О бюджете поселка Актас на 2020-2022 годы
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2019 года № 471. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 декабря 2019 года № 5651. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Актас на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2020 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 409 487 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 649 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 320 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 396 518 тысяч тенге;
2) затраты – 423 220 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 13 733 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 733 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

2020-2022 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 471 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 5651 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға 1 қосымшаға сәйкес, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 409 487 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 12 649 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 320 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 396 518 мың теңге;
2) шығындар – 423 220 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер– 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша қалдық – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсім – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (молшылығы) – алу 13 733 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (молшылықты пайдалану) – 13 733 мың теңге:
қарыздың түсуі – 0 мың теңге;
қарызды өтеу – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 13 733 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Саранского городского маслихата Карагандинской области от 27.03.2020 № 471 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть в составе поступлений бюджета поселка Актас на 2019 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета, согласно приложению 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ж. Жаяубаев
Секретарь маслихата О. Баймаганбетов
Приложение 1
к решению Саранского
городского маслихата
от 24 декабря 2019 года № 471
Бюджет поселка Актас на 2020 год

бюджеттік қаржының пайдаланылатын қалдықтары – 13 733 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 27.03.2020 № 489 (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2019 жылға арналған Ақтас кентінің бюджет түсімдерінің құрамында 4-қосымшаға сәйкес, жоғарғы бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер ескерілсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Ж. Жаяубаев
Мәслихат хатшысы О. Баймаганбетов
Саран қалалық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 471 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Ақтас кентінің бюджеті