Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2019 год
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 22 января 2019 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 января 2019 года № 5167
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14010), акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін 2019 жылға арналған жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 22 қаңтардағы № 23 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қаңтарда № 5167 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабы 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2019 год в размере от 2 % до 4 % от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Каражал Д. Джакупова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Т. Досаев
Приложение к постановлению
акимата города Каражал
от "___"______201 года №___
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для инвалидов (единиц)
1.
Коммунальное государственное предприятие "Городское коммунальное хозяйство акимата города Каражал"

1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының 2%-дан 4%-ға дейінгі мөлшерінде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін 2019 жылға арналған квота осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қаражал қаласы әкімінің орынбасары Д.Джакуповқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Т. Досаев
Қаражал қаласы әкімдігінің
201 жылғы "___" _______
№ ___ қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізбесі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның мөлшері (%) қызметкерлердің тізімдік санынан
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны (бірлік)
1.
"Қаражал қаласының әкімиятының қалалық коммуналдық шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны