О внесении изменений в решение ХХХ сессии Каражалского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 267 "О бюджете поселка Жайрем на 2019 - 2021 годы"
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22 августа 2019 года № 315. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 сентября 2019 года № 5453
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХ сессии Каражалского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 267 "О бюджете поселка Жайрем 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5141, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 19 января 2019 № 3 (938), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2019 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жайрем на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 453 921 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 147 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 039 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 430 735 тысяч тенге;
2) затраты 463 900 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 9 979 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 979 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 979 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель ХХХVII сессии М. Шамбулов
Секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 22 августа 2019 года № 315
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 26 декабря 2018 года № 267
Бюджет поселка Жайрем на 2019 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

Қаражал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы ХХХ сессиясының № 267 "2019 - 2021 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 22 тамыздағы № 315 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 қыркүйекте № 5453 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы ХХХ сессиясының № 267 "2019 - 2021 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5141 нөмерімен тіркелген, 2019 жылғы 19 қаңтарда № 3 (938) "Қазыналы өңір" газетінде, 2019 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 453 921 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 147 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 039 мың теңге;
трансферттер түсімі – 430 735 мың теңге;
2) шығындар – 463 900 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 9 979 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 979 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 979 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХХVII сессияның төрағасы М. Шамбулов
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 22 тамыздағы
№ 315 шешіміне
1-қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 267 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Жәйрем кентінің бюджеті
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

9700
3) Чистое бюджетное кредитование
0
бюджетные кредиты
0
погашение бюджетных кредитов
0
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
приобретение финансовых активов
0
поступления от продажи финансовых активов государства
0
5) Дефицит (профицит) бюджета
-9979
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
9979
поступление займов
0
погашение займов
0
используемые остатки бюджетных средств
9979
Приложение 2
к решению
Каражалского городского маслихата
от 22 августа 2019 года № 315
Приложение 4
к решению
Каражалского городского маслихата
от 26 декабря 2018 года № 267
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселка Жайрем на 2019 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
200835
Целевые текущие трансферты
200835
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
200835
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
29115
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1123
На укрепление материально - технической базы и проведение ремонтов объектов образования
72008
в том числе:
Ремонт объектов образования
72008
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
98589
Приложение 3
к решению
Каражалского городского маслихата
от 22 августа 2019 года № 315
Приложение 5
к решению
Каражалского городского маслихата
от 26 декабря 2018 года № 267
Распределение целевых трансфертов по бюджетным программам на 2019 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
200835
Целевые текущие трансферты
200835
в том числе:
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
200835
001- Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
5475
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4352
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1123
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
98589
041- Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
86097
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
14089
На укрепление материально - технической базы и проведение ремонтов объектов образования
72008
в том числе:
Ремонт объектов образования
72008
003 - Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
831
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
831
006 - Поддержка культурно - досуговой работы на местном уровне
9843
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
9843

9700
3) Таза бюджеттік кредиттеу
0
бюджеттік кредиттер
0
бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
қаржы активтерін сатып алу
0
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5) Бюджет тапшылығы (профициті)
-9979
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
9979
қарыздар түсімі
0
қарыздарды өтеу
0
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
9979
Қаражал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 22 тамыздағы
№ 315 шешіміне
2-қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 267 шешіміне
4-қосымша
2019 жылға арналған қалалық бюджеттен Жәйрем кентінің бюджетіне жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
200 835
Ағымдағы нысаналы трансферттер
200835
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
200835
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
29115
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1123
Материалдық - техникалық базаны нығайту және білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
72008
оның ішінде:
Білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
72008
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
98589
Қаражал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 22 тамыздағы
№ 315 шешіміне
3–қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 267 шешіміне
5–қосымша
2019 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
200835
Ағымдағы нысаналы трансферттер
200835
оның ішінде:
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
200835
001- Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5475
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
4352
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1123
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
98589
041 - Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
86097
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
14089
Материалдық - техникалық базаны нығайту және білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
72008
оның ішінде:
Білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
72008
003- Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
831
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
831
006 - Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
9843
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
9843