О внесении изменений в решение XХVIІ сессии Улытауского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 241 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 25 ноября 2019 года № 322. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 ноября 2019 года № 5546. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХVII сессии Улытауского районного маслихата от 26 декабря 2018 года №241 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5114, опубликовано в газете "Ұлытау" от 5 января 2019 года №2-3 (6180), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 22 января 2019 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 909 183 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 292 405 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 413 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 236 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 612 129 тысяч тенге;
2) затраты – 8 941 091 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 78 442 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 102 262 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 820 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 110 350 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 110 350 тысяч тенге:
поступление займов – 102 262 тысяч тенге;
погашение займов – 25 263 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 351 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв акимата Улытауского района на 2019 год в сумме 5000 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

Ұлытау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы XXVII сессиясының № 241 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қарашадағы № 322 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қарашада № 5546 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы ХXVIІ сессиясының №241 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5114 болып тіркелген, 2019 жылғы 5 қаңтардағы "Ұлытау" №2-3 (6180) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 22 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 909 183 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 292 405 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 413 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 236 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 612 129 мың теңге;
2) шығындар – 8 941 091 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 78 442 мың теңге:
бюджеттік кредиттер –102 262 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 820 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 110 350 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 110 350 мың теңге:
қарыздар түсімі – 102 262 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 25 263 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 351 мың теңге.";
6 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2019 жылға арналған резерві 5000 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6, 8 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

15093
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования
90292
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
10922
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размеров должностных окладов и на доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
2324
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
16971
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
374879
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3496
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
50265
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы
14175
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
5850
Государственная адресная социальная помощь
63168
Целевые текущие трансферты на текущий ремонт автомобильных дорог
92562
Целевые текущие трансферты на реализацию приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
613778
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя больных сельскохозяйственных животных особо опасными инфекционными заболеваниями и оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
6300
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на текущие расходы организаций спорта
816
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на текущие расходы и проведение ремонта организаций культуры

15093
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
90292
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10922
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға және педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2324
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
16971
Білім беру нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
374879
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3496
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
50265
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлауға аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14175
Жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс кеңесшілерін және көмекшілерін енгізуге
5850
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
63168
Автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
92562
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру бойынша ағымдағы нысаналы трансферттер
613778
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аса қауіпті жұқпалы аурулармен ауыратын ауыл шаруашылығы малдарын санитарлық жоюға иелеріне орнын толтыруға және ветеринариялық препараттарды вакцинациялау, тасымалдау және сақтау бойынша қызметтер көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6300
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне спорт мекемелерінің ағымдағы шығындарына берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
816
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне шығындарды өтеу және мәдени мекемелерді жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

11658
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
226623
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
14700
На обеспечение функционирования автомобильных дорог
7500
На освещение улиц в населенных пунктах
7500
На текущие расходы аппарата акима
5876
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1000

11658
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
226623
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
14700
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
7500
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыруға
7500
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
5876
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1000