О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городского маслихата от 20 сентября 2017 года №106-16/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Кызылординского городского маслихата от 11 февраля 2019 года № 213-36/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 февраля 2019 года № 6697. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 23 августа 2019 года № 250-45/2
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 23.08.2019 № 250-45/2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городского маслихата от 20 сентября 2017 года № 106-16/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5981, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 13 октября 2017 года) следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденные указанным решением:
подпункты 8), 9) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"8) уполномоченный орган – коммунальное государственное учреждение "Кызылординский городской отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" акимата города Кызылорда финансируемый за счет местного бюджета, осуществляющий оказание социальной помощи;
9) уполномоченная организация – филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Кызылординской области";
дополнить словами "и единовременную материальную помощь в размере 40 месячного расчетного показателя" после слов "раз в год в размере 30 месячного расчетного показателя" абзацев шестой, седьмой подпункта 3) пункта 5.

"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 20 қыркүйектегі №106-16/4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 ақпандағы № 213-36/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 ақпанда № 6697 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 тамыздағы № 250-45/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 23.08.2019 № 250-45/2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 23 тармағына, "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 20 қыркүйектегі № 106-16/4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5981 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 13 қазанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларында:
2-тармақтың 8), 9) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"8) уәкілетті орган – жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын, әлеуметтік көмек көрсетуді жүзеге асыратын Қызылорда қаласы әкімдігінің "Қызылорда қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
9) уәкілетті ұйым – "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы коммерциялық емес акционерлік қоғамының Қызылорда облысы бойынша филиалы";
5-тармақтың 3) тармақшасының алтыншы, жетінші абзацтарындағы "30 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде жылына бір рет" деген сөздерден кейін "және материалдық көмек ретінде біржолғы 40 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде" деген сөздермен толықтырылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной ХХХVІ
сессии Кызылординского городского
маслихата
Қ.ОРЫНБАСАРҰЛЫ
Секретарь Кызылординского
городского маслихата
Р. БУХАНОВА
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управление координации
занятости и социальных программ
Кызылординский области"
___________________Дуйсебаев Т.

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХХVІ сессиясының
төрағасы
Қ.ОРЫНБАСАРҰЛЫ
Қызылорда қалалық мәслихатының
хатшысы
Р. БУХАНОВА
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________________ Т.Дүйсебаев