О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городского маслихата от 14 декабря 2018 года №199-33/3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 11 февраля 2019 года № 212-36/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 февраля 2019 года № 6681. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 14 декабря 2018 года № 199-33/3 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6567 от 19 декабря 2018 года, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 4 января 2019 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 735 176,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 949 354 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 322 899 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 264 930 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 197 993,2 тысяч тенге;
2) затраты – 50 700 504,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -328 439,6 тысяч тенге; в том числе:
бюджетные кредиты – 197 434,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 525 874 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 159 650 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 159 650 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 796 539 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4 796 539 тысяч тенге;
поступление займов – 5 794 982 тысяч тенге;
погашение займов – 1 300 667,1 тысяч тенге;
дополнить строками следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств – 302 224,1 тысяч тенге".
Приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХХVІ
сессии Кызылординского
городского маслихата
Қ.ОРЫНБАСАРҰЛЫ
Секретарь Кызылординского
городского маслихата
Р. БУХАНОВА
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихатa
от 11 февраля 2018 года № 212-36/1
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихатa
от 14 декабря 2018 года №199-33/3
Городской бюджет на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

"2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 199-33/3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 ақпандағы № 212-36/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 ақпанда № 6681 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 199-33/3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2018 жылғы 19 желтоқсанда №6567 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық бақылау банкінде 2019 жылғы 4 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 735 176,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 949 354 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 322 899 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 264 930 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 197 993,2 мың теңге;
2) шығындар – 50 700 504,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -328 439,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 197 434,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 525 874 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 159 650 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 159 650 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 796 539 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4 796 539 мың теңге;
қарыздар түсімі – 5 794 982 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 300 667,1 мың теңге;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 302 224,1 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХХVІ сессиясының
төрағасы
Қ.ОРЫНБАСАРҰЛЫ
Қызылорда қалалық мәслихатының
хатшысы
Р. БУХАНОВА
Қызылорда қалалық мәслихатының
2019 жылғы 11 ақпандағы
№ 212-36/1 шешіміне 1 қосымша
Қызылорда қалалық мәслихатының
2018 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 199-33/3 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

2 156,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 156,0
09
Прочие услуги в области образования
834 654,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
834 654,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
32 624,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
41 922,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
513 344,0
012
Капитальные расходы государственного органа
58,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
107 868,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 239,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
75 074,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
62 525,0
5
Здравоохранение
50,0
09
Прочие услуги в области здравоохранения
50,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
50,0
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
50,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 214 216,3
01
Социальное обеспечение
965 635,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
70 224,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
70 224,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
895 411,0
010
Государственная адресная социальная помощь
894 786,0
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
625,0
02
Социальная помощь
2 068 186,3
464
Отдел образования района (города областного значения)
91 840,0
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
91 840,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

2 156,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 156,0
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
834 654,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
834 654,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 624,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
41 922,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
513 344,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
58,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
107 868,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 239,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
75 074,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
62 525,0
5
Денсаулық сақтау
50,0
09
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
50,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
50,0
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
50,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 214 216,3
01
Әлеуметтiк қамсыздандыру
965 635,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
70 224,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
70 224,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
895 411,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
894 786,0
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
625,0
02
Әлеуметтiк көмек
2 068 186,3
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
91 840,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
91 840,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

1 976 346,3
004
Программа занятости
808 934,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 777,0
007
Оказание жилищной помощи
223 880,3
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
1 554,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
20 179,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
433 965,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
67 556,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
77 289,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
50 832,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
228 160,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
57 220,0
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
180 395,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 362,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 362,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
179 033,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 278,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
172 755,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
17 261 732,1
01
Жилищное хозяйство
12 060 801,7
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10 235 253,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
8 353 636,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 881 617,7
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 825 548,0
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества

1 976 346,3
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
808 934,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 777,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
223 880,3
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
1 554,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
20 179,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
433 965,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
67 556,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
77 289,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
50 832,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
228 160,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
57 220,0
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
180 395,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 362,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1 362,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
179 033,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 278,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
172 755,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17 261 732,1
01
Тұрғын үй шаруашылығы
12 060 801,7
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10 235 253,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
8 353 636,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 881 617,7
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 825 548,0
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру