О признании утратившим силу решения 34 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 9 "Об утверждении схем зонирования территорий поселков Ботакара, Г. Мустафина, Кушокы"
Решение 36 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 28 марта 2019 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 апреля 2019 года № 5275
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение 34 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 9 "Об утверждении схем зонирования территорий поселков Ботакара, Г. Мустафина, Кушокы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8-11-107, опубликовано в газете "Сарыарқа" № 1 от 08 января 2011 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Хомутова
Секретарь маслихата А. Әли

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 34 сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 9 "Ботақара, Ғ. Мұстафин, Қушоқы кенттерінің аумақтарын аймақтарға бөлу сұлбасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы 36 сессиясының № 9 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 сәуірде № 5275 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылдың 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 34 сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 9 "Ботақара, Ғ. Мұстафин, Қушоқы кенттерінің аумақтарын аймақтарға бөлу сұлбасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-11-107 болып тіркелген, 2011 жылғы 8 қаңтарда № 1 "Сарыарқа" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Хомутова
Мәслихат хатшысы А. Әли