Егінді ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Егінді ауылының әкімінің 2019 жылғы 12 маусымдағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 маусымда № 5383 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы Егінді ауылының әкімінің 2019 жылғы 15 қазандағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы Егінді ауылының әкімінің 15.10.2019 № 2 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Егінді ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ірі қара малдың арасынан бруцеллез ауруының анықталғанына байланысты Егінді ауылының аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі М. Бастенов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Егінді
Решение акима села Егінді Нуринского района Карагандинской области от 12 июня 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 июня 2019 года № 5383. Утратило силу решением акима села Егінді Нуринского района Карагандинской области от 15 октября 2019 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима села Егінді Нуринского района Карагандинской области от 15.10.2019 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким села Егінді РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением бруцеллеза среди крупного рогатого скота, установить ограничительные мероприятия на территории села Егінді.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села М. Бастенов