О внесении изменений и дополнения в решение Улытауского районного маслихата от 12 октября 2016 года № 49 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Улытаускому району"
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 30 декабря 2019 года № 348. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 января 2020 года № 5680. Утратило силу решением Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 5 марта 2024 года № 109
Сноска. Утратило силу решением Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 05.03.2024 № 109 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Улытауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Улытауского районного маслихата от 12 октября 2016 года № 49 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Улытаускому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4014, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 29 октября 2016 года № 44-45 (6068), в информационно-правовой системе "Әділет" от 04 ноября 2016 года), следующие дополнение и изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Улытаускому району, утвержденных указанным решением пункт 9 дополнить подпунктом 3-1) в следующей редакции:
"3-1) наличие заболеваний, имеющих социальное значение (онкологические заболевания, больные вирусом иммунодефицита человека) при амбулаторном лечении.";
исключить подпункт 2) пункта 15 и приложения 2, 3.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Э. Ершуманова
Секретарь маслихата Улытауского района Т. Сейтжанов

Ұлытау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 қазандағы № 49 "Ұлытау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 348 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 5680 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы № 109 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 109 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес Ұлытау ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 қазандағы № 49 "Ұлытау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4014 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 қазандағы № 44-45 (6068) "Ұлытау өңірі" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 04 қарашасында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Ұлытау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларының 9 тармағы 3-1) тармақшасымен келесі редакцияда толықтырылсын:
"3-1) амбулаториялық емделу кезінде әлеуметтік маңызы (онкологиялық аурумен ауыратындар, иммун тапшылығы вирусы ауруымен ауыратындар) бар аурулардың болуы.";
15 тармағының 2) тармақшасы және 2, 3 қосымшалары алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Э. Ершуманова
Ұлытау аудандық маслихаттың хатшысы Т. Сейтжанов