О внесении изменений в решение XХХ сессии Жезказганского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № 30/274 "О бюджете города Жезказган на 2019-2021 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 26 августа 2019 года № 37/326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 августа 2019 года № 5447
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХХ сессии Жезказганского городского маслихата от 24 декабря 2018 года №30/274 "О бюджете города Жезказган на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5090, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 января 2019 года, в газете "Сарыарқа" от 11 января 2019 года №01 (8115), 18 января 2019 года №02 (8116), в газете "Жезказганский вестник" 11 января 2019 года №1 (257), 18 января 2019 года №2 (258) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 19002277 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8070653 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39077 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 43509 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10849038 тысяч тенге;
2) затраты – 20266851 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1062968 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1114761 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 51793 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 2327542 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2327542 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 1258161 тысяч тенге;
погашения займов – 54483 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1123864 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:

Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы XХХ сессиясының № 30/274 "2019-2021 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 тамыздағы № 37/326 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 тамызда № 5447 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы XХХ сессиясының №30/274 "2019-2021 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5090 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2019 жылғы 11 қаңтардағы №01 (8115), 2019 жылғы 18 қаңтардағы №02 (8116) "Сарыарқа" газетінде, 2019 жылғы 11 қаңтардағы №1 (257), 2019 жылғы 18 қаңтардағы №2 (258) "Жезказганский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19002277 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8070653 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39077 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 43509 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10849038 мың теңге;
2) шығындар - 20266851 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1062968 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1114761 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 51793 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 2327542 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2327542 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 1258161 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 54483 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1123864 мың теңге.";
4 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

"4. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного и республиканского бюджетов в сумме 9784997 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии А. Досанов
Секретарь городского маслихата С. Медебаев
Приложение 1
к решению ХХХVІІ сессии Жезказганского городского маслихата
от ___________ 2019 года
№ _________
Приложение 1
к решению ХХХ сессии Жезказганского городского маслихата
от 24 декабря 2018 года № 30/274
Бюджет на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

"4. 2019 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдерінің құрамында облыстық және республикалық бюджеттерден 9784997 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер мен даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.";
аталған шешімнің 1, 4, 5, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы А. Досанов
Қалалық мәслихаттың хатшысы С. Медебаев
Жезқазған қалалық мәслихатының 2019 жылғы ________________
ХХХVІІ сессиясының № __________ шешіміне
1 қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы
ХХХ сессиясының № 30/274 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1257788
9
Прочие услуги в области образования
1354699
464
Отдел образования района (города областного значения)
1354699
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
43941
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
210545
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
40602
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
947
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
20436
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1035847
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
2381
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1349019
1
Социальное обеспечение
388251
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
369592
005
Государственная адресная социальная помощь
369592
464
Отдел образования района (города областного значения)
18659
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
18659
2
Социальная помощь
794375
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
763031
002
Программа занятости
344861
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3535
006
Оказание жилищной помощи
2400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
110279
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1629
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
50495
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
127420
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
81455
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения

024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1257788
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
1354699
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1354699
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43941
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
210545
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
40602
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
947
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
20436
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1035847
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
2381
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1349019
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
388251
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
369592
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
369592
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
18659
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
18659
2
Әлеуметтiк көмек
794375
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
763031
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
344861
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3535
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
110279
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1629
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
50495
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
127420
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
81455
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету

12211
3
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан, в том числе:
46571
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
10405
расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
35936
обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
230
4
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек", в том числе:
164432
частичное субсидирование заработной платы
17872
молодежная практика
36359
предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес идей
51763
обеспечение дополнительного охвата краткосрочным профессиональным обучением
58438
5
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
3321
6
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
2295
7
На выплату государственной адресной социальной помощи
296882
8
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям по Программе развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
82473
9
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
734381
10
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
20187
11
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов, в том числе:
200000
средний ремонт дорог
200000
12
На жилищно-коммунальное хозяйство
160000
13
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
158439
14
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
355614
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
7073314
15
Строительство школы на 900 мест в городе Жезказган
1246156
16
Строительство 5-этажного 60-ти квартирного жилого дома по улице Алашахана, 34Д в городе Жезказган
141101
17
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к индивидуальным жилым домам Западного жилого района города Жезказган, 2 очередь (водоснабжение)
353312
18
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к индивидуальным жилым домам Западного жилого района города Жезказган, 2 очередь (электроснабжение)
328732
19
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к многоэтажным жилым домам Западного жилого района города Жезказган (водоснабжение, канализация, теплоснабжение, сети связи)

12211
3
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға, оның ішінде:
46571
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
10405
техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейту
35936
Spina bifida диагнозды мүгедек балаларға біржолғы қолданылатын катетерлермен қамтамасыз ету
230
4
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде:
164432
еңбекақы төлемін ішінара субсидиялау
17872
жастар практикасы
36359
жаңа бизнес идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар ұсыну
51763
қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға қосымша тартуды қамтамасыз ету
58438
5
Жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
3321
6
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
2295
7
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
296882
8
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы бойынша еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтар бойынша жұмыс кадрларын қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
82473
9
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
734381
10
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
20187
11
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге, оның ішінде:
200000
жолдарды орташа жөндеу
200000
12
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
160000
13
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен бюджеттердің шығындарын өтеуге
158439
14
Аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
355614
Нысаналы даму трансферттері, оның ішінде:
7073314
15
Жезқазған қаласындағы 900 орынға арналған мектептің құрылысы
1246156
16
Жезқазған қаласындағы Алашахан көшесі, 34Д 5 қабатты 60 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
141101
17
Жезқазған қаласының Батыс тұрғын аймақтағы жеке тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы, 2 кезең (сумен жабдықтау)
353312
18
Жезқазған қаласының Батыс тұрғын аймақтағы жеке тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы, 2 кезең (электрмен жабдықтау)
328732
19
Жезқазған қаласының Батыс тұрғын аймақтағы көп қабатты тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым дамыту және жайластыру (сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау, байланыс желісі)

349160
20
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к многоэтажным жилым домам Западного жилого района города Жезказган (электроснабжение)
144207
21
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей города Жезказган, 2 очередь
429198
22
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей города Жезказган, 3 очередь
251003
23
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей города Жезказган, 1 очередь
317311
24
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию и модернизацию канализационных очистных сооружений города Жезказган
23324
25
Реконструкция и модернизация тепловых сетей города Жезказган, 2 очередь
400000
26
Реконструкция хозяйственно-питьевых очистных сооружений города Жезказган, 3 очередь
500000
27
Строительство газораспределительных сетей города Жезказган от автоматизированной газораспределительной станции "Жезказган" магистрального газопровода "Сарыарка"
2400000
28
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса на 320 зрительских мест в городе Жезказган
100000
29
Строительство 3-этажного 18-квартирного жилого жома, квартал 69, по улице Шевченко, 23 А города Жезказган
36552
30
Подведение инженерно-коммуникационной инфраструктуры (электроснабжение) к 3 этажному 18-квартирному жилому дому по ул.Шевченко, 23А, квартал 69, города Жезказган
8307
31
Подведение инженерно-коммуникационной инфраструктуры (водопровод, канализация, теплоснабжение, телефонизация, благоустройство) к 3 этажному 18-квартирному жилому дому по ул.Шевченко, 23А, квартал 69, города Жезказган
44951
Бюджетные кредиты, в том числе:
1258161
32
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения (Реконструкция и модернизация тепловых сетей города Жезказган, 1 очередь)
1107186
33
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
7575
34
Кредитование на проектирование и (или) и строительство жилья (Строительство 3-этажного 18-квартирного жилого жома, квартал 69, по улице Шевченко, 23 А города Жезказган)
143400
Приложение 3
к решению ХХХVІІ сессии Жезказганского городского маслихата
от ___________ 2019 года
№ _________
Приложение 5
к решению ХХХ сессии Жезказганского городского маслихата
от 24 декабря 2018 года № 30/274
Затраты аппаратов сельских акимов на 2019 год
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
Всего:
69921
в том числе:
Аппарат акима села Талап
27878
Аппарат акима села Малшыбай
42043
01
Государственные услуги общего характера
67297
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
67297

349160
20
Жезқазған қаласының Батыс тұрғын аймақтағы көп қабатты тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым дамыту және жайластыру (электрмен жабдықтау)
144207
21
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 2-кезең
429198
22
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 3-кезең
251003
23
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 1-кезең
317311
24
Жезқазған қаласының кәріз тазартқыш қондырғыларын қайта құрылымдау және жаңғыртуға жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
23324
25
Жезқазған қаласы жылу желілерін реконструкциялау және жаңарту, 2 кезең
400000
26
Жезқазған қаласының шаруашылық ауыз суды тазартқыш қондырғыларын реконструкциялау, 3-кезең
500000
27
"Сарыарқа" магистральды газ құбыры "Жезқазған" автоматтандырылған газ тарату станциясынан бастап Жезқазған қаласының газ тарату желілерін салу
2400000
28
Жезқазған қаласында 320 көрермен орнына арналған дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
100000
29
Жезқазған қаласының 69 орамдағы Шевченко көшесі,23А 3 қабатты 18 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
36552
30
Жезқазған қаласы, 69 орам, Шевченко көшесі,23А 3 қабатты 18 пәтерлі тұрғын үйге (электрмен жабдықтау) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жүргізу
8307
31
Жезқазған қаласы, 69 орам, Шевченко көшесі,23А 3 қабатты 18 пәтерлі тұрғын үйге (су құбыры, кәріз, жылумен жабдықтау, телефондандыру, абаттандыру) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жүргізу
44951
Бюджеттік кредиттер, оның ішінде:
1258161
32
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру (Жезқазған қаласы жылу желілерін реконструкциялау және жаңарту, 1 кезең)
1107186
33
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
7575
34
Тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға кредит беру (Жезқазған қаласының 69 орамдағы Шевченко көшесі,23А 3 қабатты 18 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы)
143400
Жезқазған қалалық мәслихатының 2019 жылғы _______________
ХХХVІІ сессиясының № __________ шешіміне
3 қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы
ХХХ сессиясының № 30/274 шешіміне
5 қосымша
2019 жылға арналған ауылдық әкімдер аппараттарының шығындары
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
Барлығы:
69921
оның ішінде:
Талап ауылы әкімінің аппараты
27878
Малшыбай ауылы әкімінің аппараты
42043
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
67297
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілдік, атқарушы және басқа органдар
67297