О бюджете поселка Актау на 2020-2022 годы
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 27 декабря 2019 года № 49/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 декабря 2019 года № 5630. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 387 340 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 693 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 373 647 тысяч тенге;
2) затраты – 391 705 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 4 365 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 365 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств - 4 365 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 18.11.2020 № 66/4 (вводится в действие с 01.01.2020).
1-1. Предусмотреть в бюджете поселка Актау на 2020 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 1 122 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 20.03.2020 № 51/4 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть объем субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселка Актау на 2020 год в сумме 258 207 тысяч тенге.

Ақтау кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 49/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 5630 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтау кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 387 340 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 13 693 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 373 647 мың теңге;
2) шығындар – 391 705 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 4 365 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 4 365 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 4 365 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 18.11.2020 № 66/4 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-1. Ақтау кентінің 2020 жылға арналған бюджетінде 1 122 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару көзделсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 20.03.2020 № 51/4 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ақтау кентінің бюджетіне 2020 жылға қалалық бюджеттен берілетін 258 207 мың теңге сомасындағы субвенциялардың көлемі ескерілсін.

3. В составе расходов бюджета поселка Актау на 2020 год предусмотрены средства на обеспечение занятости населения в сумме 7 891 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в составе бюджета поселка Актау на 2020 год целевые текущие трансферты из городского бюджета в сумме 115 440 тысяч тенге согласно приложению 4.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 18.11.2020 № 66/4 (вводится в действие с 01.01.2020).

3. Ақтау кентінің 2020 жылға арналған бюджетінің шығындары құрамында халықты жұмыспен қамтамасыз етуге 7 891 мың теңге сомасында қаражат көзделді.
4. Ақтау кентінің 2020 жылға арналған бюджеті құрамында қалалық бюджеттен берілетін 115 440 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттердің 4-қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 18.11.2020 № 66/4 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.