Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2019 год по городу Кызылорда
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 12 февраля 2019 года № 12621. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 февраля 2019 года № 6685. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қызылорда қаласы бойынша 2019 жылға мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 12621 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 ақпанда № 6685 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоты рабочих мест для инвалидов на 2019 год по городу Кызылорда согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима акима города Кызылорды.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
Приложение к постановлению
акимата города Кызылорда
от "12" февраля 2019 года № 12621
Квота рабочих мест для инвалидов на 2019 год по городу Кызылорда (от численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда)

1. Қосымшаға сәйкес Қызылорда қаласы бойынша 2019 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
Қызылорда қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "12" ақпандағы
№ 12621 қаулысына қосымша
Қызылорда қаласы бойынша 2019 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота (ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан)

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата города Кызылорда Кызылординской области от 18.12.2019 № 14751 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование организации
Общая численность работников
Размер квоты (%) от общей численности работников
Количество рабочих мест для инвалидов
1
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника №6" управления здравоохранения Кызылординской области

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 18.12.2019 № 14751 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1
"Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасы "№6 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны