О внесении изменений в решение XXXVII сессии Каркаралинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № VI-37/308 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 22 октября 2019 года № VI-47/397. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 октября 2019 года № 5509
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXVII сессии Каркаралинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № VI-37/308 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5119, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 12 января 2019 года № 2 (11697), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2019 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8220847 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 683596 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11576 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7515875 тысяч тенге;
2) затраты – 8275202 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26902 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37875 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10973 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 81257 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 81257 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 37875 тысяч тенге;
погашение займов – 14675 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 58057 тысяч тенге.";

Қарқаралы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы XXXVII сессиясының № VI-37/308 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қазандағы № VI-47/397 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қазанда № 5509 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы XXXVII сессиясының № VI-37/308 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5119 тіркелген, 2019 жылғы 12 қаңтардағы "Қарқаралы" № 2 (11697) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылы 14 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8220847 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 683596 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11576 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9800 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7515875 мың теңге;
2) шығындар – 8275202 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 26902 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 37875 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10973 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 81257 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 81257 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 37875 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14675 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 58057 мың теңге.";