О внесении изменений в решение XХVIІ сессии Улытауского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 241 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 21 мая 2019 года № 280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 мая 2019 года № 5360
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХVII сессии Улытауского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 241 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5114, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 5 января 2019 года № 2-3 (6180), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 22 января 2019 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 010 024 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 092 405 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 413 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 236 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 912 970 тысяч тенге;
2) затраты – 8 043 375 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 78 442 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 102 262 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 820 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 111 793 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 111 793 тысяч тенге:
поступление займов – 102 262 тысяч тенге;
погашение займов – 23 820 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 351 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ұлытау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы XXVII сессиясының № 241 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 мамырдағы № 280 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 мамырда № 5360 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы ХXVIІ сессиясының № 241 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5114 болып тіркелген, 2019 жылғы 5 қаңтардағы "Ұлытау өңірі" № 2-3 (6180) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 22 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 010 024 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 092 405 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 413 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 236 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 912 970 мың теңге;
2) шығындар – 8 043 375 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 78 442 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 102 262 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 820 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 111 793 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 111 793 мың теңге:
қарыздар түсімі – 102 262 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 820 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 351 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

6300
9
Прочие услуги в области образования
59103
464
Отдел образования района (города областного значения)
59103
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
21148
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
30250
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3705
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
172647
1
Социальное обеспечение
13162
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
9590
005
Государственная адресная социальная помощь
9590
464
Отдел образования района (города областного значения)
3572
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3572
2
Социальная помощь
127400
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
127400
002
Программа занятости
34999
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8900
006
Оказание жилищной помощи
1568
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10000
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
300
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
42069
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8197
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
21367
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
32085
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32085
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28002
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
300
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

6300
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
59103
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
59103
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21148
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
30250
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
3705
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
172647
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
13162
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
9590
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
9590
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3572
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3572
2
Әлеуметтік көмек
127400
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
127400
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
34999
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8900
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1568
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек көрсету
10000
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
300
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
42069
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
8197
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
21367
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
32085
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
32085
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28002
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
300
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту