О признании утратившим силу решения акима Каркаралинского района от 14 ноября 2018 года № 03 "Об объявлении чрезвычайной ситуации"
Решение акима Каркаралинского района Карагандинской области от 7 марта 2019 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 марта 2019 года № 5223
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Каркаралинского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Каркаралинского района от 14 ноября 2018 года № 03 "Об объявлении чрезвычайной ситуации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5005, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 17 ноября 2018 года № 46 (11690), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 ноября 2018 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого офицального опубликования.
Аким района К. Максутов

Қарқаралы ауданы әкімінің 2018 жылғы 14 қарашадағы № 03 "Төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 2019 жылғы 7 наурыздағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 наурызда № 5223 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы ауданы әкімінің 2018 жылғы 14 қарашадағы № 03 "Төтенше жағдай жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 5005 болып тіркелді, 2018 жылы 17 қарашадағы "Қарқаралы" газетінің № 46 (11690) санында, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылы 21 қарашада жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Аудан әкімі К. Максутов