О признании утратившим силу постановление акимата Абайского района от 10 марта 2017 года № 10/06 "Об определении единого организатора государственных закупок"
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 21 июня 2019 года № 25/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 июня 2019 года № 5401
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Абайского района от 10 марта 2017 года №10/06 "Об определении единого организатора государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4212, опубликовано в районной газете "Абай-Ақикат" от 29 апреля 2017 года № 16 (4170), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 апреля 2017 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с момента официального опубликования.
Аким Абайского района Б. Асанов

Абай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 наурыздағы № 10/06 "Мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысын анықтау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 21 маусымдағы № 25/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 маусымда № 5401 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 наурыздағы №10/06 "Мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысын анықтау туралы" қаулысы күшін жойды деп табылсын (Құқықтық нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіміндегі №4212, 2017 жылғы 29 сәуірдегі № 16 (4170) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2017 жылдың 28 сәуірінен).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау осы салаға басшылық ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланғаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі Б. Асанов