Қызылорда қаласының "Жібек жолы" көшесін "Нұрсұлтан Назарбаев" даңғылы болып қайта атау туралы
Бірлескен Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 20 наурыздағы № 1353 қаулысы және Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 303 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 наурызда № 6752 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы"Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 20 наурыздағы қорытындысына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласының "Жібек жолы" көшесі "Нұрсұлтан Назарбаев" даңғылы болып қайта аталсын.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезектен тыс 28 сессиясының төрағасы
Ш. Әбдікәрімов
Қызылорда облыстық мәслихатының
хатшысы
Н. Байқадамов

О переименовании улицы "Жібек жолы" города Кызылорды на проспект "Нұрсұлтан Назарбаев"
Совместное постановление акимата Кызылординской области от 20 марта 2019 года № 1353 и решение Кызылординского областного маслихата от 20 марта 2019 года № 303. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 марта 2019 года № 6752
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 20 марта 2019 года акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Жібек жолы" города Кызылорды на проспект "Нұрсұлтан Назарбаев".
2. Настоящее совместные постановление и решение вводятся в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Председатель 28 внеочередной сессии
Кызылординского областного маслихата
Ш. Абдикаримов
Секретарь Кызылординского областного
маслихата
Н. Байкадамов