О внесении изменений в решение XХVIІ сессии Улытауского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 241 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 12 марта 2019 года № 261. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 марта 2019 года № 5244
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХVII сессии Улытауского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 241 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5114, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 5 января 2019 года № 2-3 (6180), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 22 января 2019 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 961 124 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 043 505 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 413 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 236 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 912 970 тысяч тенге;
2) затраты – 7 994 475 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 78 442 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 102 262 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 820 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 111 793 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 111 793 тысяч тенге:
поступление займов – 102 262 тысяч тенге;
погашение займов – 23 820 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 351 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв акимата Улытауского района на 2019 год в сумме 11 966 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению;

Ұлытау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы XXVII сессиясының № 241 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 наурыздағы № 261 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 наурызда № 5244 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы ХXVIІ сессиясының № 241 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5114 болып тіркелген, 2019 жылғы 5 қаңтардағы "Ұлытау өңірі" № 2-3 (6180) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 22 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 961 124 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 043 505 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 4 413 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 236 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 912 970 мың теңге;
2) шығындар – 7 994 475 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 78 442 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 102 262 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 820 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 111 793 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 111 793 мың теңге:
қарыздар түсімі – 102 262 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 820 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 351 мың теңге.";
6 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2019 жылға арналған резерві 11 966 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 5, 6, 8 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;