О внесении изменений и дополнений в решение XХХ сессии Жезказганского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № 30/274 "О бюджете города Жезказган на 2019-2021 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 3 мая 2019 года № 34/304. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 мая 2019 года № 5320. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХХ сессии Жезказганского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № 30/274 "О бюджете города Жезказган на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5090, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 января 2019 года, в газете "Сарыарқа" от 11 января 2019 года № 01 (8115), 18 января 2019 года № 02 (8116), в газете "Жезказганский вестник" 11 января 2019 года № 1 (257), 18 января 2019 года № 2 (258) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 14008751 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7824255 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39077 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 43509 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6101910 тысяч тенге;
2) затраты – 15132614 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2714188 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2765981 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 51793 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 3838051 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3838051 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 2765981 тысяч тенге;
погашения займов – 51794 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1123864 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты в бюджет Кенгирского сельского округа согласно приложению 8.";

Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы XХХ сессиясының № 30/274 "2019-2021 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2019 жылғы 3 мамырдағы № 34/304 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 мамырда № 5320 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы XХХ сессиясының № 30/274 "2019-2021 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5090 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 01 (8115), 2019 жылғы 18 қаңтардағы № 02 (8116) "Сарыарқа" газетінде, 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 1 (257), 2019 жылғы 18 қаңтардағы № 2 (258) "Жезказганский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14008751 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7824255 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39077 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 43509 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6101910 мың теңге;
2) шығындар - 15132614 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2714188 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2765981 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 51793 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 3838051 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3838051 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 2765981 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 51794 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1123864 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 3-1 тармағымен толықтырылсын:
"3-1. 2019 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстары құрамында 8 қосымшаға сәйкес Кеңгір ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";

024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1257788
9
Прочие услуги в области образования
1392884
464
Отдел образования района (города областного значения)
1392884
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
42341
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
199013
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
40602
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
947
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
18413
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1091568
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1101504
1
Социальное обеспечение
309350
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
290691
005
Государственная адресная социальная помощь
290691
464
Отдел образования района (города областного значения)
18659
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
18659
2
Социальная помощь
629993
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
598649
002
Программа занятости
222289
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3535
006
Оказание жилищной помощи
1800
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
89449
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1629
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
46807
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
114157
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
81455
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
37528
464
Отдел образования района (города областного значения)

024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1257788
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
1392884
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1392884
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42341
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
199013
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
40602
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
947
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
18413
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1091568
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1101504
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
309350
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
290691
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
290691
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
18659
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
18659
2
Әлеуметтiк көмек
629993
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
598649
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
222289
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3535
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1800
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
89449
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1629
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
46807
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
114157
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
81455
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37528
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі