Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
Постановление акимата Кызылординской области от 9 апреля 2019 года № 1364. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 апреля 2019 года № 6765. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 30 апреля 2020 года № 26
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 30.04.2020 № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 11223) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 26 января 2018 года № 1027 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6167, опубликовано 22 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылординской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Утвержден постановлением акимата Кызылординской области от "9" апреля 2019 года №1364
Перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
р/с
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Единица измерения
Нормы субсидий на одну единицу, тенге
Азотные удобрения
1.
Аммиачная селитра
N 34,4
тонна
35 000
Селитра аммиачная
Селитра аммиачная марки Б
2.
Сульфат аммония
N-21
тонна

Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 1364 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 сәуірде № 6765 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 26 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 30.04.2020 № 26 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына және "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 11223 нөмірімен тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормалары бекітілсін.
2. "Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 1027 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6167 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 22 ақпанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы "9" сәуірдегі №1364 қаулысымен бекітілген
Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормалары
р/с
Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлері
Тыңайтқышта белсенді заттардың құрамы, %
Өлшем
бірлігі
Бір бірлікке арналған субсидия нормасы,
теңге
Азотты тыңайтқыштар
1.
Аммиак селитрасы
N 34,4
тонна
35 000
Аммиакты селитра
Аммиакты селитра, Б маркасы
2.
Аммоний сульфаты
N-21
тонна

22 768
Сульфат аммония
N-21, S-24
Сульфат аммония кристаллический
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный марки В
N-21, S-24
Сульфат аммония, марки SiB
(модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24
Сульфат аммония 21%N+24%S
N-21
3.
Карбамид
N-46
тонна
48 000
N-46,2
N-46,3
N-46,6
Карбамид, марки Б
N-46
N-46,2
Карбамид, марки SiB
(модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2
4.
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052,
SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
49 107
Удобрение жидкое азотное (КАС)
N-32
N-28
N-30
N-34
Удобрение жидкое азотное, марка КАС-32
N-32
Удобрение жидкое азотное (КАС)
N аммонийный - 6,8,
N нитратный - 6,8,
N амидный - 13,5
Фосфорные удобрения
5.
Суперфосфат
P-15
тонна

22 768
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
Кристалды аммоний сульфаты
N-21, S-24
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаты минералды тыңайтқышы
N-21, S-24
Аммоний сульфаты, Sib маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты 21% N+24%S
N-21
3.
Карбамид
N-46
тонна
48 000
N-46,2
N-46,3
N-46,6
Карбамид, Б маркасы
N-46
N-46,2
Карбамид, Sib маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-46,2
4.
КАС + сұйық тыңайтқышы
N-28-34, K2O-0,052,
SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
49 107
(КАС) Сұйық азотты тыңайтқыш
N-32
N-28
N-30
N-34
КАС-32 маркалы сұйық азотты тыңайтқышы
N-32
Сұйық азот тыңайтқышы (КАС)
N аммонийлі - 6,8,
N нитратты - 6,8,
N амидті - 13,5
Фосфорлы тыңайтқыштар
5.
Суперфосфат
P-15
тонна

23 750
P-19
6.
Минеральное удобрение-супрефос
N-12, P2O5-24, Ca-14,
Mg-0,5, SO3-25
тонна
65 000
7.
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
Калийные удобрения
8.
Калий хлористый электролитный
K2O-48
тонна
52 500
Калий хлористый
K2O-60
K2O-48
Хлорид калия марки SolumopR
K2O-42, KCl-65
9.
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3- 45
тонна
135 000
Агрохимикат Сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-51, SO3- 46
Сульфат калия
K2O-51, SO3- 45
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сернокислый калий, марки SiB
(модифицированное минеральное удобрение)
K2O-50
Минеральное удобрение калий сернокислый
(сульфат калия) очищенный
K2O-53, S-18
Минеральное удобрение сульфат калия
K2O-50,5
Сложные удобрения
10.
Фосфорно-калийное удобрение
P-27, K-4
тонна
25 750
P-27, K-5
11.
Нитроаммофоска марки NPK 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
64 750
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное,марки (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK-удобрение
N-15, P-15, K-15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK-удобрение)
N-15, P-15, K-15
Азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) азотно-кислотного разложения марки 1:1:1 (16:16:16)
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-16, P-16, K-16
Комплексное азотно-фосфорно-калийное минеральное удобрение (тукосмеси NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19, K-19
N-20, P-14, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное,
марки 10:20:20
N-10, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное,
марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
N-8, P-20, K-30
12.
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7,
Ca-0,5, Mg-1
тонна
78 500
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-23, K-8, S-1,
Ca-0,5, Mg-0,5
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26

