Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства отдельных категорий граждан города Сарани
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 12 февраля 2019 года № 06/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 февраля 2019 года № 5187. Утратило силу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 19 декабря 2019 года № 53/03
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 19.12.2019 № 53/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Саран қаласы азаматтарының жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 06/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 ақпанда № 5187 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 53/03 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 19.12.2019 № 53/03 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктами 6), 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13898), приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14010), руководствуясь статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық - атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6), 7), 8) тармақшаларына, "Ата - анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата - анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген), "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 бұйрығына (нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 болып тіркелген) сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 - баптарын басшылыққа ала отырып Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест на предприятиях, в организациях и учреждениях города Сарани независимо от организационно - правовой формы и формы собственности:
1) для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, а также для лиц, состоящих на учете службы пробации в размере одного процента от списочной численности работников организации, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

1. Ұйымдық - құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, Саран қаласының кәсіпорындарында, ұйымдарында және мекемелерінде:
1) мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде;
2) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, сондай-ақ пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін үшін осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес ұйым қызметкерлерінің тізімдік санының бір пайызы мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата города Сарани от 16 марта 2017 года № 12/06 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4201, опубликовано в городской газете "Саран газеті" от 12 апреля 2017 года № 20 (901), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 14 апреля 2017 года).

2. "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Саран қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 16 наурыздағы № 12/06 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4201 болып тіркелген, "Саран газеті" қалалық газетінде 2017 жылғы 12 сәуірдегі № 20 (901), Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 14 сәуірде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.