Мұқанов көшесі № 1, 4, 5, 12, 16, 22, 24 үйлері;
Мұратбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38 үйлері;
Нұржанов көшесі № 2, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 үйлері;
Первомайский көшесі № 3, 5, 9, 11 үйлері;
Тайжан көшесі № 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 75 үйлері;
Төлебаев көшесі № 5б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 үйлері;
Шашубай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44 үйлері.
№223 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған қаласының білім бөлімінің №9 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ержанов көшесі, 11 үй.
Шекаралары:
Бүкіров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 67, 69, 92, 96 үйлері;
Айманов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлері;
Болман көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлері;
Бүкіров көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 67, 69, 70, 72 үйлері;
Бұлқышев көшесі № 1, 3, 4, 4а, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 40, 45, 46, 48 үйлері;
Жұбанов көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 75, 76, 77, 78, 79 үйлері;

улица Казыбековых, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 55, 56, 57, 59, 61, 67;
улица Кошкарбаева, дома № 1, 3, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 27, 33, 35, 39, 45;
улица Кусаинова, дома № 3, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 27, 29, 31, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Муканова, дома № 21, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 40, 42, 44, 50;
улица Нуржанова, дома № 22, 24, 26, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 63;
улица Первомайская, дома № 10, 12;
улица Сары-Тока, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 55, 56, 57, 58, 60, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 76, 77, 78, 80;
улица Тайжана, дома № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 61, 69;
улица Толебаева, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26.
Избирательный участок № 224
Центр:коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 10 отдела образования города Жезказгана", улица Маргулана, дом 50.
Границы:
улица Аманбай батыра, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Амангельды, дома № 6, 10,12, 14, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 36, 38, 50, 56, 57, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 102, 104;
улица Ауэзова, дом 27;
улица Валиханова, дома № 1, 3, 4, 4а, 6, 6а, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25а, 30, 33, 34, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 65, 67;
улица Жамбыла, дома № 1, 6, 9, 12, 13, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30а, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 56, 57, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 86, 86а, 88, 90, 92;
улица Жусупова, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 17, 23, 27, 31, 35, 39, 41, 42, 45, 55;
улица Исаева, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 16, 26, 28, 39, 44, 53, 57, 59, 67, 69, 139, 149;
улица Казакбаева, дома № 5, 5а, 18, 21а, 62;
улица Казанбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 67, 71, 103;

Қазыбековтер көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 55, 56, 57, 59, 61, 67 үйлері;
Қошқарбаев көшесі № 1, 3, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 27, 33, 35, 39, 45 үйлері;
Құсайынов көшесі № 3, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 27, 29, 31, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 үйлері;
Мұқанов көшесі № 21, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 40, 42, 44, 50 үйлері;
Нұржанов көшесі № 22, 24, 26, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 63 үйлері;
Первомайский көшесі № 10, 12 үйлері;
Сары-Тоқа көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 55, 56, 57, 58, 60, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 76, 77, 78, 80 үйлері;
Тайжан көшесі № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 61, 69 үйлері;
Төлебаев көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлері.
№224 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған қаласының білім бөлімінің №10 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Марғұлан көшесі, 50 үй.
Шекаралары:
Аманбай батыр көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлері;
Амангелді көшесі № 6, 10,12, 14, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 36, 38, 50, 56, 57, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 102, 104 үйлері;
Әуезов көшесі № 27 үйі;
Уәлиханов көшесі № 1, 3, 4, 4а, 6, 6а, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25а, 30, 33, 34, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 65, 67 үйлері;
Жамбыл көшесі № 1, 6, 9, 12, 13, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30а, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 56, 57, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 86, 86а, 88, 90, 92 үйлері;
Жүсіпов көшесі № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 17, 23, 27, 31, 35, 39, 41, 42, 45, 55 үйлері;
Исаев көшесі № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 16, 26, 28, 39, 44, 53, 57, 59, 67, 69, 139, 149 үйлері;
Қазақбаев көшесі № 5, 5а, 18, 21а, 62 үйлері;
Қазанбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 67, 71, 103 үйлері;

улица Маргулана, дома № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 98а, 99, 100, 101, 102а, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 117;
улица Металлургов, дома № 3, 17, 19, 21, 25, 26, 30, 32, 33, 34, 35а, 36, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 42, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103;
улица Молодежная, дома № 14, 16, 19, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 35, 36, 37, 45;
улица Нурпеисовой, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8/1, 9, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22а, 23, 24, 27, 29б, 31, 36, 36а, 38, 41, 43, 47, 49, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84;
улица Сейфуллина (91,92,93), дома № 16, 37, 52;
улица Тусупбекова, дома № 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 68, 70.
Избирательный участок № 225
Центр: коммунальное государственное предприятие "Центральная больница города Жезказган", улица Иманжана, дом 11.
Границы:
жилые здания товарищества с ограниченной ответственностью "Медицинский центр Жезказган";
переулок Казахстанский, дома № 4, 6, 8, 10, 12, 20;
улица Алашахана, дом № 34, 34а, 34б 34в;
улица Белинского, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 34, 44, 46, 84;
улица Ер Шотана, дома № 23, 32, 35, 37, 44, 54, 62, 63, 69, 97, 125;
улица Иманжана, дома № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 13а, 13а/12, 13а/16, 13а/17, 13а/2, 13а/4, 13а/5, 13а/6, 13а/7, 13а/8, 14, 15, 16, 17, 18а/8, 21, 23, 25, 27, 31, 34, 35, 36а;
улица Иманжанова, дома № 7, 25, 35;
улица Кетбугаби, дома № 25, 27, 31, 33, 37, 41, 51, 75, 81, 91;
улица Маргулана, дома № 1, 3, 5, 7;
улицаТілеулі батыра, дома № 5, 10, 33, 42, 50, 58, 60, 73, 79, 85, 90.
Избирательный участок № 226
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 21 отдела образования города Жезказгана", бульвар Гарышкерлер, дом 52.
Границы:
бульвар Гарышкерлер, дома № 50, 50а, 54, 56;
проспект Алашахана, дома № 35, 37, 39, 41, 41/2, 43;
улица Байконурова, дома № 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 123, 123/1, 123а, 125, 131, 133;
улица Сейфуллина, дома № 53, 57, 59, 61, 63,65, 67.
Избирательный участок № 227

Марғұлан көшесі № 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 98а, 99, 100, 101, 102а, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 117 үйлері;
Металлург көшесі № 3, 17, 19, 21, 25, 26, 30, 32, 33, 34, 35а, 36, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 42, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103 үйлері;
Молодежная көшесі № 14, 16, 19, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 35, 36, 37, 45 үйлері;
Нұрпеисова көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8/1, 9, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22а, 23, 24, 27, 29б, 31, 36, 36а, 38, 41, 43, 47, 49, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 үйлері;
Сейфуллин(91,92,93) көшесі № 16, 37, 52 үйлері;
Түсіпбеков көшесі № 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 68, 70 үйлері.
№225 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған қаласының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Иманжан көшесі, 11 үй.
Шекаралары: "Жезқазған медициналық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің тұрғын үй ғимараттары;
Казақстан тұйық көшесі № 4, 6, 8, 10, 12, 20 үйлері;
Алашахан көшесі № 34, 34а, 34б, 34в үйлері;
Белинский көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 34, 44, 46, 84 үйлері;
Ер Шотан көшесі № 23, 32, 35, 37, 44, 54, 62, 63, 69, 97, 125 үйлері;
Иманжан көшесі № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 13а, 13а/12, 13а/16, 13а/17, 13а/2, 13а/4, 13а/5, 13а/6, 13а/7, 13а/8, 14, 15, 16, 17, 18а/8, 21, 23, 25, 27, 31, 34, 35, 36а үйлері;
Иманжанов көшесі № 7, 25, 35 үйлері;
Кетбұға би көшесі № 25, 27, 31, 33, 37, 41, 51, 75, 81, 91 үйлері;
Марғұлан көшесі № 1, 3, 5, 7 үйлері;
Тілеулі батыр көшесі № 5, 10, 33, 42, 50, 58, 60, 73, 79, 85, 90 үйлері.
№226 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған қаласының білім бөлімінің №21 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ғарышкерлер бульвары, 52 үй.
Шекаралары:
Ғарышкерлер бульвары № 50, 50а, 54, 56 үйлері;
Алашахан даңғылы № 35, 37, 39, 41, 41/2, 43 үйлері;
Байқоңыров көшесі № 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 123, 123/1, 123а, 125, 131, 133 үйлері;
Сейфуллин көшесі № 53, 57, 59, 61, 63,65, 67 үйлері.
№227 сайлау учаскесі

Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 4 отдела образования города Жезказгана", проспект Алашахана, дом 15.
Границы:
бульвар Гарышкерлер, дома № 12, 16, 18, 24, 26, 28, 34, 38, 40;
улица Момышулы, дома № 7, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 27;
улица Сейфуллина, дома № 48, 50, 52, 54.
Избирательный участок № 228
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 4 отдела образования города Жезказгана", проспект Алашахана, дом 15.
Границы:
проспект Алашахана, дома № 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22а, 22б, 22в, 23, 24, 24б, 25, 25а, 26, 27, 28, 32, 33;
улица Анаркулова, дома № 1, 3;
улица Сейфуллина, дом 69.
Избирательный участок № 229
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 1 отдела образования города Жезказгана", улица Момышулы, дом 12.
Границы:
бульвар Гарышкерлер, дома № 6, 8, 10;
проспект Алашахана, дома № 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13;
проспект Мира, дома № 23, 37, 43;
улица Момышулы, дома № 1 (угол улицы Мира 29), 3, 4 ,6, 8.
Избирательный участок № 230
Центр: коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 8 отдела образования города Жезказгана", улица Анаркулова, дом 19.
Границы:
улица Анаркулова, дома № 5, 7, 9, 13, 15, 17;
улица Женiс, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
Избирательный участок № 231
Центр: коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 8 отдела образования города Жезказгана", улица Анаркулова, дом 19.
Границы:
проспект Алашахана, дома № 10, 14;
улица Анаркулова, дома № 4, 6, 8,12б, 14, 14а, 14б, 16;
улица Деева, дома № 7, 9, 9а, 9б, 11, 11б, 13, 15, 17, 19.
Избирательный участок № 232
Центр: акционерное общество "Жезказганский университет имени ОмирханаАймагамбетовичаБайконурова", корпус гуманитарно-педагогического института, улица Анаркулова, дом 12.
Границы:
проспект Алашахана, дом № 6;
улица Деева, дома № 1, 3, 5;
проспект Мира, дома № 45, 47, 49, 51, 51а, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67,69;
улица Анаркулова, дом № 2.
Избирательный участок № 233
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Дом дружбы и культуры народов", площадь Алаша, дом 3.
Границы:
проспект Мира, дома № 28, 30;
улица Есенберлина, дома № 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/2, 7а, 9, 9а, 11, 15, 17, 19, 21;
улица Жалиля, дома № 2, 4, 4а.
Избирательный участок № 234
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 3 отдела образования города Жезказгана" улица Жалиля, дом 10.
Границы:
улица Есенберлина, дома № 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67а, 69;

Орталығы: "Жезқазған білім бөлімінің №4 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алашахан даңғылы, 15 үй.
Шекаралары:
Ғарышкерлер бульвары № 12, 16, 18, 24, 26, 28, 34, 38, 40 үйлері;
Момышұлы көшесі № 7, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 27 үйлері;
Сейфуллин көшесі № 48, 50, 52, 54 үйлері.
№228 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған қаласының білім бөлімінің №4 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алашахан даңғылы, 15 үй.
Шекаралары:
Алашахан даңғылы № 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22а, 22б, 22в, 23, 24, 24б, 25, 25а, 26, 27, 28, 32, 33 үйлері;
Анарқұлов көшесі № 1, 3 үйлері;
Сейфуллина көшесі 69 үйі.
№229 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған қаласының білім бөлімінің №1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Момышұлы көшесі, 12 үй.
Шекаралары:
Ғарышкерлер бульвары № 6, 8, 10 үйлері;
Алашахан даңғылы № 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13 үйлері;
Бейбітшілік даңғылы № 23, 37, 43 үйлері;
Момышұлы көшесі № 1 (Бейбітшілік көшесінің бұрышы 29), 3, 4 ,6, 8 үйлері.
№230 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған қаласының білім бөлімінің №8 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Анарқұлов көшесі, 19 үй.
Шекаралары:
Анарқұлов көшесі № 5, 7, 9, 13, 15, 17 үйлері;
Жеңiс көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлері.
№231 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған қаласының білім бөлімінің №8 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Анарқұлов көшесі, 19 үй.
Шекаралары:
Алашахан даңғылы № 10, 14 үйлері;
Анарқұлов көшесі № 4, 6, 8,12б, 14, 14а, 14б, 16 үйлері;
Деев көшесі № 7, 9, 9а, 9б, 11, 11б, 13, 15, 17, 19 үйлері.
№232 сайлау учаскесі
Орталығы: "Өмірхан Аймағамбетұлы Байқоңыров атындағы Жезқазған университеті" акционерлік қоғамы, гуманитарлық-педагогикалық институтының корпусы, Анарқұлов көшесі, 12 үй.
Шекаралары:
Алашахан даңғылы № 6 үйі;
Деев көшесі № 1, 3, 5 үйлері;
Бейбітшілік даңғылы № 45, 47, 49, 51, 51а, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69 үйлері;
Анарқұлов көшесі №2 үйі.
№233 сайлау учаскесі
Орталығы: "Халықтар достығы мен мәдениеті үйі" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорны, Алаш алаңы, 3 үй.
Шекаралары:
Бейбітшілік даңғылы № 28, 30 үйлері;
Есенберлин көшесі № 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/2, 7а, 9, 9а, 11, 15, 17, 19, 21 үйлері;
Жәлел көшесі № 2, 4, 4а үйлері.
№234 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған қаласының білім бөлімінің №3 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жәлел көшесі, 10 үй.
Шекаралары:
Есенберлин көшесі № 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67а, 69 үйлері;

улица Жалиля, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11
Избирательный участок № 235
Центр: коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 7 имени КанышаИмантаевичаСатпаева отдела образования города Жезказгана", улица Жалиля, дом 12.
Границы:
улица Есенберлина, дома № 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 39, 41, 43, 45;
улица Жалиля, дома № 14, 15, 16, 17, 19, 23, 25.
Избирательный участок № 236
Центр: акционерное общество "Жезказгангеология", поселок Геологический.
Границы:
переулок Тихий, дома № 1, 3, 5, 7;
улица Аномальная, дома № 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 10;
улица Геологическая, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17;
улица Геофизическая, дома № 1, 3, 5, 7;
улица Губкина, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
улица Искателей, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Орбитальная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
улица Первооткрывателей, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Поисковая, дома № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 7, 8, 10, 14, 16, 18;
улица Ферсмана, дома № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11;
улица Энтузиастов, дома № 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9а, 11.
Избирательный участок № 237
Центр: село Кенгир, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 2 села Кенгир отдела образования города Жезказгана", улица Школьная, дом 2.
Границы:
Село Корганбай, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8a, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 33;
улица Ауэзова, дома № 2, 3, 6, 8, 8a, 10, 12, 14, 16, 18, 27, 46;
улица Мира, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43;
улица Молодежная, дома № 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49;
улица Пушкина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44;
улица Сатпаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 43, 44, 44а, 46, 47;
улица Сейфуллина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14;
улица Тимирязева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33;
улица Улытауская, дома № 1, 2, 5;

Жәлел көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11 үйлері.
№235 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған қаласының білім бөлімінің Қаныш Имантайұлы Сәтбаев атындағы №7 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жәлел көшесі, 12 үй.
Шекаралары:
Есенберлин көшесі № 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 39, 41, 43, 45 үйлері;
Жәлел көшесі № 14, 15, 16, 17, 19, 23, 25 үйлері.
№236 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазғангеология" акционерлік қоғамы, Геологический кенті.
Шекаралары:
Тихий тұйық көшесі № 1, 3, 5, 7 үйлері;
Аномальная көшесі № 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 10 үйлері;
Геологический көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17 үйлері;
Геофизический көшесі № 1, 3, 5, 7 үйлері;
Губкин көшесі № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 үйлері;
Искателей көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері;
Орбитальная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 үйлері;
Первооткрывателей көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлері;
Поисковая көшесі № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 7, 8, 10, 14, 16, 18 үйлері;
Ферсман көшесі № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11 үйлері;
Энтузиастов көшесі № 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9а, 11 үйлері.
№237 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған қаласының білім бөлімінің Кеңгірауылының №2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кеңгір ауылы, Школьная көшесі, 2 үй.
Шекаралары:
Корганбай ауылы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8a, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 33 үйлері;
Әуезов көшесі № 2, 3, 6, 8, 8a, 10, 12, 14, 16, 18, 27, 46 үйлері;
Бейбітшілік көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43 үйлері;
Молодежная көшесі № 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49 үйлері;
Пушкин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44 үйлері;
Сәтбаев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 43, 44, 44а, 46, 47 үйлері;
Сейфуллин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14 үйлері;
Тимирязева көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33 үйлері;
Ұлытау көшесі № 1, 2, 5 үйлері;

