О присвоении наименований улиц в селе Малшыбай
Решение акима села Малшыбай Карагандинской области от 6 февраля 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 февраля 2019 года № 5180
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года №138 "Об утверждении Правил учета мнения населения соответствующей территории при наименовании, переименовании административно-территориальных единиц, составных частей населенных пунктов, а также уточнении и изменении транскрипции их наименований", учитывая мнения жителей села, аким села Малшыбай РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам села Малшыбай "Ұлытау", "Сарыарқа", "Алаш", а также двум переулкам "Достық", "Сарыжайлау".
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К.М. Бапанов

Малшыбай ауылының көшелеріне атау беру туралы
Қарағанды облысы Малшыбай селосының әкімінің 2019 жылғы 6 ақпандағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 ақпанда № 5180 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 23 қаңтардағы Заңы, "Әкімшілік-аумақтық бірліктерге, елді мекендердің құрамдас бөліктеріне атау беру, оларды қайта атау, сондай-ақ олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгеру кезінде тиісті аумақ халқының пікірін ескеру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы №138 қаулысына сәйкес, жергілікті қоғамдастық мүшелері және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Малшыбай ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Малшыбай ауылының көшелеріне "Ұлытау", "Сарыарқа", "Алаш" және екі тұйық көшелеріне "Достық", "Сарыжайлау" атаулары берілсін.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жаряланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң.
Әкімі К.М. Бапанов