О внесении изменений в решение ХХХ сессии Каражалского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 267 "О бюджете поселка Жайрем на 2019 - 2021 годы"
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 20 мая 2019 года № 293. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 мая 2019 года № 5355
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХ сессии Каражалского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 267 "О бюджете поселка Жайрем 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5141, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 19 января 2019 № 3 (938), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2019 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жайрем на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 423 096 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 147 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 039 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 399 910 тысяч тенге;
2) затраты 433 075 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 9 979 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 979 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 979 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель XXXIV сессии Н. Аманбаев
Секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 20 мая 2019 года № 293
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 26 декабря 2018 года № 267
Бюджет поселка Жайрем на 2019 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

Қаражал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы ХХХ сессиясының № 267 "2019 - 2021 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 мамырдағы № 293 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 мамырда № 5355 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы ХХХ сессиясының № 267 "2019 - 2021 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5141 нөмерімен тіркелген, 2019 жылғы 19 қаңтарда № 3 (938) "Қазыналы өңір" газетінде, 2019 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 423 096 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 147 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 039 мың теңге;
трансферттер түсімі – 399 910 мың теңге;
2) шығындар – 433 075 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 9 979 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 979 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 979 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
XXXIV сессияның төрағасы Н. Аманбаев
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 20 мамырдағы
№ 293 шешіміне
1 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 267 шешіміне
1 - қосымша
2019 жылға арналған Жәйрем кентінің бюджеті
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

6700
3) Чистое бюджетное кредитование
0
бюджетные кредиты
0
погашение бюджетных кредитов
0
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
приобретение финансовых активов
0
поступления от продажи финансовых активов государства
0
5) Дефицит (профицит) бюджета
-9979
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
9979
поступление займов
0
погашение займов
0
используемые остатки бюджетных средств
9979
Приложение 2
к решению
Каражалского городского маслихата
от 20 мая 2019 года № 293
Приложение 4
к решению
Каражалского городского маслихата
от 26 декабря 2018 года № 267
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселка Жайрем на 2019 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
170010
Целевые текущие трансферты
170010
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
170010
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
22942
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1123
На укрепление материально - технической базы и проведение ремонтов объектов образования
72008
в том числе:
Ремонт объектов образования
72008
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
73937
Приложение 3
к решению
Каражалского городского маслихата
от 20 мая 2019 года № 293
Приложение 5
к решению
Каражалского городского маслихата
от 26 декабря 2018 года № 267
Распределение целевых трансфертов по бюджетным программам на 2019 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
170010
Целевые текущие трансферты
170010
в том числе:
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
170010
001- Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
77660
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2600
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1123
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
73937
041- Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
84445
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
12437
На укрепление материально - технической базы и проведение ремонтов объектов образования
72008
в том числе:
Ремонт объектов образования
72008
003 - Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
596
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
596
006 - Поддержка культурно - досуговой работы на местном уровне
7309
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
7309

6700
3) Таза бюджеттік кредиттеу
0
бюджеттік кредиттер
0
бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
қаржы активтерін сатып алу
0
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5) Бюджет тапшылығы (профициті)
-9979
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
9979
қарыздар түсімі
0
қарыздарды өтеу
0
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
9979
Қаражал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 20 мамырдағы
№ 293 шешіміне
2 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 267 шешіміне
4 - қосымша
2019 жылға арналған қалалық бюджеттен Жәйрем кентінің бюджетіне жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
170 010
Ағымдағы нысаналы трансферттер
170 010
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
170 010
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
22942
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1123
Материалдық - техникалық базаны нығайту және білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізуге
72008
оның ішінде:
Білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
72008
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
73937
Қаражал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 20 мамырдағы
№ 293 шешіміне
3 – қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 267 шешіміне
5 – қосымша
2019 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
170010
Ағымдағы нысаналы трансферттер
170010
оның ішінде:
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
170010
001- Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
77660
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2600
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1123
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
73937
041 - Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
84445
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
12437
Материалдық - техникалық базаны нығайту және білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізуге
72008
оның ішінде:
Білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
72008
003- Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
596
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
596
006 - Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
7309
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
7309