улица Школьная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29;
отделение Рыбопитомника;
потребительский кооператив Спутник.
Избирательный участок № 238
Центр: село Малшыбай, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №15 села Малшыбай отдела образования города Жезказгана".
Все жилые дома и зимовки села Малшыбай.
Избирательный участок № 239
Центр: станция Теректы, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 6 станции Теректы отдела образования города Жезказгана", дом 69.
Границы:
станция Теректы, дома № 10, 17, 26, 38, 51, 55, 62, 70, 72, 75, 100, 102;
станция Тюемойнак, дома № 5, 10, 12, 15, 18, 22, 23, 29, 31, 36;
Железнодорожные разъезды № 310, 323, 334, 359, 360, 366, 370.
Избирательный участок № 240
Центр: село Талап, коммунальное государственное учреждение
"Опорная школа (ресурсный центр) села Талап отдела образования города Жезказгана", улица Молодежная, дом 21.
Границы:
Все жилые дома сел Талап и СтарыйТалап;
улица Абая, дома № 3, 5, 11, 13, 15, 19, 21, 23;
улица Комсомольская, дома № 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
улица Курмангазы, дома № 1, 2, 4, 6, 8, 10;
улица Мичурина, дома № 1, 2, 3, 7, 9, 11, 13, 14, 17, 19, 23;
улица Молодежная, дома № 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 18, 19, 22, 37б;
улица Сейфуллина, дома № 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28;
улица Советская, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 17, 18;
улица Центральная, дома № 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
Микрорайон, дома № 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 17;
село СтарыйТалап, дома № 1, 2.
Избирательный участок № 241
Центр: государственное учреждение "Управление внутренних дел города Жезказган", изолятор временного содержания, улица Желтоксан, дом 4.

Школьная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29 үйлері;
Рыбопитомник бөлімшесі;
Тұтыну кооперативі Спутник.
№238 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған қаласының білім бөлімінің Малшыбай ауылының №15 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Малшыбай ауылы.
Шекаралары:
Малшыбай ауылының барлық тұрғын үйлері мен қыстақтары.
№239 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған қаласының білім бөлімінің Теректі станциясының №6 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Теректі станциясы, 69 үй.
Шекаралары:
Теректі станциясының № 10, 17, 26, 38, 51, 55, 62, 70, 72, 75, 100, 102 үйлері;
Түйемойнақ станциясының № 5, 10, 12, 15, 18, 22, 23, 29, 31, 36 үйлері;
Теміржол разъездері № 310, 323, 334, 359, 360, 366, 370.
№240 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған қаласының білім бөлімінің Талап ауылының тірек (ресурстық орталық) мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Талап ауылы, Молодежная көшесі, 21 үй.
Шекаралары:
Талап және Ескі Талап ауылдарының барлық тұрғын үйлері:
Абай көшесі № 3, 5, 11, 13, 15, 19, 21, 23 үйлері;
Комсомольский көшесі № 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21 үйлері;
Құрманғазы көшесі № 1, 2, 4, 6, 8, 10 үйлері;
Мичурин көшесі № 1, 2, 3, 7, 9, 11, 13, 14, 17, 19, 23 үйлері;
Молодежная көшесі № 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 18, 19, 22, 37б үйлері;
Сейфуллин көшесі № 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28 үйлері;
Советский көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 17, 18 үйлері;
Центральная көшесі № 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 үйлері;
Ықшам аудан № 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 17 үйлері;
Ескі Талап ауылының № 1, 2 үйлері.
№241 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жезқазған қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі, уақытша ұстау изоляторы, Желтоқсан көшесі, 4 үй.