О внесении изменения в решение Шетского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9/68 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, а также тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Шетскому району"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 3 сентября 2019 года № 32/285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 сентября 2019 года № 5472
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Шетского района РЕШИЛ:
1. Внести в решения Шетского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9/68 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, а также тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Шетскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4127, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 2 февраля 2017 года, в газете "Шет шұғыласы" от 26 января 2017 года №04 (10.625)) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Мукушев
Секретарь Шетского районного маслихата Б. Тулеукулов
Приложение
к решению №
сессии
Шетского районного маслихата
от сентября 2019 года
Приложение 1
решению IX сессии
Шетского районного маслихата
от 23 декабря 2016 года №9/68
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Шетскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов (м3)
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель

Шет аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9/68 "Шет ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болуы және жинақталу нормаларын, сондай ақ тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифті бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 қыркүйектегі № 32/285 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 қыркүйекте № 5472 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1, 2 тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Шет ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9/68 "Шет ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болуы және жинақталу нормаларын, сондай ақ тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифті бекіту туралы" шешіміне (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде №4127 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылдың 2 ақпанында электрондық түрде, 2017 жылдың 26 қаңтарындағы "Шет шұғыласы" газетінде №04 (10.625) жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ғ. Мукушев
Шет аудандық мәслихатының хатшысы Б. Төлеуқұлов
Шет аудандық мәслихаттың
2019 жылғы қыркүйегіндегі
сессиясының №
шешіміне қосымша
Шет аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
IX сессиясының №9/68
шешіміне 1 қосымша
Шет ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жылдық жинақталу нормасы, (м3)
1
Жайлы және жайлы емесү йлер
1 тұрғын