О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 37/262 "О бюджете поселка и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 24 мая 2019 года № 42/292. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 мая 2019 года № 5369. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 37/262 "О бюджете поселка и сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5117, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 2 февраля 2019 года № 5-6 (9895), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2019 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Атасу на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 846 665 тысяч тенге:
налоговые поступления 70 619 тысяч тенге;
поступления трансфертов 776 046 тысяч тенге;
2) затраты 848 613 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 1 948 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 948 тысяч тенге:
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 948 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Бидаикского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 20 745 тысяч тенге:
налоговые поступления 2 681 тысяч тенге;
поступления трансфертов 18 064 тысяч тенге;
2) затраты 20 745 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 37/262 "2019-2021 жылдарға арналған кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 мамырдағы № 42/292 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 мамырда № 5369 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №37/262 "2019-2021 жылдарға арналған кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5117 болып тіркелген, 2019 жылғы 2 ақпандағы № 5-6 (9895) "Жаңаарқа" газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 10 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Атасу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 846 665 мың теңге:
салықтық түсімдер 70 619 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 776 046 мың теңге;
2) шығындар 848 613 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 1 948 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 948 мың теңге:
қарыздар түсімдері 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 948 мың теңге.";
2) 2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Бидайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 20 745 мың теңге:
салықтық түсімдер 2 681 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 18 064 мың теңге;
2) шығындар 20 745 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге:
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.";
3) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Ералиевского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 18 477 тысяч тенге:
налоговые поступления 3 128 тысяч тенге;
поступления трансфертов 15 349 тысяч тенге;
2) затраты 20 477 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 2 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 000 тысяч тенге:
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 000 тысяч тенге.";
4) пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Тугускенского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 40 693 тысяч тенге:
налоговые поступления 3 366 тысяч тенге;
поступления трансфертов 37 327 тысяч тенге;
2) затраты 41 203 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 510 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 510 тысяч тенге:
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 510 тысяч тенге.";
5) приложения 1, 4, 7, 10, 14, 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной
XLII сессии районного маслихата
Н. Орынбасарова
Секретарь районного маслихата К. Имантусупов
Приложение 1
к решению
Жанааркинского районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге:
қарыздар түсімдері 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.";
3) 3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Ералиев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 18 477 мың теңге:
салықтық түсімдер 3 128 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 15 349 мың теңге;
2) шығындар 20 477 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 2 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 000 мың теңге:
қарыздар түсімдері 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 000 мың теңге.";
4) 4 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Түгіскен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 40 693 мың теңге:
салықтық түсімдер 3 366 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 37 327 мың теңге;
2) шығындар 41 203 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 510 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 510 мың теңге:
қарыздар түсімдері 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 510 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 14, 15 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХLII сессиясының төрағасы
Н. Орынбасарова
Аудандық мәслихат хатшысы К. Имантусупов

16212
057
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
395611
15
Трансферты
1948
1
Трансферты
1948
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1948
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1948
ІІІ. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
приобретение финансовых активов
0
поступления от продажи финансовых активов государства
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
- 1948
VІ. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
1948
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступление займов
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Погашение займов
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Используемые остатки бюджетных средств
1948
Приложение 2
к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 24 мая 2019 года №42/292
Приложение 4
к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 28 декабря 2018 года №37/262
Бюджет Бидаикского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

16212
057
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
395611
15
Трансферттер
1948
1
Трансферттер
1948
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
1948
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
1948
ІІІ. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
ІV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
қаржы активтерін сатып алу
0
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
- 1948
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
1948
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Қарыздар түсімдері
0
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
1948
2019 жылғы 24 мамырдағы №42/292
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне
2 қосымша
2018 жылғы 28 желтоқсандағы №37/262
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне
4 қосымша
2019 жылға арналған Бидайық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер