О внесении изменений в решение 32 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 11 января 2019 года № 4 "О бюджете поселков, сельских округов района на 2019-2021 годы"
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 27 сентября 2019 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 октября 2019 года № 5495. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 32 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 11 января 2019 года №4 "О бюджете поселков, сельских округов района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5148, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2019 года, в районной газете "Buqar jyraý jarshysy" №5 от 2 февраля 2019 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Ботакара на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 172 994 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26 000 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 146 994 тысяч тенге;
2) затраты – 177 990 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 996 тысяч тенге;
6) субвенция – 124 902 тысяч тенге.";
2) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Кушокы на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 098 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 150 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 65 948 тысяч тенге;

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 32 сессиясының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 4 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық кенттер, ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 қыркүйектегі № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 қазанда № 5495 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 32 сессиясының 2019 жылғы 11 қаңтардағы №4 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық кенттер, ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5148 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылы 23 қаңтарда, 2019 жылғы 2 ақпандағы "Buqar jyraý jarshysy" №5 аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Ботақара кенті бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 172 994 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 26 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 146 994 мың теңге;
2) шығындар – 177 990 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 996 мың теңге;
6) субвенция – 124 902 мың теңге.";
2) 3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Қушоқы кенті бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 098 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15 150 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 65 948 мың теңге;