О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 36/255 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 28 августа 2019 года № 44/306. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 сентября 2019 года № 5467. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года №36/255 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5109, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 2 февраля 2019 года №5-6 (9895), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 января 2019 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе:
утвердить бюджет района на 2019 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы 7 143 067 тысяч тенге:
налоговые поступления 915 860 тысяч тенге;
неналоговые поступления 9 557 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 7 073 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 210 577 тысяч тенге;
2) затраты 7 158 181 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 19 905 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 53 025 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 33 120 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 35 019 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 35 019 тысяч тенге:
поступление займов 53 025 тысяч тенге;
погашение займов 46 822 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 28 816 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной XLIV сессии районного маслихата А. Рахманкулова
Секретарь районного маслихата К. Имантусупов
Приложение 1
к решению
Жанааркинского районного маслихата

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 36/255 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 тамыздағы № 44/306 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қыркүйекте № 5467 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №36/255 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5109 болып тіркелген, 2019 жылғы 2 ақпандағы №5-6 (9895) "Жаңаарқа" газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 9 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде:
2019 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 143 067 мың теңге:
салықтық түсімдер 915 860 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9 557 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7 073 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 6 210 577 мың теңге;
2) шығындар 7 158 181 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 19 905 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 53 025 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 33 120 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 35 019 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 35 019 мың теңге:
қарыздар түсімдері 53 025 мың теңге;
қарыздарды өтеу 46 822 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 28 816 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6, 7 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс XLIV сессиясының төрағасы А. Рахманкулова
Аудандық мәслихат хатшысы К. Имантусупов

3381
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
3381
13
Прочие
657631
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
13841
467
Отдел строительства района (города областного значения)
13841
026
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
13841
9
Прочие
643790
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10649
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
10649
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
507782
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
355338
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
152444
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
85086
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
17027
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
61935
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
6124
464
Отдел образования района (города областного значения)
40273
076
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
40273
14
Обслуживание долга
39
1
Обслуживание долга
39
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
39
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
39
15
Трансферты
504048
1
Трансферты
504048
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

3381
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
3381
13
Басқалар
657631
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
13841
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
13841
026
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
13841
9
Басқалар
643790
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10649
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
10649
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
507782
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
355338
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
152444
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
85086
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
17027
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
61935
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6124
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
40273
076
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
40273
14
Борышқа қызмет көрсету
39
1
Борышқа қызмет көрсету
39
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
39
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
39
15
Трансферттер
504048
1
Трансферттер
504048
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

2878741
Текущие
2186609
из республиканского бюджета
1791295
1
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
309789
2
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
562497
3
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
103554
4
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
9179
5
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
10042
6
На выплату государственной адресной социальной помощи
175000
7
На компенсацию потерь бюджета в связи с внесением изменений в законодательство
75727
8
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
425025
9
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
27977
10
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
92505
из областного бюджета
395314
11
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
22781
12
На проведение ремонтов объектов культуры
126806
13
На возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя больных сельскохозяйственных животных особо опасными инфекционными заболеваниями и оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
30626
14
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
24307
15
На аутсорсинг услуг частным агентствам занятости населения в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
177
16
На выплату государственной адресной социальной помощи
11471
17
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
115984
18
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
59900
19
На текущие расходы организаций спорта
3262
на развитие
639107
из республиканского бюджета
552666
20
На проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда, в том числе:
461060
на строительство жилья для социально уязвимых слоев населения
321900
на строительство жилья для малообеспеченных многодетных семей

2878741
Ағымдық
2186609
республикалық бюджеттен
1791295
1
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының жалақыларын арттыруға
309789
2
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
562497
3
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
103554
4
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
9179
5
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
10042
6
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
175000
7
Заңнамаға өзгерістер енгізілуіне байланысты бюджет шығыстарын өтеуге
75727
8
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
425025
9
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
27977
10
Аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
92505
облыстық бюджеттен
395314
11
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
22781
12
Мәдениет нысандарына жөндеу жұмыстарын жүргізуге
126806
13
Аса қауіпті жұқпалы аурулармен ауыратын ауыл шаруашылығы малдарын санитарлық жоюға иелеріне орнын толтыруға және ветеринариялық препараттарды вакцинациялау, тасымалдау және сақтау бойынша қызметтер көрсетуге
30626
14
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
24307
15
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде халықты жұмыспен қамтудың жекеше агенттіктеріне аутсорсинг қызметтеріне
177
16
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
11471
17
Автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
115984
18
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
59900
19
Спорт ұйымдарының ағымдағы шығындарына
3262
дамытуға
639107
республикалық бюджеттен
552666
20
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға, соның ішінде:
461060
халықтың әлеуметтiк жағынан осал топтарына тұрғын үй салуға
321900
көпбалалы аз қамтылған отбасыларға тұрғын үй салуға