О признании утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 13 мая 2015 года № 13 "Об утверждении правил предоставления коммунальных услуг в Кызылординской области"
Постановление акимата Кызылординской области от 1 ноября 2019 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 ноября 2019 года № 6955
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 13 мая 2015 года № 13 "Об утверждении правил предоставления коммунальных услуг в Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5023, опубликовано 30 июня 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести" и 14 июля 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Искаков

"Қызылорда облысында коммуналдық көрсетілетін қызметтерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 мамырдағы № 13 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 1 қарашадағы № 93 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 қарашада № 6955 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызылорда облысында коммуналдық көрсетілетін қызметтерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 мамырдағы № 13 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5023 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 30 маусымда және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 14 шілдеде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі К. Искаков