Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Осакаровскому району
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 30 декабря 2019 года № 794. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 января 2020 года № 5676. Утратило силу решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 26 апреля 2022 года № 221
Сноска. Утратило cилу решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 26.04.2022 № 221 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:

Осакаров ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 794 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қаңтарда № 5676 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 сәуірдегі № 221 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 26.04.2022 № 221 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 09 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Осакаров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Осакаровскому району согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Ямковой
Секретарь Осакаровского районного маслихата К. Саккулаков
Приложение к решению
Осакаровского районного
маслихата
от 30 декабря 2019 года
№ 794
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Осакаровскому району
Объекты накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма кубический метр на 1 расчетную единицу
1
Домовладения неблагоустроенные
1 житель

1. Осакаров ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енізіледі.
Сессия төрағасы В. Ямковой
Осакаров аудандық мәслихатының хатшысы К. Саккулаков
Осакаров аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 794
шешіміне қосымша
Осакаров ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылдык нормасы 1 есептік бірлікке текше метр
1
Жайлы емес үйлер
1 тұрғын