23 750
P-19
6.
Минералды тыңайтқыш-супрефос
N-12, P2O5-24, Ca-14,
Mg-0,5, SO3-25
тонна
65 000
7.
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
Калийлі тыңайтқыштар
8.
Электролитті хлорлы калий
K2O-48
тонна
52 500
Хлорлы калий
K2O-60
K2O-48
Sib маркалы хлорлы калий (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-43
SolumopR маркалы калий хлориді
K2O-42, KCl-65
9.
Тазаланған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
K2O-53, SO3- 45
тонна
135 000
Калий сульфаты агрохимикаты
K-53, S-18
Калий сульфаты (күкірт қышқылды калий)
K2O-51, SO3- 46
Калий сульфаты
K2O-51, SO3- 45
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
SiB маркалы күкіртқышқылды калий (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-50
Тазартылған күкіртқышқылды калий
(калий сульфаты) минералды тыңайтқышы
K2O-53, S-18
Калий сульфаты минералды тыңайтқышы
K2O-50,5
Кешенді тыңайтқыштар
10.
Фосфорлы-калий тыңайтқышы
P-27, K-4
тонна
25 750
P-27, K-5
11.
NPК 15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
тонна
64 750
15:15:15 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK-тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Кешенді минералды азот-фосфор -калийлі тыңайтқыш (NPK-тыңайтқыш)
N-15, P-15, K-15
NPK азот-фосфор-калийлі-нитроаммофоска тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Азот-фосфор калий тыңайтқыш-нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Азот қышқылымен ыдырату арқылы алынған нитроаммофоска (азофоска) 1:1:1 (16:16:16:) маркасы
N-16, P-16, K-16
Азот-фосфор-калийлі-нитроаммофоска (азофоска)
NPК-тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска. 16:16:16 маркалы кешенді минералды азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16
NPК 16:16:16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, SiB маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыштар)
N-16, P-16, K-16
Кешенді азот-фосфор-калийлі минералды тыңайтқыш (тукоқоспалар NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19, K-19
N-20, P-14, K-20
10:20:20 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-20, K-20
13:19:19 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-13, P-19, K-19
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
N-10, P-26, K-26
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-26, K-26
Азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8
8:20:30 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30
12.
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7,
Ca-0,5, Mg-1
тонна
78 500
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-23, K-8, S-1,
Ca-0,5, Mg-0,5
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)

N-10, P-26, K-26, S-1,
Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2,
Ca-1, Mg-0,6
13.
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение, (NPКS-удобрение)
N-4,0, Р2О5-9,6, К2О-8,0, SO3-12,0, СаО-10,2,
MgO-0,5
тонна
42 092
14.
Азот-фосфор-сера содержащее удобрение, марки
А, Б, В (NPS-удобрение)
N аммонийлі- 6,0,
Р2О5-11,0, SO3-15,0,
СаО-14,0; MgO-0,25
тонна
39 375
15.
Фосфор-калий содержащее удобрение (РК-удобрение)
Р2О5-14, К2О-8,0,
СаО-13,2, MgO-0,45
тонна
28 313
16.
Фосфор-калий-сера содержащее удобрение
(РКS-удобрение)
Р2О5-13,1, К2О-7,0, SО3-7,0, СаО-13,3, MgО-0,4
тонна
28 527
17.
Фосфор-сера содержащее удобрение (РS-удобрение)
Р2О5-11,0,SO3-10,0,
СаО-13,5, MgO-0,45
тонна
23 592
18.
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее,
марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
тонна
67 500
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, Р-20, S-8-14
Удобрение сложное азотно-фосфорно-серосодержащие (NP+S-удобрение)
N-20, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее,
марки NP+S=16:20+12
N-16, Р-20, S-12
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение,
марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
N-12, P2O5 -24, СаО-14,
Mg-0,5, SO3- 25
19.
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, P-61
тонна
178 500
Моноаммонийфосфат кормовой
Моноаммонийфосфат (МАР)
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки: А, Б
N-12, P-60 N-12, P-61
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
20.
Диаммонийфосфат удобрительный
N-18, P-47
тонна
75 000
21.
Агрохимикат монокалий фосфат
P-52, K-34
тонна
330 500
Монокалий фосфат
P-52, K-34
Минеральное удобрение монокалийфосфат
P2O5-52, K2О-34
Минеральное удобрение монофосфат калия
P2O5-51,46-51,5,
K2О-33,8-34,0
Удобрение Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K2О-34
Удобрение Yara Tera Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K2О-34
Удобрение монокалий фосфат NPK 0-52-34
P2O5-52,03 K2О-34,26
Удобрение МКР
P-52, K-34
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K2О-34
Микроудобрения
22.
Растворы микроэлементсодержащие питательные "Микробиоудобрения "МЭРС"
фитосоединение Fe-2,5,
фитосоединение Mo-2,0,
фитосоединение Cu-1,0,
фитосоединение Zn-2,5,
фитосоединение Mn-1,0,
фитосоединение Сo-0,5,
фитосоединение B-0,5
литр
2 008,9
23.
Удобрение YaraLivaCalcinit (нитрат кальция)
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105 600
Нитрат кальция концентрированный
N-17, CaO-32
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка А
N-14,9; CaO-27,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Б
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка В

N-10, P-26, K-26, S-1,
Ca-0,8, Mg-0,8
Жақсартылған түйіршікті құрамды нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2,
Ca-1, Mg-0,6
13.
Құрамында азот-фосфор–калий-күкірті бар тыңайтқыш (NPSK тыңайтқыш)
N-4,0, Р2О5-9,6, К2О-8,0, SO3-12,0, СаО-10,2,
MgO-0,5
тонна
42 092
14.
Құрамында азот-фосфор-күкірт бар тыңайтқыш
А, Б, В маркалары (NPS-тыңайтқыш)
N аммонийлі- 6,0,
Р2О5-11,0, SO3-15,0,
СаО-14,0; MgO-0,25
тонна
39 375
15.
Фосфор-калийлі тыңайтқышы (РК-тыңайтқыш)
Р2О5-14, К2О-8,0,
СаО-13,2, MgO-0,45
тонна
28 313
16.
Фосфор-калий-күкіртті тыңайтқышы
(РКS-тыңайтқыш)
Р2О5-13,1, К2О-7,0,
SО3-7,0, СаО-13,3,
MgО-0,4
тонна
28 527
17.
Фосфор-күкіртті тыңайтқыш (РS-тыңайтқыш)
Р2О5-11,0,SO3-10,0,
СаО-13,5, MgO-0,45
тонна
23 592
18.
Азот-фосфор күкіртқұрамды тыңайтқыш, NP+S=20:20+14 маркасы
N-20, P-20, S-14
тонна
67 500
Құрамында азот-фосфор-күкірті бар кешенді тыңайтқыш 20:20 маркалы
N-20, P-20, S-14
Құрамында азот-фосфор-күкірті бар кешенді тыңайтқыш 20:20 маркалы
N-20, Р-20, S-8-14
Құрамында азот-фосфор–күкірті бар кешенді тыңайтқыш, (NP+S тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-12
Азот фосфор күкірт құрамды тыңайтқыш,
NP+S =16:20+12 маркасы
N-16, Р-20, S-12
Құрамында азот-фосфор–күкірті бар кешенді тыңайтқыш, SiB маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыштар)
N-20, P-20, S-14
N-12, P2O5 -24, СаО-14,
Mg-0,5, SO3- 25
19.
А маркалы арнайы суда еритін
моноаммонийфосфат
N-12, P-61
тонна
178 500
Азықтық моноаммонийфосфат
Моноаммонийфосфат (МАР)
А, Б маркалы суда еритін кристалды моноаммонийфосфат
N-12, P-60 N-12, P-61
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
20.
Тыңайтатын диаммонийфосфат
N-18, P-47
тонна
75 000
21.
Монокалий фосфат агрохимикаты
P-52, K-34
тонна
330 500
Монокалий фосфат
P-52, K-34
Монокалийфосфат минералды тыңайтқышы
P2O5-52, K2О-34
Монофосфат калий минералды тыңайтқышы
P2O5-51,46-51,5,
K2О-33,8-34,0
Krista MKP (монокалий фосфат) тыңайтқышы
P2O5-52, K2О-34
Yara Tera Krista MKP (монокалий фосфат) тыңайтқышы
P2O5-52, K2О-34
Монокалий фосфат тыңайтқышы
NPK 0-52-34
P2O5-52,03 K2О-34,26
MKP тыңайтқыш
P-52, K-34
Haifa калийлі монофосфаты
P2O5-52, K2О-34
Микротыңайтқыштар
22.
"МЭРС" микробиотыңайтқыш" құрамында микроэлементтері бар қоректендіретін ерітінділер
фитобайланыс Fe-2,5,
фитобайланыс Mo-2,0,
фитобайланыс Cu-1,0,
фитобайланыс Zn-2,5,
фитобайланыс Mn-1,0,
фитобайланыс Сo-0,5,
фитобайланыс B-0,5
литр
2 008,9
23.
YaraLivaCalcinit тыңайтқышы (кальций нитраты)
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105 600
Қоюландырылған кальций нитраты
N-17, CaO-32
Кальций нитраты (кальций селитрасы), А маркасы
N-14,9; CaO-27,0
Кальций нитраты (кальций селитрасы), Б маркасы
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Кальций нитраты (кальций селитрасы), В маркасы

N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Г
N-12,0; CaO-23,8
Минеральное удобрение нитрат кальция
N-15,5, Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
24.
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18,
K2O-18, MgO-3, SO3-5,
B-0,025, Cu-0,01,
Fe- 0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4- 8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, N-7,
Nкарб-7, P2O5-11,
K2O-31, MgO-2,5, SO3-5,
B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01,
Mo-0,002
тонна
Комплексное водорастворимое NPK удобрение
с микроэлементами Yara Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11,
K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004,
Zn-0,025
тонна
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11,
K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004,
Zn-0,025
тонна
25.
Удобрение Yara Vita Rexolin D12 Хелат железа
DTPA

N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Кальций нитраты (кальций селитрасы), Г маркасы
N-12,0; CaO-23,8
Кальций нитраты минералды тыңайтқышы
N-15,5, Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Кальций селитрасы Haifa
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
24.
Kristalon Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18,
K2O-18, MgO-3, SO3-5,
B-0,025, Cu-0,01,
Fe- 0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
KristalonYellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4- 8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Kristalon Cucumber 14-11-31 минералды тыңайтқышы
N-14, NO3-7, N-7,
Nкарб-7, P2O5-11,
K2O-31, MgO-2,5, SO3-5,
B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01,
Mo-0,002
тонна
Yara Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар кешенді суды ерігіш NPK тыңайтқышытары
N-3, N-NO3-3, P2O5-11,
K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004,
Zn-0,025
тонна
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11,
K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004,
Zn-0,025
тонна
25.
Yara Vita Rexolin D12 темір хелаты
DTPA тыңайтқышы

509
105.
Минеральное удобрение Мастер 20:20:20
(Master 20:20:20)
N-20; Р205-20;К2O-20,
B-0,02, Cu-0,005, Fe-0,07, Mn-0,03, Zn-0,01
килограмм
497
106.
Минеральное удобрение Мастер 3:11:38+4
(Master 3:11:38+4)
N-3; Р205-11; К2O-38,
MgO-4, SO3- 25, B-0,02,
Cu-0,005, Fe-0,07,
Mn-0,03, Zn-0,01
килограмм
567
107.
Минеральное удобрение Мастер (MASTER) 3:37:37
N-3; Р205-37; К2O-37,
B-0,02, Cu-0,005, Fe-0,07, Mn-0,03, Zn-0,01
килограмм

509
105.
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) минералды тыңайтқышы
N-20; Р205-20;К2O-20,
B-0,02, Cu-0,005, Fe-0,07, Mn-0,03, Zn-0,01
килограмм
497
106.
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) минералды тыңайтқышы
N-3; Р205-11; К2O-38,
MgO-4, SO3- 25, B-0,02,
Cu-0,005, Fe-0,07,
Mn-0,03, Zn-0,01
килограмм
567
107.
Мастер (MASTER) 3:37:37 минералды тыңайтқышы
N-3; Р205-37; К2O-37,
B-0,02, Cu-0,005, Fe-0,07, Mn-0,03, Zn-0,01
килограмм

(В-10,95;
аминокислоты - 1,5; моносахариды - 0,00368; фитогормоны - 0,00042)
литр
950
257.
Удобрение NANOVIT: Моно Марганец
Mn-10,84; N- 2,66; SO3-4,41;
аминокислоты - 1,39; органические
кислоты - 7,20;
моносахариды - 0,00329; фитогормоны - 0,00038
литр
687,5
258.
Удобрение NANOVIT: Моно Медь
N - 5,40; SO3 - 2,66;
Cu - 5,65; аминокислоты - 2,68; органические
кислоты - 6,20; моносахариды - 0,00397; фитогормоны - 0,00045
литр
770
259.
Удобрение NANOVIT: Микро
N - 3,98; MgO - 4,53;
SO3 - 3,91; Cu - 0,51;
В - 0,51; Fe - 0,60; Mn- 0,94; Zn - 0,50; аминокислоты - 5,19; органические
кислоты - 5,30; моносахариды - 0,00379; фитогормоны - 0,00043; гуминовые кислоты - 0,25, фульвокислоты - 0,045
литр
752,5
260.
Удобрение NANOVIT: Макро
N - 11,1; Р2О5 -4,03;
К2О - 6,47; SO3 - 0,02;
Cu - 0,01; В - 0,02; Fe - 0,02; Mn - 0,01; Zn - 0,01; аминокислоты - 3,0 %; органические
кислоты - 0,7; моносахариды - 0,00388; фитогормоны - 0,00044
литр
645
261.
Удобрение NANOVIT: Супер
N - 10,0; К2О - 5,0;
MgO - 2,46; SO3 - 0,35;
Cu - 0,37; В - 0,37; Fe - 0,07; Mn - 0,04; Zn - 0,21;
Мо - 0,002; аминокислоты - 2,86; органические
кислоты - 2,30; моносахариды - 0,00403; фитогормоны - 0,00046
литр
900
262.
Удобрение NANOVIT: Моно Цинк
Zn - 7,67; N - 5,41;
SО3 - 3,61;
аминокислоты - 2,78; органические
кислоты - 8,35; моносахариды - 0,00385; фитогормоны - 0,00044
литр
697,5
263.
Удобрение NANOVIT: Кальциевый
N - 8,86, MgO - 0,71;
SO3 - 0,77; СаО - 15,0;
Cu-0,02; В - 0,04; Fe - 0,21; Mn - 0,11; Zn - 0,02; аминокислоты - 0,78; органические
кислоты - 0,10; моносахариды - 0,00347; фитогормоны - 0,0004
литр
652,5
264.
Удобрение NANOVIT: Фосфорный
N - 4,53, Р2О5 - 30,00;
В - 0,51; Zn - 0,51;
SO3 - 0,25; аминокислоты - 0,08; органические ислоты - 4,5; моносахариды - 0,00365; фитогормоны - 0,00042
литр
1 037,5
265.
Удобрение NANOVIT: Молибденовый
N - 3,34, SO3 - 0,25;
В - 0,50; Мо - 3,00;
Zn - 0,50; аминокислоты - 4,26; органические кислоты - 16,5; моносахариды - 0,00417; фитогормоны - 0,00048
литр
1 000
266.
Удобрение NANOVIT АМИНО МАКС
N-1,7, MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; В-0,01; Fe-0,01; Mn- 0,02; Мо - 0,006;
Zn - 0,02; Р2О5 -1,0;
К2О-1,1, Si-0,004;
Co - 0,004; аминокислоты - 35,0; моносахариды - 0,1; фитогормоны - 0,012;
литр
2 465
267.
Удобрение NANOVIT ТЕРРА, марки 3:18:18
N - 3,0, Р2О5 - 18,0;
К2О -18,0; MgO-0,015;
SO3 - 0,015; В - 0,022;
Cu - 0,038; Fe - 0,07;
Mn - 0,03; Мо - 0,015;
Zn - 0,015; Si-0,015;
Co - 0,0015
литр
904
268.
Удобрение NANOVIT ТЕРРА, марки 5:20:5
N - 5,0, Р2О5 - 20,0;
К2О -5,0; MgO-0,01;
SO3 - 0,01; В - 0,02;

(В-10,95;
аминқышқылдары - 1,5; моносахаридтер - 0,00368; фитогормондар - 0,00042)
литр
950
257.
NANOVIT тыңайтқыштары: Моно Марганец
Mn-10,84; N- 2,66; SO3-4,41; аминқышқылдары - 1,39; органикалық
қышқылдар - 7,20; моносахаридтер - 0,00329; фитогормондар - 0,00038
литр
687,5
258.
NANOVIT тыңайтқыштары: Моно мыс
N-5,40; SO3-2,66; Cu-5,65; аминқышқылдары-2,68; органикалық
қышқылдар - 6,20; моносахаридтер - 0,00397; фитогормондар - 0,00045
литр
770
259.
NANOVIT тыңайтқыштары: Микро
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; В-0,51; Fe - 0,60;
Mn-0,94; Zn-0,50; аминқышқылдары-5,19; органикалық
қышқылдар - 5,30; моносахаридтер-0,00379; фитогормондар-0,00043; гуминқышқылдары-0,25, фульвоқышқылдары-0,045
литр
752,5
260.
NANOVIT тыңайтқыштары: Макро
N - 11,1; Р2О5 - 4,03;
К2О - 6,47; SO3 - 0,02;
Cu - 0,01; В - 0,02;
Fe - 0,02; Mn - 0,01;
Zn - 0,01; аминқышқылдары - 3,0 %; органиқалық
қышқылдар - 0,7; моносахаридтер - 0,00388; фитогормондар - 0,00044
литр
645
261.
NANOVIT тыңайтқыштары: Супер
N - 10,0; К2О - 5,0;
MgO - 2,46; SO3 - 0,35;
Cu - 0,37; В - 0,37;
Fe - 0,07; Mn - 0,04;
Zn - 0,21; Мо - 0,002; аминқышқылдары - 2,86; органиқалық
қышқылдар - 2,30; моносахаридтер - 0,00403; фитогормондар - 0,00046
литр
900
262.
NANOVIT тыңайтқыштары: Моно Мырыш
Zn - 7,67; N - 5,41;
SО3 - 3,61;
аминокислоты - 2,78; органические
кислоты - 8,35; моносахариды - 0,00385; фитогормоны - 0,00044
литр
697,5
263.
NANOVIT тыңайтқыштары: Кальцийлі
N - 8,86, MgO - 0,71;
SO3 - 0,77; СаО - 15,0;
Cu-0,02; В - 0,04; Fe - 0,21; Mn - 0,11; Zn - 0,02; аминқыщқылдары - 0,78; органикалық
қышқылдар - 0,10; моносахаридтер - 0,00347; фитогормондар - 0,0004
литр
652,5
264.
NANOVIT тыңайтқыштары: Фосфорлы
N - 4,53, Р2О5 - 30,00;
В-0,51; Zn-0,51; SO3-0,25; аминқышқылдары - 0,08; органикалық
қышқылдар-4,5; моносахаридтер - 0,00365; фитогормондар - 0,00042
литр
1 037,5
265.
NANOVIT тыңайтқыштары: Молибденді
N-3,34, SO3-0,25; В-0,50; Мо-3,00; Zn-0,50; аминқышқылдары - 4,26; органикалық
қышқылдар - 16,5; моносахаридтер - 0,00417; фитогормондар - 0,00048
литр
1 000
266.
NANOVIT АМИНО МАКС тыңайтқышы
N-1,7, MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; В-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Мо-0,006;
Zn-0,02; Р2О5-1,0;
К2О - 1,1, Si-0,004;
Co - 0,004; аминқышқылдары - 35,0; моносахаридтер - 0,1; фитогормондар - 0,012;
литр
2 465
267.
NANOVIT ТЕРРА тыңайтқыштары, 3:18:18 маркалы
N - 3,0, Р2О5 - 18,0;
К2О -18,0; MgO–0,015;
SO3 - 0,015; В - 0,022;
Cu - 0,038; Fe - 0,07;
Mn - 0,03; Мо - 0,015;
Zn - 0,015; Si-0,015;
Co - 0,0015
литр
904
268.
NANOVIT ТЕРРА тыңайтқыштары, 5:20:5 маркалы
N - 5,0, Р2О5 - 20,0;
К2О -5,0; MgO-0,01;
SO3 - 0,01; В - 0,02;

Cu - 0,04; Fe - 0,07;
Mn - 0,035; Мо - 0,01;
Zn - 0,01; Si-0,01;
Co - 0,001
литр
885
269.
Удобрение NANOVIT ТЕРРА, марки 9:18:9
N - 9,0, Р2О5 - 18,0;
К2О –9,0; MgO–0,012;
SO3 - 0,012; В - 0,018;
Cu - 0,04; Fe - 0,065;
Mn - 0,028; Мо–0,012;
Zn - 0,012; Si–0,012;
Co - 0,0012
литр
885
270.
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4, P2O5-40, K2O-5,48,
B-4,5, Zn-14,6, Mo-0,5, MgO-6,56, Mn-21,1, Fe-14, S-7,95, Cu-7,6
литр
1 628
271.
Удобрение SunnyMix B

Cu - 0,04; Fe - 0,07;
Mn - 0,035; Мо - 0,01;
Zn - 0,01; Si-0,01;
Co - 0,001
литр
885
269.
NANOVIT ТЕРРА тыңайтқыштары, 9:18:9 маркалы
N - 9,0, Р2О5 - 18,0;
К2О –9,0; MgO–0,012;
SO3 - 0,012; В - 0,018;
Cu - 0,04; Fe - 0,065;
Mn - 0,028; Мо–0,012;
Zn - 0,012; Si–0,012;
Co - 0,0012
литр
885
270.
"SunnyMix пшеница" тыңайтқышы
N-4, P2O5-40, K2O-5,48,
B-4,5, Zn-14,6, Mo-0,5, MgO-6,56, Mn-21,1, Fe-14, S-7,95, Cu-7,6
литр
1 628
271.
SunnyMix B тыңайтқышы