О некоторых вопросах административно-территориального устройства Кызылординской области
Совместное постановление акимата Кызылординской области от 12 декабря 2019 года № 118 и решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 390. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 декабря 2019 года № 7044
В соответствии с подпунктом 6) статьи 3 и подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Следующие населенные пункты сельского округа Акжарма города Кызылорда Кызылординской области:
1) населенный пункт Кубас внести в состав населенного пункта Талдыарал;
2) упразднить населенный пункт Калгандарья.
2. Настоящее совместные постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Искаков
Председатель очередной 40-сессии
Кызылординского областного
маслихата, секретарь Кызылординского
областного маслихата
К. Бисенов

Қызылорда облысының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы
Бірлескен Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 118 қаулысы және Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 390 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 желтоқсанда № 7044 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 3-бабының 6) тармақшасына және 11-бабының 3) тармақшасына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қызылорда қаласының Ақжарма ауылдық округінің мынадай елді мекендері:
1) Қубас елді мекені Талдыарал елді мекенінің құрамына енгізілсін;
2) Қалғандария елді мекені таратылсын.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі К. Искаков
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезекті 40-сессиясының төрағасы,
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы
К. Бисенов