О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 26/247 "О городском бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 21 ноября 2019 года № 35/340. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 ноября 2019 года № 5531
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 26/247 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5108, опубликовано в газете "Приозерский вестник" № 04/596 от 25 января 2019 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 16 января 2019 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3128989 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 210798 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 28498 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 22055 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2867638 тысяч тенге;
2) затраты - 3181379 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 47971 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 47971 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 47971 тысяч тенге.";

Приозерск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 26/247 "2019 - 2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 21 қарашадағы № 35/340 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қарашада № 5531 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 26/247 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5108 болып тіркелген, 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 04/596 "Приозерский вестник" газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2019 жылдың 16 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3128989 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 210798 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 28498 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 22055 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2867638 мың теңге;
2) шығындар - 3181379 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 47971 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 47971 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 47971 мың теңге.";